REKLAMA
Rutkowski zatrzymał dilera narkotyków

Detektyw Rutkowski - postrach całej Polski

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3010
Ponad 5 tys. tabletek ecstasy, których wartość szacuje się na ok. 200-250 tys. zł, miał przy sobie Dawid N., zatrzymany w sobotę wieczorem w Pile (Wielkopolska) przez detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

Detektyw przekazał go następnie policjantom z pilskiej komendy.

25-letni mężczyzna przebywa obecnie w policyjnej izbie zatrzymań. Ze wstępnych badań wynika, że znaleziony przy nim narkotyk był wysokiej jakości - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile Sławomir Sobański.

W sobotę, po godz. 20.00, detektyw Rutkowski powiadomił pilską policję o planowanej akcji zatrzymania dilera narkotyków przy zajeździe "Rembajło" przy drodze krajowej nr 10. Kiedy policjanci pojechali w to miejsce, Dawid N. był już w rękach detektywa i jego ludzi. Został on przekazany funkcjonariuszom i przewieziony do komendy w Pile.

Policja, ze względu na dobro śledztwa, na razie nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Według detektywa Rutkowskiego, Dawid N. od kilku lat zajmował się handlem i przerzutem narkotyków drogą lądową między Holandią a Polską i dalej na wschód, do krajów byłego Związku Radzieckiego. Oprócz ecstasy były to amfetamina, haszysz i tzw. narkotyki twarde. Rozprowadzał je także na terenie całego kraju.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Misiek (niezweryfikowany)
Pier...ony pozer k...a jego mać...
Legalize IT! (niezweryfikowany)
Wystawiła go elegancko konkurencja, trzeba być lojalnym i wiedzieć kto ma wyłączność w okolicy...
LaSziDo (niezweryfikowany)
Ponad 5 tys. tabletek ecstasy, których wartość szacuje się na ok. 200-250 tys. zł, - no to DROGO DRGOGO BARDZO DROGO ... wychodzi 40 -50 zł za tabletke -hmmm u nas PCP tansze od tych ich dropow....
q (niezweryfikowany)
wielki mi problem, zlapac dilera :/
overspinner (niezweryfikowany)
ja na prawde nie wiem skad oni biora ten cennik... kurfaaa moze to jest w rublach? <lol>
KRET (niezweryfikowany)
SRAM MU DO RYJA BO WIEM ŻE LUBI
. (niezweryfikowany)
/.../ a w nastepnym programie, super detektyw Rutkowski zatrzsymuje babcie Kleofase, ktora przechodzila przez ulice na czerwonym świetle...<br><br>Rutkowski to twardziel.. Ja bym sie bal negatywnie o nim pisac, bo jeszcze by mnie wytropil i aresztowal, za nielegalne posiadanie zdrowego rozsadku..
powa (niezweryfikowany)
&quot;[...]Ze wstępnych badań wynika, że znaleziony przy nim narkotyk był wysokiej jakości - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile Sławomir Sobański. [...]&quot; <br> <br>yeah. jak zwykle haj klass. mają nosa. zawsze towar jest zajebistej czystości, klasy i kilka razy droższy niż normalnie. dziwki. pies ich jebał. <br> <br>marzę o newsie: <br>&quot;ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przechwycona amfetamina jest święcona cukrem pudrem i monkom krupczatkom z dodatkiem talku. w zarekwirowanej marihuanie znaleziono susz babki leczniczej oraz lancetowatej, zaś haszysz w dużej części okazał się być cukierkiem typu &quot;krówka&quot;&quot; <br> <br>pies ich jebał one more time....
rufut (niezweryfikowany)
rutek najlepszym i basta jest buchaaaaaaaaaaaaaaaaaachachaaaaaa. przepocony zapasiony tepy ub-EK ot tyle na temat pana POSLA
detektyf rutkofski (niezweryfikowany)
ja wam jeszcze pokaże!!! narkomani!!!
Zajawki z NeuroGroove
 • Bad trip
 • Powój hawajski

Sam w domu, czas akcji wieczór/noc. Chęć zrelaksowania się.

Akcja tripa miała miejsce całkiem niedawno, bo 4 miesiące temu (chociaż ja mam wrażenie jakby minęły wieki). Był wtedy lipiec, ja chciałem troszkę potripować z kumplem z którym od dawna się na powój ustawiałem. Niestety nie mogłem się z nim dogadać. cały czas coś mu wypadało. Ostatecznie stwierdziłem, że się z nimi nie dogadam i postanowiłem, że sam potriupuję w domu.

 • Etanol (alkohol)
 • LSD-25
 • Marihuana
 • TMA 2 (trimetoksyamfetamina)
 • Tripraport

Od dłuższego czasu planowany trip z partnerem (M) i znajomymi (L, H i C, razem było nas 5 osób), L z cudownym psem - J; wynajęty domek w lesie, las, sad, łąka; nastrój ogółem pozytywny;

T+0h  4:20AM

 • Katastrofa
 • Marihuana

Wszędzie,całe dnie chłodziłem zjarany.

Zawsze byłem piątkowym uczniem,zawsze był ten pasek na świadectwie,mimo,iż zawsze po najmniejszej linii oporu.Byłem zawsze matematycznym świrem(w dobrym tego słowa znaczeniu) i ogólnie było fajnie.Porządna i wysoko wykształcona rodzina,nawet bardzo.Umiałem sobie radzić,taki mały cwany mózg ze mnie,w wieku 16 lat miałem już na interesy 1kg zielonego miesięcznie nawet.Po co to wszystko?

 • Dekstrometorfan
 • Pierwszy raz

usty dom, własny pokój, wielkie lóżko i słuchawki z mrocznym industrialem na uszach. Wspaniały nastrój po zdanym egzaminie.

T = godzina przyjęcia DXM

T+0
Łykam 5 tabletek co ok minutę, zapijając dużą ilością wody.
Gdy łykam ostatnia porcję, wybieram się na pocztę wysłaą paczkę.

T+0:30
Na poczcie mała kolejka, ale wreszcie udało mi się nadać paczkę i wracam do domu.
Mam głupie wrażenie, że ludzie się na mnie patrzą, a chodnik wydaje się być lekko wykręcony.
Jakby ktoś wykręcił go względem ziemii o 10-15 stopni.
Czuję lekkie swędzienie na głowie, które co raz przeskakuje na inne części ciała.

randomness