REKLAMA
Rutkowski zatrzymał dilera narkotyków

Detektyw Rutkowski - postrach całej Polski

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3015
Ponad 5 tys. tabletek ecstasy, których wartość szacuje się na ok. 200-250 tys. zł, miał przy sobie Dawid N., zatrzymany w sobotę wieczorem w Pile (Wielkopolska) przez detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

Detektyw przekazał go następnie policjantom z pilskiej komendy.

25-letni mężczyzna przebywa obecnie w policyjnej izbie zatrzymań. Ze wstępnych badań wynika, że znaleziony przy nim narkotyk był wysokiej jakości - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile Sławomir Sobański.

W sobotę, po godz. 20.00, detektyw Rutkowski powiadomił pilską policję o planowanej akcji zatrzymania dilera narkotyków przy zajeździe "Rembajło" przy drodze krajowej nr 10. Kiedy policjanci pojechali w to miejsce, Dawid N. był już w rękach detektywa i jego ludzi. Został on przekazany funkcjonariuszom i przewieziony do komendy w Pile.

Policja, ze względu na dobro śledztwa, na razie nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Według detektywa Rutkowskiego, Dawid N. od kilku lat zajmował się handlem i przerzutem narkotyków drogą lądową między Holandią a Polską i dalej na wschód, do krajów byłego Związku Radzieckiego. Oprócz ecstasy były to amfetamina, haszysz i tzw. narkotyki twarde. Rozprowadzał je także na terenie całego kraju.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Misiek (niezweryfikowany)
Pier...ony pozer k...a jego mać...
Legalize IT! (niezweryfikowany)
Wystawiła go elegancko konkurencja, trzeba być lojalnym i wiedzieć kto ma wyłączność w okolicy...
LaSziDo (niezweryfikowany)
Ponad 5 tys. tabletek ecstasy, których wartość szacuje się na ok. 200-250 tys. zł, - no to DROGO DRGOGO BARDZO DROGO ... wychodzi 40 -50 zł za tabletke -hmmm u nas PCP tansze od tych ich dropow....
q (niezweryfikowany)
wielki mi problem, zlapac dilera :/
overspinner (niezweryfikowany)
ja na prawde nie wiem skad oni biora ten cennik... kurfaaa moze to jest w rublach? <lol>
KRET (niezweryfikowany)
SRAM MU DO RYJA BO WIEM ŻE LUBI
. (niezweryfikowany)
/.../ a w nastepnym programie, super detektyw Rutkowski zatrzsymuje babcie Kleofase, ktora przechodzila przez ulice na czerwonym świetle...<br><br>Rutkowski to twardziel.. Ja bym sie bal negatywnie o nim pisac, bo jeszcze by mnie wytropil i aresztowal, za nielegalne posiadanie zdrowego rozsadku..
powa (niezweryfikowany)
&quot;[...]Ze wstępnych badań wynika, że znaleziony przy nim narkotyk był wysokiej jakości - poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile Sławomir Sobański. [...]&quot; <br> <br>yeah. jak zwykle haj klass. mają nosa. zawsze towar jest zajebistej czystości, klasy i kilka razy droższy niż normalnie. dziwki. pies ich jebał. <br> <br>marzę o newsie: <br>&quot;ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przechwycona amfetamina jest święcona cukrem pudrem i monkom krupczatkom z dodatkiem talku. w zarekwirowanej marihuanie znaleziono susz babki leczniczej oraz lancetowatej, zaś haszysz w dużej części okazał się być cukierkiem typu &quot;krówka&quot;&quot; <br> <br>pies ich jebał one more time....
rufut (niezweryfikowany)
rutek najlepszym i basta jest buchaaaaaaaaaaaaaaaaaachachaaaaaa. przepocony zapasiony tepy ub-EK ot tyle na temat pana POSLA
detektyf rutkofski (niezweryfikowany)
ja wam jeszcze pokaże!!! narkomani!!!
Zajawki z NeuroGroove
 • 4-HO-MET
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Tripraport

W ciągu miesiąca poprzedzającego opisywane wydarzenia, miałem okazję wychodzić na tripy aż trzy razy. Opisywany miał być czwarty i ostatni. Przynajmniej na jakiś czas. Wszystkie poprzednie były z założenia lekkie, więc jeżeli pojawiła się tolerka to niewielka. Umysł również daleki był od wyżęcia, choć czułem już lekkie zmęczenie psychodelikami. Zdecydowałem się jednak tripować ze względu na to, że była okazja zrobić to z bliskimi mi osobami. Do moich dawnych towarzyszy podróży - P i S doszli jeszcze inni lokatorzy z mojego starego mieszkania - J, H i Se. Trip miał miejsce w nocy w lesie pod miastem, na najwyższym wzniesieniu w okolicy, przy ognisku.

Wstęp: Okres sylwestrowo-świąteczny, będący dobrą okazją do odwiedzin starych znajomych i stron rodzinnych dobiegał końca. Mimo tego, wciąż nie udało się zorganizować wspólnego wyjścia na tripa. Na szczęście, z okazji Święta Trzech Króli, w ledwie rozpoczętym nowym roku, przytrafił się długi weekend. Postanowiłem więc złożyć wizytę w moim byłym mieszkaniu i zgodnie z planem, potripować na homecie. Było go trochę mało, bo jakieś 75-80mg na 5 osób, jednakże wystarczyło na całkiem wesoły psychodeliczny spacer. Raport jak zwykle pisany po długim czasie (3 lata).

 • Artemisia absinthium (absynt, piołun)

ABSYNT - Czar zielonego trunku

JAKOB HEIN, Die Welt • 2C-E
 • Amfetamina
 • Hydroksyzyna
 • Inne
 • Kodeina
 • Marihuana
 • Mefedron
 • Mieszanki "ziołowe"
 • Retrospekcja
 • Tytoń

Chęć przejażdżki po Polsce na stopa przy okazji infekując swój mózg różnorakimi ustrojstwami (m.in. "dopalaczy"), poznając przy okazji różnych ludzi. Podróż miała być przygodą i przerwą od uczelni (w trakcie trwania semestru).

Komentarz: Tekst został spisany jakoś miesiąc po wydarzeniach mających miejsce w nim opisanych. Był to specyficzny okres w moim życiu, po dość kiepskich przejściach, którego zwieńczeniem miała być podróż na stopa po Polsce. Niedługo po powrocie z "rajdu po Polsce" postanowiłem porzucić Beta-Ketony, z racji tego iż mają na mnie zbyt duży potencjał uzależniający - a w owym okresie byłem w ciągu od kilku miesięcy. Wiem, że tekst zawiera ok. 6,7-6,8K słów, nie mniej jednak wydaje mi się że to dobre miejsce do jego opublikwania. Tekst, jak i sama przygoda ma już ponad półtora roku.

 • Tramadol

Cieżko zacząt opis tripa.

Zreszta same dragi ostatnio wogóle wchodzą w moje zycie powoli.

Doswiadczenie mam małe, mam zamiar powiekszyć.

No to zaczynam.

Tramala dostalem na recepte od lekarza.

Mialem usuwany paznokiec z nogi bo mi sie wrzynał :D

Ciekawe doznanie...

Dostałem paczke 20 tabsow.

W tydzien wszamałem 10 po 1-2 dziennie.

Praktycznie zadych efektow, tylko jeden widoczny.

Jak patrzałem na monitor to dziwne przez kilka sekund się trząsł i przestal.