REKLAMA
Przemycili 53 kg marihuany. Sąd wydał dziś wyrok

Od roku do pięciu lat więzienia - taki wyrok usłyszało pięciu członków szajki. Prokuratura Krajowa dla oskarżonych domagała się nawet 10 lat więzienia. Sąd uznał jednak, że zatrzymani nie działali w zorganizowanej grupie przestępczej.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

krakow.onet.pl
Dawid Serafin

Odsłony

147

Od roku do pięciu lat więzienia - taki wyrok usłyszało pięciu członków szajki, która przemyciła w zeszłym roku 53 kilogramy narkotyków z Hiszpanii do Polski. Sąd Okręgowy w Krakowie wydał dziś w tej sprawie wyrok. Prokuratura Krajowa dla oskarżonych domagała się nawet 10 lat więzienia. Sąd uznał jednak, że zatrzymani nie działali w zorganizowanej grupie przestępczej.

Mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego w Krakowie, kiedy samochód z ukrytymi narkotykami dotarł do miejsca docelowego. Wartość rynkową narkotyków wycenia się na 1,4 milionów złotych.

Łukasz S., który miał zorganizować cały transport, spędzi za kratkami trzy lata i sześć miesięcy. Do więzienia trafią także Mariusz R., usłyszał wyrok czterech lat pozbawienia wolności. Dominik K., który został skazany na pięć lat więzienia, a Marcin W. na jeden rok pozbawienia wolności.

Tymczasem Prokuratura Krajowa żądała dla skazanych nawet 10 lat więzienia. Jednak sąd stwierdził, że zatrzymani nie działali w zorganizowanej grupie przestępczej.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Metoksetamina
  • Przeżycie mistyczne

Jak najbardziej pozytywnie - brałem już wcześniej dysocjanty i wiem czego można się po nich spodziewać. Zachęcam do przeczytania poprzednich raportów.

Jedynie ten werset pisany jest po wytrzeźwieniu. Cała reszta powstawała pod wpływem wyżej wymienionej mieszanki i mniej-więcej od połowy staje się bardzo dziwna. Podsumowanie znajdziesz na końcu.

 

Jak to się zaczęło?

  • Pierwszy raz
  • Pseudoefedryna

Rano w aptece kupuje paczke sudafedu 12 tabsów 60mg pseufoefedryny każda cena to 17 złotych. Zamieżam naćpany isć do szkoły. Już kiedyś byłem naćpany w szkole ale wtedy to była coda. Jest to mój pierwszy raz z pseudoefedryną

  • Marihuana
  • Powoje

Doświadczenie

Alkohol, nikotyna (oba porzucone w diabły), marihuana nie zliczę ile razy, haszysz ostatnio kilkukrotnie, raz smart shiva

Set & Setting

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Chęć doznania nowych doświadczeń. Nastawienie jak najbardziej pozytywne

PASTERKOWE NAWRÓCENIE