Przerzucał narkotyki do więzienia. Wpadł dzięki czujności strażników więziennych

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Opole
Komentarz [H]yperreala: 
Teks sttanowi przedruk zpodanego źródła.

Odsłony

478

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.

Jak się okazało, we "wrzutce" znajdowało się 10 gramów amfetaminy i kilka porcji marihuany. Natychmiast po zauważeniu nielegalnej przesyłki, strażnicy więzienni zawiadomili o tym fakcie brzeskich policjantów.

- Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy pojechali na miejsce, ustalili rysopis podejrzewanego i sprawdzili wszystkie miejsca, gdzie mężczyzna mógł się oddalić. Kiedy zauważyli go kilka ulic dalej, na ich widok zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pieszy pościg i już po chwili zatrzymali mężczyznę - wyjaśnia mł. asp. Patrycja Kaszuba, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec województwa śląskiego. W jego mieszkaniu znaleziono 70 gramów amfetaminy i 10 gramów marihuany. Część nielegalnych substancji, 26-latek ukrywał w lodówce.

Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Jak się okazało, w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Teraz za kratami może spędzić nawet 15 lat.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Alprazolam
  • Fluoksetyna
  • Użycie medyczne

Leczenie psychiatryczne.

W wyniku ciągłego stresu związanego przede wszystkim z chorą ambicją i całym procesem edukacji, a także w wyniku przykrych doświadczeń z dzieciństwa (przez które popadłem w depresję), w pewnym momencie życia zdecydowałem się na terapię. Nie byłem pewien czy od razu chcę udać się do psychiatry. Na początek wybrałem psychologa. Niestety - albo miałem pecha przy wyborze albo po prostu to nie jest dla mnie. Od jednego z psychologów usłyszałem, że mogę być opętany....Dlatego właśnie zrezygnowałem z tego hmmm...'leczenia'. Udałem się do psychiatry.

  • Bad trip
  • LSD-25

 

Psychoanalityczna reasumpcja podświadomości czyli bad trip i jego interpretacja

 

Czas: noc z 13 na 14 lutego 2012 roku

Materiał: LSD 180 µg

Przebieg:

Start ~ 23:30

Wejście ~ 01:10

Koniec ~ 05:30

 

  • Benzydamina

S&S : Dom kumpla, nazwę go "C", i drugi kumpel niech będzie "Z".

Doświadczenie : Kofeina, Tytoń, Alkohol, THC, DXM.

Dawkowanie : 3 saszetki 'Tantum Rosa'

Jest ok. godz. 18.00, wsypuje z kumplem do szklanki zawartość saszetki, i nalewam wody. Mieszamy. Gotowe !

  • 2C-T-2

Nazwa substancji: 2C-T2

Dawka: 20 mg doustnie

Set & setting: pusta chata, mała kameralna imprezka, dobry humor