REKLAMA
Siedlce: Marihuana w grobowcu

Siedleccy policjanci w jednym z grobowców na terenie cmentarza centralnego ujawnili kilkanaście worków z zawartością brunatno-zielonego suszu roślinnego...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci24.pl
Jerzy Kirzyński

Grafika

Odsłony

1058

Siedleccy policjanci w jednym z grobowców na terenie cmentarza centralnego ujawnili kilkanaście worków z zawartością brunatno-zielonego suszu roślinnego. Przeprowadzone wstępne badania wykazały, że jest to marihuana.

Funkcjonariusze otrzymali sygnał od osoby odwiedzającej groby bliskich na cmentarzu centralnym o tym, że ujawniła ona uszkodzony pomnik, w którym odłamany był fragment konstrukcji sarkofagu.

Z otworu tego wystawała czarna foliowa torba.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że w czarnym worku znajdują się mniejsze woreczki z zawartością suszu roślinnego.

W sumie zabezpieczono 15 woreczków, w których znajduje się około 800 gram narkotyków.

- Dzięki właściwej obywatelskiej postawie zgłaszającego i działaniom policjantów środki odurzające nie trafią na nielegalny lokalny rynek - podkreślił podinsp. Jerzy Długosz rzecznik prasowy KMP w Siedlcach.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

S&S : Dom kumpla, nazwę go "C", i drugi kumpel niech będzie "Z".

Doświadczenie : Kofeina, Tytoń, Alkohol, THC, DXM.

Dawkowanie : 3 saszetki 'Tantum Rosa'

Jest ok. godz. 18.00, wsypuje z kumplem do szklanki zawartość saszetki, i nalewam wody. Mieszamy. Gotowe !

  • Dekstrometorfan

  • Kodeina
  • Opium
  • Pierwszy raz

Byłem ciekawy nowej substancji której jeszcze nie miałem okazji doświadczyć

Próbowałem już wiele rzeczy ale koda jakoś nie trafiła do tej pory do mojego organizmu, to stwierdziłem, że czas spróbować. Dzień wczesniej kupiłem sobie syropek Thicodin wracając z korków z chemii objeżdżając kilka aptek bo nigdzie nie mieli. Wkurwiony, że znalezienie tego zajęło mi tyle czasu, wróciłem sobie do domu, i łyknąłem ze spritem ale nic mnie nie zrobiło. Stwierdziłem, że no kurwa tak szybko się nie poddam, no i dnia następnego czyli dzisiaj jak to pisze w moje rączki trafiło opakowanie Antidolu 15.

19:00 

  • LSD-25

doświadczenie: różne draszki po troszeczku - lsd, mdma, 2ci, gbl, griby, ghb, dxm, thc, c2h5oh ...

set+setting: wymarzony
randomness