Słupsk: zatrzymano handlarza narkotyków.

Zatrzymano jednego z hurtowników narkotykowych działających na Pomorzu.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1567
Policjanci ze Słupska zatrzymali w piatek 54-letniego handlarza narkotyków. Mężczyzna podejrzany jest także o zgwałcenie nastolatki, ktorej sprzedawał narkotyki. Jan K. zajmował się sprowadzaniem z Trójmiasta dużych ilości narkotyków, które później odsprzedawał drobnym dealerom ze Słupska. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono kilkanaście gramów amfetaminy, kilkaset woreczków ze śladami narkotyków i precyzyjną wagę do porcjowania środków odurzających. Zdaniem podkomisarz Donaty Knap ze słupskiej policji zatrzymany jest jednym z hurtowników narkotykowych działających na Pomorzu. Mężczyznie grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

patrykkutkiewicz
Za gwalt powinien dostac 18lat a za narkotyki kare pieniezna ,jesliby nie dopuscil sie gwaltu powinien dostac kare finansowa a nie wiezienia tak ma szanse zyc w spoleczenstwie.
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Ciag metoksetaminowoDXMowokodeinowobenzodiazepinowy, nastroj tak dobry, jak dobry mozna miec spedzajac swieta z tesciowa w jednym mieszkaniu. :)

Trip mial miejsce jakis czas temu, podczas swiat w Polsce. Bylismy nieco zmeczeni wycieczka, w dobrych nastrojach, nieco sentymentalnie - byla to nasza ostatnia dawka metoksetaminy z tego sortu. Miala byc to nasza czwarta (?) dawka tego dnia. Zamknelismy sie w malym pokoju, zapalilismy swieczki (raczej w celu praktycznym, niz nastrojowym) i uwazylismy dawke. Iniekcja poszla gladko jak zwykle, nawet to lubie, mam mile skojarzenia zapachowe (przez odkazanie miejsca wkucia perfumami), ktore rzutuja na trip i odruch pawlowa na widok strzykawki.

  • Pridinol

Niedziela 15 luty 2004 ostani dzień przed końcem ferii:


  • Inne
  • Marihuana

Już nie pamiętam kiedy się zaczęło, jedyne co udaje mi się przypomnieć to wiatr, który zrywał czapki z głów. Halny. Niedziela była ciepła ale mglista. Zjadłem mango żeby coś się działo i dzieje się. Otwieram oczy i czuję jakbym obudził się z długiego snu. Odkładam fajkę. Pień drzewa, pod którym usiadłem oraz mój kręgosłup zlewają się w jedno. Podłączyłem się do systemu nerwowego ziemi. Czuję mądrość ale nie w wymiarze ludzkim - zrozumienie raczej.

  • Calea zacatechichirandomness