REKLAMA
Smolarek odpowiada na zarzuty

Czy znany piłkarz Euzebiusz Smolarek palił, czy może nie palił haszyszu?

Anonim

Kategorie

Źródło

sport.onet.pl

Odsłony

3955
Smolarek odpowiada na zarzuty

U Euzebiusza Smolarka wykryto obecność cannabinolu, który jest narkotykiem, a nie klasycznym środkiem dopingującym. Polski piłkarz już odpowiedział na zarzuty na swojej stronie internetowej.
"Nie paliłem ani haszyszu, ani trawy lub innych specyfików. Nie palę, a już na pewno nie stosuje innych narkotyków” – wyjaśnił Smolarek.
Jak wyjaśnia z kolei Jan. D. Swart, menedżer Feyenoordu znaleziona substancja może się także znajdować w batonach czekoladowych z nasionami konopii.
Cała afera bardzo emocjonalnie uderzyła w polskiego piłkarza. Nawet w wypadku, gdyby UEFA dała mu tylko ostrzeżenie, Smolarek chce by oczyszczono go z zarzutu palenia haszyszu.
Jak mówi Swart, Smolarek mieszka z rodzicami, którzy mają nad nim kontrolę.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

blue blood (niezweryfikowany)
Ja tesh mieshkam z rodzicami i co z tego ;)
gfe (niezweryfikowany)
napewno smazyl jointy, tam jest to przeciez legalne, a w nasionach nie ma THC
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenie: w zeszłym roku raz po 40 surowych grzybków w obecności kolegi i drugi raz samotnie 70 suszonych. Pierwsza faza superpozytywna, natomiast druga mnie przerosła, miałem przez kilka miesięcy deprechę.


Najpierw chciałem się podzielić fantastyczną metodą na zarzucenie grzybów: bierzemy je do buzi i...żujemy przez 2-3 minuty, aż w ustach zostanie nam malutki sprasowany kawałeczek, który wypluwamy. Same korzyści:  • Faza wchodzi po około 20 minutach

  • Kokaina

na początku zahaczmy o sprawy techniczne, będzie więc

króciutko o organizacji tego tekstu
:


część pierwsza pobieżnie opowie ci, co

to tak właściwie jest ta cała 'kokaina', skąd się wzięła i jak ją można

przyjmować.


w części drugiej znajdziesz dokładny opis

form w jakich ją można spotkać.


  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Nastawienie psychicznie dobre, cicha domówka przed wyjściem na miasto, sami znajomi, chętna nowego doświadczenia, myśli poztywne widząc stan kolegów

 Sobotni wieczór i cicha posiadówa, chłopacy juz lekko na fazie a dziewczyny piją. Ja wypilam 3 kieliszki a dzień wcześniej więcej natomiast stan był ogarniający ( być może ma to wpływ)

 Gdzieś o godzinie 16 buch z lufki strasznie nieumiejętnie, myślę co za gowno

O 20 30 z jointa i to samo. Nic

Kolega dał ciacho około 20. Zjadłam całe

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Własny dom z pozytywnym nastrojem

Zjedzenie acodinka było po eraz kolejny decyzją spontaniczą którą zdeterminowała nuda, zadaje sobie pytanie czy już jestem uzależnionym ćpunem czy tylko osobą która lubi spędzać kreatywnie czas, jednak po zjedzeniu całej paczki trudne pytania odeszły w niepamięć, zjadłem całe świństwo o godzinie 21:00 podczas tripa towarzyszy mi astralnie znajoma którą nazwę E.

Sumienie jednak po zjedzeniu nadal przez chwilę nie dawało mi spokoju "znów ćpunie jeden zamiast narysować coś ładnego na portfolio to bawisz się w jednodniowego turystę, ty chory pojebie..."

randomness