REKLAMA
Skonfiskowano narkotyki warte 100 mln dolarów

Policja Filipin poinformowała o skonfiskowaniu ponad 700 kilogramów metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość tej silnie uzależniającej substancji psychoaktywnej jest warta prawie 100 milionów dolarów.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1176
Policja Filipin poinformowała o skonfiskowaniu ponad 700 kilogramów metamfetaminy. Na czarnym rynku taka ilość tej silnie uzależniającej substancji psychoaktywnej jest warta prawie 100 milionów dolarów. Sądzę, że to największa ilość skonfiskowanego narkotyku w całej naszej historii - powiedział dziennikarzom przedstawiciel policji Errol Pan. Policja wkroczyła do akcji, gdy znaleziono dwie skrzynki zawierające po 10 kg metamfetaminy, unoszące się na wodzie koło portu Subic na północ od Manili. Funkcjonariusze dotarli do firmy wynajmującej magazyny w rejonie Subic. W jednym z tych magazynów znaleziono ciężarówkę załadowaną 66 podobnymi skrzynkami z metamfetaminą. W kolejnym magazynie było jeszcze 88 kg narkotyku. Na razie nie było w tej sprawie żadnych zatrzymań. Nie wiadomo też jeszcze, skąd pochodziła metamfetamina i dla kogo była przeznaczona. W 2007 roku na Filipinach skonfiskowano w sumie ponad 368 kg metamfetaminy.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
i dobrze, ta substancja jest dla samobójców
Anonim (niezweryfikowany)
700kg - 100mln dolarów? haha Zakładając, że działa po 30: 1g-30zł 1000g-30000zł 30000x700 = 21000000zł Jak zwykle fantazja poniosła ludzi
Anonim (niezweryfikowany)
<p>zakadajac...</p><p>przewaznie cena startuje od 140zl/1g, ale nie da sie okreslic dokladnie ile gdy wpywa na nia wiele czynikow</p>
iskaaa_ (niezweryfikowany)
Jak dla mnie szkoda kazdego skonfiskowanego narkotyku...
Zajawki z NeuroGroove
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Festiwal muzyczny, bardzo dużo ludzi, głośna muzyka. Nastawienie pozytywne, chęć spróbowania MDMA, brak obaw przed czymkolwiek, wyluzowanie spowodowane MJ. 2 znajomych jest razem ze mną.

Przeglądając ten portal postanowiłem napisać swojego pierwszego TR właśnie z pierwszego doświadczenia z MDMA. Wszystko zaczęło się od tego, że razem z czwórką znajomych wybraliśmy się w wakacje na bardzo duży festiwal muzyczny. Nastawieni byliśmy na ciągłą zabawe przez cały czas trwania festiwalu, a było to nie mało - bo aż 7 dni. 

 

  • 3-MMC
  • Pierwszy raz

Nastrój kiepski. Nastawienie co do zabaweczki - bardzo pozytywne. Zero lęku, obaw. Raczej ciekawość.

Szczerze mówiąc opisuję swoje przeżycia poraz pierwszy, ale postaram się Wam odwzorować to, co czułam, jak najlepiej.

Piątek: Tego dnia byłam w kiepskim nastroju, sama nie wiedząc czemu. Chodziłam mocno zdenerwowana i każdy dostawał rykoszetem. Powinno być zupełnie inaczej, gdyż tego dnia szłam z chłopakiem i znajomymi do klubu, żeby trochę się rozerwać i pobawić.

Zaczynajmy..

  • Flunitrazepam

Zrobiłem wczoraj zakupy i zakupiłem 1 opakowanie Rohypnolu (10x2mg) oraz 2 opakowania Benalginu (40x50mg), przedtem zadzwoniłem do apteki i zapytałem czy mają, żeby na darmo nie zapierdalać.. ; (w ciągu dnia trochę jarałem (połówkę na trzech)) poszedłem z kumplem połazić po Gdańsku i później mieliśmy iść na techno. O 21:00 miałem jedno piwo w czubie i zżarłem 2 rohypnole.

  • Efedryna

Pierwszy raz w życiu zetknąłem się z jakimś środkiem pochodzenia

narkotycznego, przedtem

nie paliłem nawet marihuany, nie jadłem grzybów ani nie zażywałem LSD, za to

wlewałem w siebie

nieludzkie nieraz ilości "wody ognistej" - to mi wystarczało (i nadal będę

to robił).

Jednak o pewnych interesujących właściwościach Tussi przeczytałem na Neuro

Groove i po

dojściu do wniosku że Tussi mi chyba nie zaszkodzi, postanowiłem spróbować