REKLAMA
Ruszyła kampania 'Lato bez procentów'

Po raz siódmy ruszyła kampania 'Lato bez procentów'. Jej celem jest wyeliminowanie sprzedaży alkoholu nieletnim i ograniczenie jego spożycia przez młodych ludzi.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1253
Po raz siódmy ruszyła kampania 'Lato bez procentów'. Jej celem jest wyeliminowanie sprzedaży alkoholu nieletnim i ograniczenie jego spożycia przez młodych ludzi. Akcja potrwa przez wakacje w całym kraju. - Prowadzimy akcję w wakacje, ponieważ lato jest czasem, kiedy młodzi ludzie najczęściej sięgają po alkohol. Z naszych doświadczeń wiemy, że w miejscach, w których jest prowadzona kampania, ta sprzedaż spada dwu, trzykrotnie - powiedział w Marcin Duma, dyrektor warszawskiej firmy Homo Homini Badania Opinii i Komunikacji Społecznej, organizującej kampanię.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Nigaz (niezweryfikowany)
Moze w ramach odpowiedzi zadam pytanie: Co do kurwy nedzy mamy robic? Czesto czekam tylko zeby wyskoczyc na piwo z kumplami bo jest sposob na nude! Kazdy sposob spedzania wolnego czasu jest nam utrudniony!
nvm (niezweryfikowany)
Ciekawą opcją na tej stronie jest kapowanie na sklepy, które sprzedają alkohol nieletnim. Ciekaw jestem, czy naprawdę sprawdzają wszystkie cynki i wysyłają swoich "agentów". xD
gGg (niezweryfikowany)
Ja tam mam "swój" sklepik gdzie mi wszystko sprzedadzą i jest git!
randomness