Skonfiskowano narkotyki warte 100 mln dolarów

Policja Filipin poinformowała o skonfiskowaniu ponad 700 kilogramów metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość tej silnie uzależniającej substancji psychoaktywnej jest warta prawie 100 milionów dolarów.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1176
Policja Filipin poinformowała o skonfiskowaniu ponad 700 kilogramów metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość tej silnie uzależniającej substancji psychoaktywnej jest warta prawie 100 milionów dolarów. Sądzę, że to największa ilość skonfiskowanego narkotyku w całej naszej historii - powiedział dziennikarzom przedstawiciel policji Errol Pan. Policja wkroczyła do akcji, gdy znaleziono dwie skrzynki zawierające po 10 kg metamfetaminy, unoszące się na wodzie koło portu Subic na północ od Manili. Funkcjonariusze dotarli do firmy wynajmującej magazyny w rejonie Subic. W jednym z tych magazynów znaleziono ciężarówkę załadowaną 66 podobnymi skrzynkami z metamfetaminą. W kolejnym magazynie było jeszcze 88 kg narkotyku. Na razie nie było w tej sprawie żadnych zatrzymań. Nie wiadomo też jeszcze, skąd pochodziła metamfetamina i dla kogo była przeznaczona. W 2007 roku na Filipinach skonfiskowano w sumie ponad 368 kg metamfetaminy.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
i dobrze, ta substancja jest dla samobójców
Anonim (niezweryfikowany)
700kg - 100mln dolarów? haha Zakładając, że działa po 30: 1g-30zł 1000g-30000zł 30000x700 = 21000000zł Jak zwykle fantazja poniosła ludzi
Anonim (niezweryfikowany)
<p>zakadajac...</p><p>przewaznie cena startuje od 140zl/1g, ale nie da sie okreslic dokladnie ile gdy wpywa na nia wiele czynikow</p>
iskaaa_ (niezweryfikowany)
Jak dla mnie szkoda kazdego skonfiskowanego narkotyku...
Zajawki z NeuroGroove
 • LSD-25
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Lekkie nakreślenie sytuacji, śmiało pomijać.

---

Dwa lata temu na popularnym portalu społecznościowym ułatwiającym poznawanie ludzi z różnych stron świata napisał do mnie Marcin, 20-latek, ironicznie, z Warszawy.

 • Grzyby halucynogenne

Doświadczenie: marihuana, łysiczka lancetowata

S&S: las,miasto / rano,południe

Dawkowanie: wywar z cytrynami z 50-ciu największych łysic z kolekcji ;)

--------------------------------------------------------------------------

Sobota 9:00 - kawka, papierosek, na zewnątrz słoneczko - bardzo przyjemnie :)

Ehh, mówię sobie... który to już trip tej jesieni? Nooo... nic nowego się nie wydarzy, z resztą to tylko 50. Dobra jadę! Mega pozytywne nastawienie, przygoda, pierwszy raz sam ze sobą w plenerze, będzie super!

 • Dekstrometorfan
 • dxm 345mg

 • doświadczenie: marysia,tusipek,avio,extasy, dxm pierwszy raz.

 • stan umysłu: jest loozik, pozytwynie, chętnie bym coś zapodał sobie ;]

 • inne: dom, rodzina na dole z gośćmi, ja z kumplem (przypadkowo) on nie doswiadczony i nie wie o mojej fazie.


20.20- zapodaje 23 tabletki , popijam wodą

ide na dół, zjadłem cos itp. po ok 15-20 minutach zaczynam lekko czuć to.


 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Tripraport

dobre nastawienie przychiczne, chęć przeżycia przygody na kwasie i sprzyjająca ku temu okazja z powodu wolnej chaty przyjaciela

Jakoś kilka tygodni temu zakupiłem cztery blotery LSD: po jednej dla mnie, dwóch przyjaciół i jednej przyjaciółki. Jeden z kumpli akurat wtedy miał na całą noc wolną chawirkę, więc szybko nadarzyła się okazja, żeby ten kwas przetestować. Początkowo kupujemy czteropak i idziemy do domu, gdzie połykamy blotery, które koło 20 wszystkim już się dobrze rozpuściły. Oglądamy Brickleberry i trochę się denerwujemy, bo upływa sporo czasu, a efektów nadal nie widać. Mija 40 minut i odczuwam potworny bodyload.

randomness