Rolnik trafił za kratki za ukrywaną w belach słomy uprawę

Anglia. Mężczyzna został skazany na 3 lata więzienia za produkcję i handel marihuaną. Jednak nie to w całej historii jest najciekawsze. Policjantów zadziwiła perfekcyjna skrytka i niemal idealnie warunki do uprawy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Farmer.p
Tomasz Parzybut

Odsłony

643

Mężczyzna został skazany na 3 lata więzienia za produkcję i handel marihuaną. Jednak nie to w całej historii jest najciekawsze. Policjantów zadziwiła perfekcyjna skrytka i niemal idealnie warunki do uprawy.

Tak oryginalnego i profesjonalnie stworzonego pomieszczenia do uprawy marihuany jeszcze w życiu nie widzieliśmy – przyznają zgodnie policjanci z Staffordshire w środkowej części Anglii i dodają, że rolnik musiał to miejsce przygotowywać miesiącami. Pomieszczenie wielkości około 30 metrów kwadratowych miało idealne warunki do produkcji niemal każdej rośliny. Ściany i sufit były stworzone z bel ze słomy opartych na metalowej konstrukcji. Słoma świetnie trzymała wysoką temperaturę, a żeby rośliny miały niezbędną wodę co jakiś czas włączany był zraszacz.

Jednak już nie same pomieszczenie zaskoczyło stróżów prawa co samo zabezpieczenie skrytki. Choć wcześniej otrzymali anonimowy donos o hodowli i produkcji marihuany, która znajduje się w belach słomy, przez kilkanaście godzin nie mogli znaleźć do niej wejścia. Najpierw trzeba było przesunąć 2 bele, za którymi znajdowało się wejście do tunelu, ale i on był wyjątkowo wymagający. Rolnik, któremu nie można odmówić kreatywności, stworzył w składowanej słomie sieć korytarzy. Niepowołana osoba miałaby spore problemy, aby dostać się do pomieszczenia z narkotykami, bo przejścia przypominały labirynt, w którym tylko jedna droga prowadziła do celu. Ostatecznie po kilkugodzinnych czynnościach policjantów, 46-letni Mitchell Nicholls przyznał się do produkcji konopi w stodole w Brackenhurst Farm, Newchurch, Burton Trent.

Podczas przeszukiwania farmy skonfiskowano 16 kg marihuany o wartości ponad pół miliona złotych. Specjaliści, którzy przyjechali na miejsce stwierdzili, że rolnik był w stanie produkować rocznie minimum 60 kg zakazanej rośliny. Oznacza to, że na produkcji konopi mógł zarabiać rocznie około 1,5 mln złotych.

Jednak najbliższe 3 lata hodowca bydła mięsnego oraz handlarz narkotyków spędzi w zakładzie karnym.

Oceń treść:

Average: 9.3 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25

  • 25B-NBOMe
  • 25I-NBOMe
  • Pierwszy raz

Otoczenie : Wieczór, weekend, ciemny pokój rozjaśniony lekko filmem (Piraci z Karaibów : Skrzynia Umarlaka) by powstała niesamowita gra cieni w moim "sanktuarium". Okno zasłonięte. Umysł : Wielotygodniowe przygotowanie psychiczne pod pierwszy mój mocniejszy psychodelik. Chęć poznania własnego ja.

Waga : 83 kg , wzrost 182cm

 

~13:00

W marcu roku 2013 przyszedł do mnie wreszcie mój upragniony list z Ameryki zawierający niezwykłą przesyłkę, a konkretnie cztery kartoniki nasączone psychodelicznymi substancjami o których tak marzyłem ukryte w aluminiowej folii. Nie miałem wtedy jeszcze pojęcia co mnie czeka.

~19:45

  • Benzydamina
  • Kodeina

Set & Setting

Koniec maja, deszczowe dni, u babci na wsi. Moje nastawienie pozytywne, bardzo zaciekawiony efektów benzy ale górę miało zmęczenie i nuda. W planach spędzenie ciekawego wieczoru. Sam

jako degustator, do późnej nocy ze znajomymi ale o tym trochę niżej będzie.

Dawka:

1500mg benzydaminy, 6h później 150mg kodeiny i po kolejnych 4 godzinach dorzucone drugie 150mg kodeiny (gdyby nie strach po benzie to byłoby 300mg kodeiny razem)

Wiek:17

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wolny dom, przed imprezą

 

randomness