Skonfiskowano narkotyki warte 100 mln dolarów

Policja Filipin poinformowała o skonfiskowaniu ponad 700 kilogramów metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość tej silnie uzależniającej substancji psychoaktywnej jest warta prawie 100 milionów dolarów.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1176
Policja Filipin poinformowała o skonfiskowaniu ponad 700 kilogramów metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość tej silnie uzależniającej substancji psychoaktywnej jest warta prawie 100 milionów dolarów. Sądzę, że to największa ilość skonfiskowanego narkotyku w całej naszej historii - powiedział dziennikarzom przedstawiciel policji Errol Pan. Policja wkroczyła do akcji, gdy znaleziono dwie skrzynki zawierające po 10 kg metamfetaminy, unoszące się na wodzie koło portu Subic na północ od Manili. Funkcjonariusze dotarli do firmy wynajmującej magazyny w rejonie Subic. W jednym z tych magazynów znaleziono ciężarówkę załadowaną 66 podobnymi skrzynkami z metamfetaminą. W kolejnym magazynie było jeszcze 88 kg narkotyku. Na razie nie było w tej sprawie żadnych zatrzymań. Nie wiadomo też jeszcze, skąd pochodziła metamfetamina i dla kogo była przeznaczona. W 2007 roku na Filipinach skonfiskowano w sumie ponad 368 kg metamfetaminy.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
i dobrze, ta substancja jest dla samobójców
Anonim (niezweryfikowany)
700kg - 100mln dolarów? haha Zakładając, że działa po 30: 1g-30zł 1000g-30000zł 30000x700 = 21000000zł Jak zwykle fantazja poniosła ludzi
Anonim (niezweryfikowany)
<p>zakadajac...</p><p>przewaznie cena startuje od 140zl/1g, ale nie da sie okreslic dokladnie ile gdy wpywa na nia wiele czynikow</p>
iskaaa_ (niezweryfikowany)
Jak dla mnie szkoda kazdego skonfiskowanego narkotyku...
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


Qrde Q przestrodze...Gałka M. to bardzo zacna roślina. Musi tylko dobrze wejść, a z mojego doświadczenia wynika, że jest na to jakieś 50% szansy.

Jak narazie zdarzyło mi się zjeść ją trzy razy i nie mam zamiaru spożywać jej po raz kolejny.


  • Gałka muszkatołowa

Nazwa Substancji: Galka muszkatowa, Kofeina.

Doswiadczenie: thc az za duzo, alk z umiarem, kawa i herbata, galka pare razy w malych dawkach.Set & Setting: Stan umyslu pozytywny, jestem po dlugiej przerwie jesli chodzi o jakie kolwiek substancje psychoaktywne, moj dom.


  • Efedryna

Postanowiłem wypróbować na sobie działanie efedryny. Jak do tej

pory ze środkami odurzającymi nie miałem do czynienia, więc

nadszedł czas coś tu zmienić (chociaż efedryna środkiem

odurzającym nie jest na pewno! :)))
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

TR napisany przez usera Trebron_Kugelszwanc w serwisie wykop.pl, tekst zamieszczony za jego zgodą.

 

randomness