Radny pyta o przeciwdziałanie uzależnieniom. Przyczyną – zachowanie Nitrasa

„Wczorajsze zachowanie posła Sławomira Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” – napisał na Facebooku szczeciński radny PiS Dariusz Matecki. Nitras zablokował wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie wejście na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO
sj, mnie

Odsłony

126

„Wczorajsze zachowanie posła Sławomira Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” – napisał na Facebooku szczeciński radny PiS Dariusz Matecki. Nitras zablokował wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie wejście na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego.

Jak relacjonował w rozmowie z tvp.info wiceminister sprawiedliwości, poseł KO złapał go wpół i zaczął siłą ściągać ze schodów. – Takiej sytuacji nie było w polskim Sejmie od lat. On się naprawdę na mnie rzucił – dodał.

Kaleta stwierdził, że Nitras chodził za nim i Jackiem Ozdobą przez około godzinę. Poseł KO miał mówić do posłów Zjednoczonej Prawicy, że nie zepsują eventu Rafała Trzaskowskiego. Ostatecznie, kiedy politycy KO przenieśli konferencję w znacznie oddalone od pierwotnego punktu miejsce, Nitras miał zwrócić się do posłów ZP: „Wy młodzi jesteście, wy się wp***ać musicie nauczyć”.

Do sytuacji odniósł się Matecki. „Wczorajsze zachowanie posła Sławomira Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” – napisał na Facebooku.

Opublikował tam treść interpelacji z 11 pytaniami. Radny pyta m.in. o to, w jaki sposób GMS udziela pomocy psychoterapeutycznej uzależnionym od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, jak działa w kierunku spadku spożycia substancji psychoaktywnych wśród mieszkańców, jak pomaga żyjącym na co dzień z uzależnionymi, czy ma miejsca dla osób w trakcie leczenia, czy prowadzi programy reintegracji społecznej dla uzależnionych.

Oceń treść:

Average: 7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


Nazwa Substancji: Gałka muszkatołowa cała firmy KAMISDoświadczenie: Salvia Divinorum, Datura Innoxia, Ipomea Purpurea, Sceletium tortuosum, Salvia Officinalis, Atropa balladonna L., Cannabis, Psilocybe semilanceata, Conium maculatum, Equisetum telmateia, Convallaria majalis, hofmann, extasy i alko oczywiście oraz parę innych roślinek,których nazw nie pamiętam.


  • Inne

~Narkoza~

Poziom doświadczenia (0.-10.): -10... nie mam doświadczenia, choć pare razy miałam zamiar wziąść, jednak stara mnie kontroluje.

Metoda zażycia: zastrzyk+gaz+tabletki


  • Kokaina


Od pół roku jadę na koksie. Nie codziennie ale regularnie dwa,
trzy razy w tygodniu. Uwielbiam go. Uwielbiam ten stan
pobudzenia, bardzo mi poprawia nastrój jako że mam skłonności do
depresji (którą zresztą przechodziłam). Często chodzę zmęczona,
niewyspana a koks jest taki pobudzający... Byłam uzależniona od
amfy ale już nie bawi się w ten szajs bo miałam po tym stany
psychotyczne i muszę brać psychotropy. Natomiast koka jest taka
delikatna, szkoda tylko, że tak krótko trzyma ale za to nie ma

  • Efedryna

Dane : masa 62kg


stopień zaawansowania : nigdy wcześniej niczego nie brałem (alko

nie licze :)