Rutkowski zatrzymał dilera narkotyków

Detektyw Rutkowski - postrach całej Polski

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3054
Ponad 5 tys. tabletek ecstasy, których wartość szacuje się na ok. 200-250 tys. zł, miał przy sobie Dawid N., zatrzymany w sobotę wieczorem w Pile (Wielkopolska) przez detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

Detektyw przekazał go następnie policjantom z pilskiej komendy.

25-letni mężczyzna przebywa obecnie w policyjnej izbie zatrzymań. Ze wstępnych badań wynika, że znaleziony przy nim narkotyk był wysokiej jakości - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile Sławomir Sobański.

W sobotę, po godz. 20.00, detektyw Rutkowski powiadomił pilską policję o planowanej akcji zatrzymania dilera narkotyków przy zajeździe "Rembajło" przy drodze krajowej nr 10. Kiedy policjanci pojechali w to miejsce, Dawid N. był już w rękach detektywa i jego ludzi. Został on przekazany funkcjonariuszom i przewieziony do komendy w Pile.

Policja, ze względu na dobro śledztwa, na razie nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Według detektywa Rutkowskiego, Dawid N. od kilku lat zajmował się handlem i przerzutem narkotyków drogą lądową między Holandią a Polską i dalej na wschód, do krajów byłego Związku Radzieckiego. Oprócz ecstasy były to amfetamina, haszysz i tzw. narkotyki twarde. Rozprowadzał je także na terenie całego kraju.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Misiek (niezweryfikowany)
Pier...ony pozer k...a jego mać...
Legalize IT! (niezweryfikowany)
Wystawiła go elegancko konkurencja, trzeba być lojalnym i wiedzieć kto ma wyłączność w okolicy...
LaSziDo (niezweryfikowany)
Ponad 5 tys. tabletek ecstasy, których wartość szacuje się na ok. 200-250 tys. zł, - no to DROGO DRGOGO BARDZO DROGO ... wychodzi 40 -50 zł za tabletke -hmmm u nas PCP tansze od tych ich dropow....
q (niezweryfikowany)
wielki mi problem, zlapac dilera :/
overspinner (niezweryfikowany)
ja na prawde nie wiem skad oni biora ten cennik... kurfaaa moze to jest w rublach? <lol>
KRET (niezweryfikowany)
SRAM MU DO RYJA BO WIEM ŻE LUBI
. (niezweryfikowany)
/.../ a w nastepnym programie, super detektyw Rutkowski zatrzsymuje babcie Kleofase, ktora przechodzila przez ulice na czerwonym świetle...<br><br>Rutkowski to twardziel.. Ja bym sie bal negatywnie o nim pisac, bo jeszcze by mnie wytropil i aresztowal, za nielegalne posiadanie zdrowego rozsadku..
powa (niezweryfikowany)
&quot;[...]Ze wstępnych badań wynika, że znaleziony przy nim narkotyk był wysokiej jakości - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile Sławomir Sobański. [...]&quot; <br> <br>yeah. jak zwykle haj klass. mają nosa. zawsze towar jest zajebistej czystości, klasy i kilka razy droższy niż normalnie. dziwki. pies ich jebał. <br> <br>marzę o newsie: <br>&quot;ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przechwycona amfetamina jest święcona cukrem pudrem i monkom krupczatkom z dodatkiem talku. w zarekwirowanej marihuanie znaleziono susz babki leczniczej oraz lancetowatej, zaś haszysz w dużej części okazał się być cukierkiem typu &quot;krówka&quot;&quot; <br> <br>pies ich jebał one more time....
rufut (niezweryfikowany)
rutek najlepszym i basta jest buchaaaaaaaaaaaaaaaaaachachaaaaaa. przepocony zapasiony tepy ub-EK ot tyle na temat pana POSLA
detektyf rutkofski (niezweryfikowany)
ja wam jeszcze pokaże!!! narkomani!!!
Zajawki z NeuroGroove
  • AM-2201
  • Bad trip

Chęć przypalenia MJ na 4 godziny przed wieczornym wyjściem. Lekkie podejrzenia, co do towaru.

Napisałem raport o testach 3-MMC (http://neurogroove.info/trip/3-mmc-pierwsza-wiadoma-przygoda-z-rc). Traktuje to jako moje pierwsze RC, bo to, co zaraz napiszę nie było zamierzonym, celowym, a całkowicie nieświadomym zażyciem. 

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Prawie wolny kwadrat. Słoneczny letni dzień. Wypoczęty organizm i chęć dotarcia jak najdalej.

Działo się to na jednej z wsi, poza czasem i przestrzenią. W domu była tylko babcia, ale tym jakoś przejmować się nie musiałem. Słoneczny letni dzień czyste niebo, cisza, spokój, godzina 9 rano. Ogółem dzień w sam raz żeby nachlać mordę albo zorganizować miłego, przyjemnego tripa.

  • Heimia salicifolia
  • Inne
  • Leonotis leonurus (wild dagga)
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Pozytywne przeżycie

Wręcz tęczowe.

No nie wiem co się dzieje. To jest ostra deliryczno-aresywna-konopnicko-dziwna filozoficzna faza!

Narracja.

Przeskok.

 

Co było wczoraj?

15:00 (Czas będę podawał w dużym przybliżeniu, nie zwracałem nań uwagi)- Ego wraca ze szkoły i widzi paczkę do niego na stole. Stwierdza, że to jego "Kompozycja z natury" zamówione w necie. Co tu się odkurwia? Ostrymi dopalaczami pewno tę mieszankę kropią.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: Hitori

S&S: Sam w nocy w pokoju, Zdałem akurat ostatnią maturę

Doświadczenie: chyba duże, nie chce mi się pisać

randomness