Przerzucał narkotyki do więzienia. Wpadł dzięki czujności strażników więziennych

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Radio Opole
Komentarz [H]yperreala: 
Teks sttanowi przedruk zpodanego źródła.

Odsłony

485

26-latek ukrywał w swoim mieszkaniu prawie 100 gramów narkotyków. Wpadł dzięki czujności brzeskich strażników więziennych, którzy zauważyli jak przerzuca podejrzany pakunek przez mury zakładu karnego.

Jak się okazało, we "wrzutce" znajdowało się 10 gramów amfetaminy i kilka porcji marihuany. Natychmiast po zauważeniu nielegalnej przesyłki, strażnicy więzienni zawiadomili o tym fakcie brzeskich policjantów.

- Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy pojechali na miejsce, ustalili rysopis podejrzewanego i sprawdzili wszystkie miejsca, gdzie mężczyzna mógł się oddalić. Kiedy zauważyli go kilka ulic dalej, na ich widok zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pieszy pościg i już po chwili zatrzymali mężczyznę - wyjaśnia mł. asp. Patrycja Kaszuba, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec województwa śląskiego. W jego mieszkaniu znaleziono 70 gramów amfetaminy i 10 gramów marihuany. Część nielegalnych substancji, 26-latek ukrywał w lodówce.

Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Jak się okazało, w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Teraz za kratami może spędzić nawet 15 lat.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

Set & Setting: kwiecień roku 2010, dość pochmurny dzień. Pozytywne nastawienie, wręcz entuzjastyczne, ogromna ciekawość przed nieznanym dotąd trip’em. Miejsce zażycia: dom, godzina 12.20. Osobą towarzyszącą i również zażywającą – dobry kumpel. Stawiane cele: doświadczyć halucynacji, spędzić ciekawie dzień.

Dawkowanie: po nieco stratnej ekstrakcji ~900mg wymieszane z deserem waniliowo-czekoladowym, to samo dla kumpla.

Wiek i doświadczenie: 17 lat, alkohol etylowy, acodin, thc.

  • Alprazolam
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana
  • Miks

Miesiąc po ostatniej psychodelicznej podróży; nastawienie pozytywne, ukierunkowane tym razem na interakcję z grupą; domówka w mieszanym towarzystwie (większość osób nam nieznana), w komfortowych warunkach; później opuszczenie lokum.

Druga godzina ekstrakcji 30 gramów topków ze średniej mocy indiki w 250 gramach medium dobiega końca. Parametry procesu i skład ekstrahenta zostały zoptymalizowane na tyle, na ile to możliwe po przeglądzie literatury i zaledwie kilku wcześniejszych próbach w domowych warunkach; jeszcze trochę takiej zabawy i pomysł wypierdolenia z kuchni lodówki na rzecz chromatografu nabierze sensu.

  • MDMA (Ecstasy)

Moja przygoda z XTC jest bardzo dluga i barwna, jednakze pragne podzielic sie z wami wrazeniami z mojego pierwszego

doswiadczenia z fantastycznym zwiazkiem zwanym MDMA.

A bylo to tak....  • Mefedron
  • Uzależnienie

Witam.

To już mój trzeci trip raport na tym forum. Chciałbym, żeby zwrócili na niego uwagę głównie nowi użytkownicy i zastanowili się tyle razy ile to potrzebne czy warto brać kryształ w ciągach. Opiszę głównie ostatni dzień mojej podróży bo jest to myśle najciekawsze przeżycie, chociaż sam chciałbym żeby nigdy się to nie wydarzyło. Zapraszam do uważnego przeczytania.

randomness