REKLAMA
Rząd USA poszukuje osób, które będą skręcać jointy do badań naukowych

Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych prosi o pomoc w produkcji jointów do celów naukowych.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

273

Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych prosi o pomoc w produkcji jointów do celów naukowych. W ogłoszeniu opublikowanym 2 kwietnia 2019r. Narodowy Instytut ds. Narkotyków (NIDA) oznajmił, że wkrótce zacznie przyjmować wnioski od jednostek, które są w stanie “produkować standaryzowane papierosy z marihuaną o różnych stężeniach THC i analizować ich wytrzymałość i stabilność w różnych odstępach czasu, mając jednocześnie zdolność do bezpiecznego przetransportowania i wysyłania papierosów z marihuaną do badaczy.”

Oprócz kręcenia jointów „o różnych mocach i specyfikacjach”, inne wymagania dotyczące pracy obejmują możliwość „analizowania i charakteryzowania różnych kannabinoidów”.

NIDA opublikowała podobną publikację w 2018 r., wzywając do składania wniosków o produkcję „papierosów z marihuaną”, która zawiera szeroki zakres stężenia THC. Poprzednie ogłoszenie okazało się zapowiedzią publikacji z 2 kwietnia.

Wykonawca wybrany do produkcji jointów musi posiadać „duże doświadczenie w realizacji tego typu zadań i musi wykazać dostępność odpowiednich urządzeń i sprzętu”.

W oświadczeniu nie ma wzmianki o tym, czy osobiste doświadczenie kwalifikuje osobę do zawarcia umowy. Chociaż mówi się, że „NIDA rozważy propozycje złożone przez każdego oferenta”, wnioskodawcy muszą uzyskać liczne licencje wymagane do pracy z marihuaną.

Najwyraźniej istnieje duże zainteresowanie podjęciem pracy związanej z konopiami indyjskimi. Administracja ds. Egzekwowania narkotyków (DEA) niedawno poprosiła obywateli, aby przestali dzwonić do nich w sprawie otwarcia spalarni marihuany. Telefony DEA zaczęły dzwonić, kiedy opublikowano informację o tym, że poszukują osób do spalania 500kg marihuany na godzinę.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 25C-NBOMe
  • Pierwszy raz

Nie do końca tak, jak sobie życzyłem, bo mój ziomek nie jest w stanie pojąć do czego służą psychodeliki i jak powinno się je wykorzystywać. Dlatego zamiast na łonie natury, większość czasu spędziliśmy na załatwianiu spraw w mieście. Najlepiej przeżywałem kiedy byłem sam i chwała mi za to, że udało mi się potripować. Nastawienie pozytywne.

 Zamówiłem sobie dwa bloterki ze sklepu RC, a dostałem trzy. Postanowiłem, że zażyję je z moim najlepszym kumplem w Po przeczytaniu wielu trip raportów byłem w pełni świadomy tego, co może mnie spotkać. Jak sie wkurzyłem, kiedy okazało si,ę że nie potrafił zarezerwować całej soboty na to. Musiała po domu łazić i sprzątać z jego dziewczyna. Do tego siostra, jej koleżanka i robienie zakupów na mieście. Nie ma nic gorszego, jak udawanie normalnego i jak ktoś głupio spyta czy się źle czuje.

  • Dekstrometorfan

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=---------------------------------------------------------------------------------

waze ok 65 kilo

9:55 , zjadlem 10 tabletek acodinu , w smaku rzeczywiscie

ochydne po rozgryzieniu , nie wszystkie rozgryzlem , popijam

sokiem jablkowym - malo kwasny ale zawsze troche ,

10 tabletek wychodzi jakies 2,3 mg / kg - nawet nie II plateau

efektoow zadnych

  • Grzyby halucynogenne
  • Przeżycie mistyczne

Chęć doświadczenia Cienia dostrzeżonego podczas poprzedniej podróży. Nie pierwszy raz taka dawka. Środek lasu, dom.

Jest 03.03.2019, 17:56. 

Powykręcanymi z bólu palcami, stawiając czerwone stemple o metalicznym zapachu zaczynam pisać sprawozdanie z podróży. Każde uderzenie w klawiaturę wysyła przez ciało falę ognia i lodu. Smak palonego mięsa i łez, ból w kościach, ogień w płucach.

Zacznę od tego czym kończę podróże, od dialogu z samym sobą.

- Jak myślisz czym to jest?

- Ciężko powiedzieć. Autonomicznym bytem, częścią jakiegoś większego, może całkowicie nieświadomym tworem.

- Wydaje mi się raczej, że to druga strona medalu, yin, brakujące ogniwo...

  • MDMA (Ecstasy)

Waga - 50 kg

Po 3 latach MDM–owej abstynencji było mi dane spróbować kryształów MDMA.

Wraz ze znajomymi spotkaliśmy się o 18.30 podekscytowani, że to już dziś będzie nam dane znowu poczuć to wszechogarniające szczęście i tę lekkość. Jemy kilka tabletek witaminy C (jako przeciwutleniacz). Pijemy po 1 heinekenie na początek.

randomness