Śmiertelne dropsy.

I jeszcze raz o lewych pigułach.

Anonim

Kategorie

Odsłony

5828

Tym razem zaczęło się robić bardzo gorąco i niebezpiecznie, ale nie za sprawą dobrego bitu, ciepłego powietrza czy dresów, a już na pewno nie wpłynęła na to gorąca atmosfera.

Niestety! Pojawiły sie trefne dropsy. Domniemana trująca substancja to strychnina bądź DXM, jednak nie sa to informacje potwierdzone. Faktem jest, ze w ciągu ostatnich miesięcy wiele osób źle poczuło się po wzięciu dropsów, a oczekiwany milusiński stan zamienił się w problemy ze zdrowiem. Ubjawy są powtarzalne u wielu osób i stanowią gwałtowne podwyższenie ciśnienia i temperatury prowadzące do utraty przytomności a nierzadko w efekcie do zgonu. W miniony weekend w samym tylko trójmieście życie straciło 3 osoby a wiele innych straciło przytomność i zdrowie!!!

Apelujemy! Jesli nie wiesz, co to za drops nie kupuji go! Jeśli nikt z Twoich znajomych nie może wystawic referncji owej tabletki NIE kupuj jej. Nie kupuj też od obcych osób!!!

Według naszych danych trefne pastylki produkowane są na terenie trójmiasta (najprawdopodobniej Sopotu) od lipca tego roku. Wszystkie znane nam przypadki zejść śmiertelnych miały miejsce po zarzyciu tzw. UFO sprzedanych po niezwykle atrakcyjnej cenie.
- Rey Alp

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

heniek (niezweryfikowany)
niech muj komentarz bedzie pierwszy
:) (niezweryfikowany)
a moj ostatni
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne

Set & Settings: środek października 2009r, obrzeża lasu, jakieś 200m od mojego domu (wieś), pochmurna pogoda, zapowiadało się na deszcz, ostatnie grzybienie w tym roku, oczekiwałem pięknego tripa na zakończenie sezonu

Wiek: 18 lat

Doświadczenie: Marihuana, Haszysz, łysiczka Lancetowata, Benzydamina, Kodeina, Tramadol, Dekstrometorfan, Gałka Muszkatołowa, Szałwia Wieszcza, Sałata Jadowita, Efedryna, Aviomarin, Alkohol, BZP/TFMPP.. Więcej grzechów nie pamiętam..

  • Przeżycie mistyczne
  • Szałwia Wieszcza

pokój z opiekunem, kanapa, południe...

Sesja 14
Ekstrakt szałwi wieszczej x21 palone z bonga

Konwersacje z świetlistymi istotami

  • Bad trip
  • Marihuana
  • Marihuana

Nastawienie stanowczo pozytywne, paliłam na tarasie przed domem, w otoczeniu dobrych koleżanek.

 

16:30, w domu jestem tylko ja i dwie koleżanki, nazwijmy je K. i E. Nabijam lufę. Ponoć mocny towar, nie byłam wtedy doświadczona, więc nie potrafię określić co to dokładnie było, ale z pewnością nie była to czysta MJ. 

  • DOB
  • Metoksetamina
  • Miks

Poranek, na wakacjach u brata, który był w pracy do 17 tego dnia. Przyjechałem do niego dnia poprzedniego i piliśmy piwa, paliliśmy też MJ a ja byłem dodatkowo wspomagany przez MXE na którym byłem w kilkudniowym ciągu. Kilka dni wcześniej szły różne fenylo, metkat, ur-144 i dużo DXMu więc już byłem w politoksykomańskim ciągu.

  Mimo wielu faz jest to mój pierwszy trip raport. Wcześniej zdawałem tylko gdzieś po forach zdawkowe informacje. No ale lepiej napisać porządną powieść dla potomnych i dla siebie... 

 

randomness