SGH podpisała porozumienie ze stołeczną policją

Policjanci będą mieli większą swobodę w walce z dilerami narkotyków na terenie Szkoły Głównej Handlowej - wynika z porozumienia zawartego we wtorek pomiędzy SGH a stołeczną policją.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1802

Dotychczas każda policyjna interwencja musiała być poprzedzona zgodą rektora, teraz będą jedynie informować władze uczelni o podjętych działaniach.

Podobne porozumienia z policją podpisały dotąd m.in. w Warszawie - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski i Akademia Pedagogiki Specjalnej, a także krakowska Akademia Górniczo-Hutnicza (jako pierwsza w kraju) i lubelski Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.

Dla studentów będą organizowane m.in. wykłady, prelekcje (z udziałem policjantów) dotyczące narkotyków i kar, które grożą za ich posiadanie lub rozpowszechnianie. Funkcjonariusze będą natomiast mogli swobodniej działać na terenie uczelni i natychmiast reagować w sytuacjach, gdy otrzymają informacje o popełnieniu na jej terenie przestępstw związanych z narkotykami.

Do tej pory było tak, że musieliśmy prosić o zgodę rektora, teraz po uzyskaniu informacji o narkotykach będziemy mogli interweniować bez dodatkowych procedur - powiedziała PAP Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Policjanci będą musieli jedynie poinformować władze uczelni o prowadzonych działaniach.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

xyz (niezweryfikowany)
Nieeeee...
Akademia Maryna... (niezweryfikowany)
Czesto uzywam materialow naukowych na studiach z AGH,bo maja swietna baze danych online.do dzis ich uwalazem za madrych odpowiedzialnych i otwartych gosciA tak z innei beczki.Okolo roku temu w zime wykladowca Karool L. o'kriwistoczerwonym obliczu'nie pasujacym zupelnie'do bladej twarzy" jednej z gdynskich wyzszych panstwowych uczelni oswiatowo-wojskowych nakurwiony wracajac z pracy wjechal autem w busa przewozacego niepełnosprawne dzieci z syndromem Downa...po czym'spierdolil z miejsca wypadku...by zostac 'znalezionym przez psy samemu jak down przyslowiowy spiac nietrzezwy... w aucie ktorym spowodowal wpyadek...Zwolniono go,choc do dzis regularnie widuje sie go na uczelni wiec w porowniu z osoba ktora zostala zlapana z 0,2 trawy na wlasny uzytek nawet klapsa nue dostal.Ale to my zawsze bedziemy okrutnymi i bexmyslnymi zwierzetami przeznaczonymi do izolacji'z wlasnej woli.
u_ran (niezweryfikowany)
Ciekawe tylko czy psy beda tak ochoczo reagowaly na doniesienia o pijanych pracownikach uczelni?!
avi (niezweryfikowany)
sami chodza na codzien po pijaq ...
El Igorro (niezweryfikowany)
Hasło ścigania dilerów narkotykowych to świetne hasło dla systemu. Umożliwia praktycznie nieograniczone naciąganie go do wszystkiego. Teraz stopniowo system będzie uzyskiwał pozwolenia na wejście wszędzie tam gdzie tylko zechce i nikt im się nie sprzeciwi. Kto bedzie na tyle odważny, żeby odmówić współpracy z "hunterami dilerów"? Game over...
a no (niezweryfikowany)
Hasło ścigania dilerów narkotykowych to świetne hasło dla systemu. Umożliwia praktycznie nieograniczone naciąganie go do wszystkiego. Teraz stopniowo system będzie uzyskiwał pozwolenia na wejście wszędzie tam gdzie tylko zechce i nikt im się nie sprzeciwi. Kto bedzie na tyle odważny, żeby odmówić współpracy z "hunterami dilerów"? Game over...
C!chy (niezweryfikowany)
smutne to wszystko :(
Zajawki z NeuroGroove
  • Szałwia Wieszcza

Nazwa substancji: salvia divinorum (szałwia wieszcza) SUSZ

Poziom doświadczenia: lady salvia (drugi raz – wczesniej ekstrakt 5x), lady marijuana – nie jestem w stanie policzyć ile razy, kostka – dużo razy aczkolwiek mniej niż stuff, grzyby psylocybinowe (2 razy), amfetamina (kilka razy), smoke mix relax (zakupilem to wraz z SD jest to mieszanka następujących roślin: passion flower, california poppy, lobelia, damiana, heimia salicifolia)

  • Alprazolam
  • Heroina
  • Klonazepam
  • Tramadol
  • Uzależnienie

pokój w piwnicy, nastrój słaby, oczekiwania niesprecyzowane, kanapa, fotel, kino domowe bose 700

Więc moje życie od lipca 2020 poświęcam wyłącznie opiatom/opioidom. Najpierw zaczęło się niewinnie, jak zawsze... byłem w szpitalu i jedyna pielęgniarka, która została na oddziale sobie spała i ponadto chrapała XD. To też wymknąłem się koło 1-wszej, czy 2giej w nocy i wszedłem do pokoju zabiegowego i ujrzałem syrop tramal z którego odpompowałem jakieś 2,800mg. Następnie będąc na sali zaaplikowałem 350mg i było tak pięknie, że nigdy tego niezapomnę... Działanie 10/10, nieporównywalne z jakimkolwiek innym high'em opioidowym który przeżyłem w późniejszym czasie.

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Ciemny pokój, grudniowa noc, ambient z głośników.

 

  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

przemroki i halucynacje

Nazwa produktu tantum rosa

 

Witam to jest mój pierwszy tripraport prosze o wyrozumiałość.

 

obudzilem się byl kwiecień

 

zadzwonilem do kumpla A1 była 14:00 spytalem się corobią powiedzial ze benze

 

to spytalem się czy mogę przyjsc kumpel A1 powiedzial że tak to szedłem do niego w polowie drogi spotkałem kumpla A2 zapytałem czy idzie do kumpla A1 kumpel A2 powiedział ze tak.