REKLAMA
Rencista produkował narkotyki w mieszkaniu

Mieszkańcy wieżowca przy ul. Elsnera w Łodzi są zszokowani. Nie mogą uwierzyć, że ich 52-letni sąsiad uczynił z dwupokojowego mieszkania na 11 piętrze profesjonalne laboratorium, w którym produkował amfetaminę.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

2598

Mężczyzna właśnie trafił do aresztu - pisze Express Ilustrowany.

To przecież taki niepozorny człowiek - mówią lokatorzy. Kiedyś ostro imprezował, ale ostatnio bardzo się wyciszył.

Tomasz M. przebywał na rencie. W zaciszu widzewskiego blokowiska produkował hurtowe ilości narkotyków. W mieszkaniu zgromadził kilkaset litrów różnego rodzaju odczynników i półproduktów torebki- dilerki i wagi do odmierzania porcji. W mieszkaniu, które Tomasz M. przebudował na potrzeby fabryki - wyburzył część ścian, znajdowało się również mnóstwo książek z dziedziny chemii.

Ale żeby pan Tomek produkował amfetaminę? - zastanawiają się sąsiedzi i po chwili szybko dodają. Czasami czuć było jakieś chemiczne zapachy. Zwracaliśmy mu uwagę, ale nie reagował. Przez cały rok zawsze miał uchylone wszystkie okna.

Mężczyzna został zaskoczony przez antyterrorystów podczas produkcji amfetaminy. Zamaskowani funkcjonariusze z dachu na linach opuścili się na jego balkon. Wybili szyby i wtargnęli do pokoju.

W mieszkaniu znajdowała się profesjonalna linia do produkcji narkotyków - mówi Krzysztof Wolski, naczelnik wydziału ds. przestępczości zorganizowanej Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Ekspertyzie zostaną poddane znalezione odczynniki. Będziemy sprawdzać m.in. kto dostarczał substancje i kto odbierał amfetaminę.

Tymczasem mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Przedstawiono mu zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, a także wytwarzania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi od 3 do 15 pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

danielek (niezweryfikowany)
itak by go poewnie ktos zwałował a moze i kulke by dostał
AleX (niezweryfikowany)
LOOOOLLLL LOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL ;DDDDDDDDD <br>spuscili sie po linach ;DDDDDDDd <br> <br>no nie mogeee, szkoda ze ze smiglowca wczesniej nie ostrzelali jego mieszkania ;DDD
Sloma (niezweryfikowany)
Antyterroryści - lol. &quot;Jak zostać terrorystą&quot; poradnik opracowany przez Związek Mediów Polskich S.A.
u_ran (niezweryfikowany)
Nie no... Wzial sobie jakis dziennikarzyna wymyslil historyjke i teraz wszedzie powtarzaja! najpierw na onecie, a teraz tu. blee... <br> <br>Nie powielajcie stereotypow i nie siejcie dezinformacji!! Rzeklem...
.chudy. (niezweryfikowany)
&quot;Zamaskowani funkcjonariusze z dachu na linach opuścili się na jego balkon. Wybili szyby i wtargnęli do pokoju.&quot; powinni jeszcze dodać że po brawurowej akcji niebespieczny lokator został obezwładniony, a dla policjantów czeka premia ; )
Armageddon (niezweryfikowany)
Antyterroryści - lol. &quot;Jak zostać terrorystą&quot; poradnik opracowany przez Związek Mediów Polskich S.A.
narta (niezweryfikowany)
Antyterroryści - lol. &quot;Jak zostać terrorystą&quot; poradnik opracowany przez Związek Mediów Polskich S.A.
Zajawki z NeuroGroove
  • Klonazepam

Nazwa substancji : Klonazepam


Poziom doświadczenia : hasz, gałka, feta, extasy, aviomarin


Dawka : łącznie 4 sztuki + thc i alk.


Metoda zażycia : doustnie - połknięcie


Set & setting : Experyment .
  • Kokaina

Doświadczenie: wcześniej troszke paliłem trawe (średnio 2-3/mieś) i miałem pewne doświadczenia z fetą ale nic poza tym...

Substancja: Alk. 0,5 fety i 0,5 koksu na 2 osoby

Ogranicze sie tylko do najwazniejszych przeżyc pomijając info o drętwiejącym języku itd. bo w pozostalych trip-raportach odnajdziecie dokladniejsze sprawozdania.

  • Zolpidem


nazwa substancji: Stilnox (2 tabletki) + afobam (chyba 2mg, nie pamietam

pamiec siadla) + Imovane (jendna tabsa)No wiec juz pare razy wczesniej probowalem "slawnego" stilnoxu, ale w

dawkach 1 tabsa co godzine. dochodzilo nawet do 5 tablet dziennie ale

zadnych wyraznych efektow poza uspokojeniem i sennoscia.


  • 4-HO-MET
  • Marihuana
  • Ruta stepowa

Las, mieszkanie, supermarket.

04.12.2007

randomness