Samochód z dodatkowym wyposażeniem

Kokainowy dodatek do samochodu. Niemieccy celnicy nie są tak dokładni jakby się wydawało.

Anonim

Kategorie

Źródło

poison

Odsłony

2850


10 kilogramów czystej kokainy znalazł pewien Niemiec w okazyjnie kupionym samochodzie.

Mieszkaniec Hamburga zdecydował się szukać wymarzonego auta wśród samochodów wystawianych na sprzedaż przez miejscowy urząd celny. Samochód, który wybrał przypłynął statkiem z Meksyku w 1997 roku i został skonfiskowany przez celników po odkryciu w kole zapasowym i w i zbiorniku 54 kilogramów kokainy.

Po latach okazało się, że kokainy było znacznie więcej. Przy przeszukiwaniach celnicy nie zauważyli 10 kilogramów kokainy, które przemytnicy ukryli jeszcze pod bagażnikiem.

tekst nadesłał: poison(na)poison.art.pl

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Rayes (niezweryfikowany)
Oglnie mozna by na baku wymienic i problem z głowy :-D
macthc (niezweryfikowany)
Oglnie mozna by na baku wymienic i problem z głowy :-D
swiadol (niezweryfikowany)
no ja bylbym skłonny wymienic sie nawet 1g koki na 1g ziela :) wcale bym sie nie obrazil gdyby ktos chciał zrobic tak korzystny interes :))))
Robsonixx (niezweryfikowany)
a nielepiej wciagnac ;];];] hehehehehe
igz (niezweryfikowany)
ja tam bym sie s pszyjemnosciom skonczył kilogramem koxu :]
wentek (niezweryfikowany)
w sumie to jesli mowa o wymianie to moglby "Calkiem " niezle autko sobie kupic za taka ilosc ....
ciemnosci (niezweryfikowany)
zastanawiam sie co by bylo gdyby chcial sobie pojechac na wakacje zagraniczne i tam dopiero by to odkryli na granicy! Ciekawe co by im powiedzial! <br> <br>A co do tego ze zle zrobil to nie do konca, jesli nie chcial tych 10KG sam wciagnac to trudno by mu bylo to sprzedac. Ostatnio w polsce byl przypadek ze ludzie z poa srodowiska przestepczego chciali cos mafii sprzeac, skonczylo sie tym ze stracili towar i malo brakowalo a by stracili zycie.
poszukiwac koka... (niezweryfikowany)
zaczne skupywac przejzane auta z uzedów celnych :D
LaSziDo (niezweryfikowany)
Sobie usypal kreske - poprostu bym to wysiural wszystko - taki nafrykany bym chodzil ze albo kogos bym zabil siebie.. a tu punkcika by sie pchneli o tu punkcika PO CICHU I BYLO BY NA INNE ROZKOSZE.. <br>bO HURTEM TO BY SIE KURWA WYWIZLE I ZABILI :) NO RACZEJ... <br>WOLALBYM TO ZAINWESTOWAC W SIEBIE W KONCU GRAMKOKI (ZNACZ 0,7g) 250ZŁ :)
Zajawki z NeuroGroove
 • Dekstrometorfan
 • Miks
 • Szałwia Wieszcza
 • Yerba mate

Set & Setting: Wolny pokój i czas, spokojny jesienno-zimowy dzień

            Nie lubie siedzieć i pisać, męczy mnie to. Energii dodaje mi fakt, że to co stało się wczoraj było dla mnie najmocniejszym przeżyciem jakiego doznałem, chodz nie mam dużego doświadczenia.

 • Diazepam
 • Marihuana
 • Przeżycie mistyczne

Ogólnie to że paliłem MJ z 3 kumplami było przypadkowe a z diazepamem była mała szansa lecz wszystko odbyło się bardzo pozytywnie:)

Zbierzność godzin jest przypadkowa(tzw.na oko) ale odstępy czasowe opierają się na faktach;)

Czas:16:00 jade odwieść rower(składaka;d) do wuja ok.3km drogi, trzeba było jechać przez osiedle gdzie dużo osub mnie zna a ten składak ma 40lat i chciałem przejechać szybko a tu nagle patrze kumpel N z kumplem B idą zjarani i mówią: ,,idziesz z nami na wąsa,dalej'' cuż miałem zrobić:D

 • Efedryna

Tussipect


palę od czasu do czasu mj od 2 lat, bywają miesiące dzień w dzień; nie ruszam amfy; grzyby raz; kwasa pół raz-nieudany; ecstacy raz-nieudany; sd raz; virola raz; virola theidora-raz nieudany; Calea zacatechichi kilka razy;


Akt 1.

mój PIERWSZY RAZ Z NIĄ(efedryną)a była to jesień...

 • Dekstrometorfan
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie
 • Tytoń

Bardzo pozytywne nastawienie, ciekawość z nutką strachu, ale również z dużą dozą optymizmu. Pokój oczyszczony, sam w mieszkaniu.

Witam. Jest to mój pierwszy TR, zatem z góry proszę o wyrozumiałość oraz oczywiście zapraszam do lektury!

Słowem wstępu: