Samochód z dodatkowym wyposażeniem

Kokainowy dodatek do samochodu. Niemieccy celnicy nie są tak dokładni jakby się wydawało.

Anonim

Kategorie

Źródło

poison

Odsłony

2850


10 kilogramów czystej kokainy znalazł pewien Niemiec w okazyjnie kupionym samochodzie.

Mieszkaniec Hamburga zdecydował się szukać wymarzonego auta wśród samochodów wystawianych na sprzedaż przez miejscowy urząd celny. Samochód, który wybrał przypłynął statkiem z Meksyku w 1997 roku i został skonfiskowany przez celników po odkryciu w kole zapasowym i w i zbiorniku 54 kilogramów kokainy.

Po latach okazało się, że kokainy było znacznie więcej. Przy przeszukiwaniach celnicy nie zauważyli 10 kilogramów kokainy, które przemytnicy ukryli jeszcze pod bagażnikiem.

tekst nadesłał: poison(na)poison.art.pl

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Rayes (niezweryfikowany)
Oglnie mozna by na baku wymienic i problem z głowy :-D
macthc (niezweryfikowany)
Oglnie mozna by na baku wymienic i problem z głowy :-D
swiadol (niezweryfikowany)
no ja bylbym skłonny wymienic sie nawet 1g koki na 1g ziela :) wcale bym sie nie obrazil gdyby ktos chciał zrobic tak korzystny interes :))))
Robsonixx (niezweryfikowany)
a nielepiej wciagnac ;];];] hehehehehe
igz (niezweryfikowany)
ja tam bym sie s pszyjemnosciom skonczył kilogramem koxu :]
wentek (niezweryfikowany)
w sumie to jesli mowa o wymianie to moglby "Calkiem " niezle autko sobie kupic za taka ilosc ....
ciemnosci (niezweryfikowany)
zastanawiam sie co by bylo gdyby chcial sobie pojechac na wakacje zagraniczne i tam dopiero by to odkryli na granicy! Ciekawe co by im powiedzial! <br> <br>A co do tego ze zle zrobil to nie do konca, jesli nie chcial tych 10KG sam wciagnac to trudno by mu bylo to sprzedac. Ostatnio w polsce byl przypadek ze ludzie z poa srodowiska przestepczego chciali cos mafii sprzeac, skonczylo sie tym ze stracili towar i malo brakowalo a by stracili zycie.
poszukiwac koka... (niezweryfikowany)
zaczne skupywac przejzane auta z uzedów celnych :D
LaSziDo (niezweryfikowany)
Sobie usypal kreske - poprostu bym to wysiural wszystko - taki nafrykany bym chodzil ze albo kogos bym zabil siebie.. a tu punkcika by sie pchneli o tu punkcika PO CICHU I BYLO BY NA INNE ROZKOSZE.. <br>bO HURTEM TO BY SIE KURWA WYWIZLE I ZABILI :) NO RACZEJ... <br>WOLALBYM TO ZAINWESTOWAC W SIEBIE W KONCU GRAMKOKI (ZNACZ 0,7g) 250ZŁ :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Nie powinnam tego tu wstawiać, bo nie mam nawet prawa nikogo umoralniać. Wiem jednak, że wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dragami zagląda tutaj. Może to zobaczą, może to przeczytają. Mam nadzieję, że pomoże. Wcale nie uważam się za kogoś w chuj doświadczonego, bo znam osoby siedzące w tym dłużej ode mnie i będące w gorszym stanie. Jednak uważam, że za mało takich tekstów. Uzupełniam. Jeśli znacie kogokolwiek kto Wam powiedział "Chcę być jak "My dzieci z Dworca Zoo", "Chcę być ćpunem" itp. to proszę, pokażcie mu to.

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Impreza Psycho Infinity, nastawienie bardzo pozytywne.

  • Bieluń dziędzierzawa
  • Pierwszy raz

Na wstępie:

Tutaj nie polecam mojego sposobu. Robicie to na WŁASNĄ odpowiedzialność. Osobiście przeżułem 2 średnie liście i je połknąłem, następnie po około pół godziny zacząłem jeść ziarenka z owocu owej roślinki, która jest podobna do kasztana.. Koszyczek był jeszcze nie dojrzały, owoce miał białe, a kolce były dosyć miękkie... 

 

Co do nastawienie i humoru:

  • Dimenhydrynat

Witam


Chcialem sie podzielic moim przezyciem wywolanym aviomarinem.


nazwa substancji: aviomarin


poziom doswiadczenia uzytkownika: pierwszy raz w takiej ilosci (wczesniej tylko przed podroza)