REKLAMA
Rzucili torby

Kwidzyn. Panika na widok patrolu

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Bałtycki

Odsłony

1898

Policjanci, którzy patrolowali w nocy okolice ulicy Grudziądzkiej, byli świadkami niecodziennej sytuacji. Tuż po północy zauważyli dwóch młodych ludzi, którzy wychodzili z terenu byłej jednostki wojskowej. Na widok funkcjonariuszy wyrzucili torby, które mieli w rękach, i zaczęli uciekać.

Policjanci najpierw podnieśli torby, w których był biały proszek i sproszkowane zielone liście, a potem pobiegli za dwójką uciekinierów.

Złapali ich i umieścili w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

To dwaj uczniowie kwidzyńskich szkół, 19-i 20-latek. Czy w pakunkach były narkotyki, okaże się po badaniach laboratoryjnych.

(chan)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

OKiej, zaczne od tego ze teraz mam 18 lat. Moja przygoda z narkotykami zaczela sie niemal dokladnie dwa lata temu. Zaczelo

sie od marichuany i (prawie) na tym skonczylo (prawie, bo teraz eksperymentuye z xtc) ale to jest niewazne. Chcialem opisac

swoj pierwszy raz z konopia, dziewiczy rejs, rozprawiczenie i w ogole wkroczenie na poziom pierwszy wtajemnczenia

narkotykowego.


Bylo to miedzy wrzesniem a pazdziernikiem roq 1999, druga klasa LO, w sumie zreszta `najlepsza`, bo mozna powiedziec ze

  • 25C-NBOMe
  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Bezpieczne mieszkanie studenckie, pewność że nikt mi nie będzie przeszkadzał, w mieszkaniu tylko dwójka zaufanych przyjaciół, którzy zajmowali się swoimi sprawami, zero szans na jakiekolwiek problemy, chęć przeżycia kolejnego psychodelicznego tripu.

Zakupiłem kilka tygodni temu kilka kartoników nasączonych 25-C NBOMe od koleżanki, najpierw spożyłem po jednym ze znajomymi, a jeden sobie zostawiłem na samotny trip, który odbyłem dwa tygodnie później i właśnie on jest tematem tego tripraportu.

  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Jak najbardziej pozytywnie - brałem już wcześniej dysocjanty i wiem czego można się po nich spodziewać. Zachęcam do przeczytania poprzednich raportów.

Jedynie ten werset pisany jest po wytrzeźwieniu. Cała reszta powstawała pod wpływem wyżej wymienionej mieszanki i mniej-więcej od połowy staje się bardzo dziwna. Podsumowanie znajdziesz na końcu.

 

Jak to się zaczęło?

  • Heimia salicifolia


Subst: heima

dośw: heima x 7 (już jeden tr popełniłem w chwili uniesienia)

s&s: warunki zmienne (ale ja ten sam),

sposoby, metody, postaci: palenie suszu, palenie suszu i ekstaktu, napary, wywary, fermentacje słoneczne.
randomness