Rolnik trafił za kratki za ukrywaną w belach słomy uprawę

Anglia. Mężczyzna został skazany na 3 lata więzienia za produkcję i handel marihuaną. Jednak nie to w całej historii jest najciekawsze. Policjantów zadziwiła perfekcyjna skrytka i niemal idealnie warunki do uprawy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Farmer.p
Tomasz Parzybut

Odsłony

617

Mężczyzna został skazany na 3 lata więzienia za produkcję i handel marihuaną. Jednak nie to w całej historii jest najciekawsze. Policjantów zadziwiła perfekcyjna skrytka i niemal idealnie warunki do uprawy.

Tak oryginalnego i profesjonalnie stworzonego pomieszczenia do uprawy marihuany jeszcze w życiu nie widzieliśmy – przyznają zgodnie policjanci z Staffordshire w środkowej części Anglii i dodają, że rolnik musiał to miejsce przygotowywać miesiącami. Pomieszczenie wielkości około 30 metrów kwadratowych miało idealne warunki do produkcji niemal każdej rośliny. Ściany i sufit były stworzone z bel ze słomy opartych na metalowej konstrukcji. Słoma świetnie trzymała wysoką temperaturę, a żeby rośliny miały niezbędną wodę co jakiś czas włączany był zraszacz.

Jednak już nie same pomieszczenie zaskoczyło stróżów prawa co samo zabezpieczenie skrytki. Choć wcześniej otrzymali anonimowy donos o hodowli i produkcji marihuany, która znajduje się w belach słomy, przez kilkanaście godzin nie mogli znaleźć do niej wejścia. Najpierw trzeba było przesunąć 2 bele, za którymi znajdowało się wejście do tunelu, ale i on był wyjątkowo wymagający. Rolnik, któremu nie można odmówić kreatywności, stworzył w składowanej słomie sieć korytarzy. Niepowołana osoba miałaby spore problemy, aby dostać się do pomieszczenia z narkotykami, bo przejścia przypominały labirynt, w którym tylko jedna droga prowadziła do celu. Ostatecznie po kilkugodzinnych czynnościach policjantów, 46-letni Mitchell Nicholls przyznał się do produkcji konopi w stodole w Brackenhurst Farm, Newchurch, Burton Trent.

Podczas przeszukiwania farmy skonfiskowano 16 kg marihuany o wartości ponad pół miliona złotych. Specjaliści, którzy przyjechali na miejsce stwierdzili, że rolnik był w stanie produkować rocznie minimum 60 kg zakazanej rośliny. Oznacza to, że na produkcji konopi mógł zarabiać rocznie około 1,5 mln złotych.

Jednak najbliższe 3 lata hodowca bydła mięsnego oraz handlarz narkotyków spędzi w zakładzie karnym.

Oceń treść:

Average: 10 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

jako że decydującą rolę odegrały okoliczności, to by dowiedzieć się o nich, proszę o przeczytanie moją skromną relację poniżej;

Opowiem Wam dziś o tym jak S&S wpływają na opiat, jakim jest kodeina. Będzie to mój dziewiczy opis przeżyć, gdzie głównym elementem będą okoliczności, które doprowadziły do stanu opisanego w kolejnych wersach. Proszę więc o zrozumienie dla mnie, jako początkującego.

  • Marihuana

Wiosna

wiek - 22

doświadczenie: alkohol, zioło

Zaczęło się tak:

13:00

Dzień wcześniej wpadłem na pomysł, żeby kupić 1 g (na użytek własny - nie pale dużo - pale rzadko). Ustawiłem sie u kumpla - wytrawnego gracza. Wiadomo, 1 lufa z nim na sprawdzenie towaru. Mi pasuje, jemu chyba też. Biorę swoja 1/2 żura (1g) i lecę

do domu. Mam dzisiaj chęć na samotne palenie. Trzeba dodać że pokłóciłem sie akurat z laską - wcześniej melanżowałem (alkohol) jakieś 400km od miejsca zamieszkania...

  • Szałwia Wieszcza

Set & Setting: Samotne spotkanie ciepłym letnim popołudniem z ekstraktem Salvi 10x w swoim mieszkaniu, 2 buchy spalone zapalniczką żarową przez metalową lufkę.

Waga: 80kg

Wiek: 28lat

Doświadczenie: MJ,Gałka,Salvia,Kodeina,Benzo.

Działo się to 3 lata temu ale dokładnie pamiętam przebieg tej fazki.może dlatego że była pierwszą:]

0:00 Rozpakowanie dostarczonej przez kuriera przesyłki

+0:05 Załadowałem do lufki odrobiny (1/4 grama ) ekstraktu 10x Salvia

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Pewnego dość nudnego, grudniowego popołudnia, po niedawnym zasłyszeniu pierwszych informacji o nadużywaniu gałki muszkatołowej, postanowiłem własnoręcznie poznać tę drugą stronę popularnej przyprawy.

O 16:07 zjadłem 6 świeżo zmielonych orzechów z jogurtem naturalnym i dżemem. Prawdopodobnie istnieją lepsze metody konsumpcji w tym przypadku, moja nie sprawdziła się. Nawet pół słoika dżemu malinowego nie zamaskowało intensywnie pachnącej gałki. Pomogło zapijanie colą. Ogólnie rzecz biorąc sama konsumpcja była najgorszą rzeczą w całym tym doświadczeniu.

randomness