Psychiatra: Johnny Depp przez narkotyki miał problemy z pamięcią

Psychiatra powołany przez prawników byłej żony Johnny'ego Deppa Amber Heard ujawnił w czasie zeznań długą listę leków i narkotyków, które zażywał aktor. Dr David R. Spiegel wymienił LSD, MDMA, kokainę, opiaty, silne środki nasenne i marihuanę. To kolejny dzień procesu o zniesławienie, który gwiazdor Hollywood wytoczył byłej żonie.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVP.INFO/ ik, mnie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

51

Psychiatra powołany przez prawników byłej żony Johnny'ego Deppa Amber Heard ujawnił w czasie zeznań długą listę leków i narkotyków, które zażywał aktor. Dr David R. Spiegel wymienił LSD, MDMA, kokainę, opiaty, silne środki nasenne i marihuanę. To kolejny dzień procesu o zniesławienie, który gwiazdor Hollywood wytoczył byłej żonie.

Lekarz stwierdził też, że przez nadużywanie tych substancji Depp miał problemy z pamięcią. Musiał na planach filmowych korzystać ze słuchawki, bo nie był w stanie zapamiętać swoich kwestii.

Podczas procesu Deppa przeciw Heard wielokrotnie pojawiał się wątek uzależnienia aktora od alkoholu i narkotyków. Teraz swoją opinię w tej kwestii przedstawił dr David R Spiegel, który badał Deppa.

Psychiatra o lekach, które brał Johnny Depp

Podczas rozprawy w sądzie okręgowym hrabstwa Fairfax wskazał on, że gwiazdor „Piratów z Karaibów” często brał różne narkotyki równocześnie. Na tej liście znalazły się m.in. silne leki nasenne jak Seroquel i mający działanie pobudzające Adderall.

– Kiedy te leki są stosowane przewlekle i łączy się je z narkotykami, np. kokainą lub MDMA, pacjent może stać się podejrzliwy, zazdrosny i psychotyczny, mogą pojawić się u niego gwałtowne zmiany nastroju – powiedział dr David R Spiegel.

Psychiatra stwierdził też, że nadużywanie substancji psychoaktywnych wywołało u Deppa poważne zaburzenia pamięci. Gdy w czasie badania poprosił aktora o zapamiętanie trzech słów, które miał powtórzyć pięć minut później, gwiazdor nie był w stanie przypomnieć sobie żadnego z nich.

– To bardzo nietypowe u 50-latka. Osoby z tej grupy wiekowej powinny zapamiętać dwa lub trzy słowa – skomentował lekarz.

I dodał, że dowiedział się od byłego terapeuty gwiazdora, iż ten na planach filmowych musiał korzystać ze słuchawki, gdyż nie potrafił zapamiętać swoich kwestii. – Jego szybkość myślenia i kojarzenia faktów mocno spadła. Kiedyś przyznał się, że z powodu swoich dolegliwości zniszczył jeden z filmów, w których grał – zeznał psychiatra.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Lophophora williamsii (meskalina)

Substancja i dawka: około 15 g suszonej skóry kaktusa San Pedro ( zawiera on meskalinę )

Około godziny 3 po południu zacząłem przygotowywać wywar. Zmieliłem w młynku do kawy 30 gramów suszonej skóry San Pedro ( w niej jet największe stężenie alkaloidów podobno ). Wrzucułem to do około 2 l gorącej wody, do całości wycisnąłem 3 cytryny. Wywar gotował się 6 godzin, straszliwie przy tym śmierdząc. Ciecz przefiltrowałem najsampierwej przez sitko, późnej przez watę. Odstawiłem do wystygnięcia.
 • Kodeina
 • Pierwszy raz

Brak pomysłów na nudę, mój dom, popołudnie, podekscytowanie moim pierwszym spotkaniem z substancją psychoaktywną

Po raz pierwszy zajrzałam na tą stronę przypadkowo, gdy moja siostra spytała się mnie co to kodeina. Zaczęłam czytać tutejsze raporty i strasznie się nakręciłam. Jeszcze nigdy niczego nie brałam i bardzo chciałam to zmienić, pomimo mojego młodego wieku (nie, nie mam jeszcze 18 lat xD).

Wiele czytałam o kodeinie i postanowiłam iść do apteki po Antidol. Od godziny 13 byłam sama w domu i uznałam to za idealne warunki na swój pierwszy raz. 

13.30

 • Bad trip
 • Marihuana

Nas

raport usunięty z obawy przed inwigilacją

 • Efedryna

nazwa substancji:

Tussipect (syntetycza efedryna)poziom doświadczenia użytkownika:

170cm. 67kg.


 • 7 lat ciosam trawsko (ostatnio przestałem w ogóle...już na mnie nie

  działa...SERIO! zrobiłem przerwe na miesiąc, wypaliłem dwa worki

  i czułem się jak po 3 piwkach).

randomness