Prowincja Nepalu chcę zalegalizować konopie indyjskie, aby zapewnić dobrobyt na obszarach wiejskich

W prowincji Gandaki w Nepalu rozpoczęto inicjatywę mającą na celu legalizację konopi indyjskich i alkoholu do użytku domowego. Główny minister prowincji, Surendra Pandey, podczas trzeciego festiwalu Jaimini w Kushmisera, ogłosił zamiar wprowadzenia ustawy, która ma na celu legalizację tych substancji już na najbliższej zimowej sesji parlamentarnej. Inicjatywa ta ma na celu stworzenie nowych możliwości gospodarczych dla mieszkańców obszarów wiejskich.

deadmau5

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie Fakty Konopne! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

19

W prowincji Gandaki w Nepalu rozpoczęto inicjatywę mającą na celu legalizację konopi indyjskich i alkoholu do użytku domowego. Główny minister prowincji, Surendra Pandey, podczas trzeciego festiwalu Jaimini w Kushmisera, ogłosił zamiar wprowadzenia ustawy, która ma na celu legalizację tych substancji już na najbliższej zimowej sesji parlamentarnej. Inicjatywa ta ma na celu stworzenie nowych możliwości gospodarczych dla mieszkańców obszarów wiejskich.

Minister Pandey zwrócił uwagę na nietypowy problem rolniczy, jakim są szkody wyrządzane przez małpy. Uprawa konopi indyjskich okazała się odporna na ich działania, co dodatkowo podkreśla potencjalne korzyści płynące z legalizacji tej rośliny. Ponadto, konopie indyjskie mają szerokie zastosowanie, zarówno w medycynie, jak i przemyśle, co może przyczynić się do rozwoju lokalnej gospodarki.

OGRANICZENIE NADUŻYĆ I LEGALIZACJA PRODUKCJI ALKOHOLU

Rozumiejąc obawy związane z możliwym nadużyciem, Pandey zapewnił, że zostaną wprowadzone ścisłe regulacje. Te mają na celu ograniczenie użycia konopi wyłącznie jako surowca w medycynie i przemyśle, aby zapobiec nieodpowiedzialnemu wykorzystaniu.

Oprócz konopi, minister skupił się również na kwestii domowego alkoholu, który często jest produkowany i spożywany nieoficjalnie. Legalizacja tego alkoholu może zapewnić dodatkowe źródło dochodu dla kobiet na terenach wiejskich, wspierając tym samym lokalną ekonomię.

Pandey podkreślił, że celem jest znalezienie równowagi między rozwojem ekonomicznym a odpowiedzialnym użytkowaniem. Przepisy mają na celu nie tylko stworzenie nowych miejsc pracy na wsi, ale również zapobieganie masowej migracji do miast przez rozwój lokalnych przemysłów i rolnictwa.

PODSUMOWANIE

Legalizacja konopi indyjskich i alkoholu domowego w prowincji Gandaki może służyć jako model dla innych regionów Nepalu i świata. Podkreśla ona potrzebę adaptacji tradycyjnych praktyk do współczesnych wyzwań ekonomicznych, jednocześnie dbając o odpowiedzialne zarządzanie zasobami naturalnymi i ludzkimi.

Takie podejście może otworzyć nowe ścieżki dla rozwoju gospodarczego w obszarach wiejskich, przyczyniając się do poprawy warunków życia i ograniczenia negatywnych skutków urbanizacji. Legalizacja konopi indyjskich w Gandaki pokazuje, jak innowacyjne rozwiązania mogą przyczynić się do zrównoważonego rozwoju i dobrobytu społeczności lokalnych.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

Kolka bralem wczesniej 2 razy w ciagu 2 lat, nie mialem wtedy specjalnych

efektow, za drugim razem podzialalo moze z 2 godziny i przesiedzialem

caly trip na fotelu sluchajac psy-trance i minimal techno - nic

specjalnego.


Ladunek: 1 x motorola

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Piękny słoneczny dzień. Słońce niedługo będzie zachodzić. Na ziemi resztki śniegu, ja sam w niezłym humorze.

 

Wkładam malutki kartonik pod dziąsło. Gorzki smak jest ledwie wyczuwalny, zdrętwienie twarzy jest również ledwie wyczuwalne. Mija 20 minut i zaczynam czuć bodyload. Bodyload jest nieoczekiwanie mały. Zero wazokonstrykcji, niemal nie chce mi się rzygać, nie odpala mi się gratisowy patologiczny kaszel. Cudnie.

  • Grzyby halucynogenne


W połowie października załatwiłem sobie pierwsze grzybki w życiu. Mała paczuszka zawierała 100 sztuk swierzo zebranych grzybencji. Wcześniej słyszałem tylko opowieści starych narkoli o zakręconych jazdach, mutacjach ciała typu 7 metrowe nogi i ręce z 3 palcami, tu dzież spadające meteoryty. Ale byłem nastawiony sceptycznie bo wiadomo jak jest, wiele ludzi, podobnie jak wędkarze opowieści o złowionych rybach, podkręcają opowieści, dodają nowe fakty i ubarwiają rzeczywistość. Jednak od razu wyczułem klimat. Nie bez powodu nazywane są "Świętymi Grzybami".

  • Grzyby halucynogenne


Doświadczenia: Mary Jane praktycznie Non Stop, chyba że jestem na studiach (czyli na detoxie). Pare razy XTC, LSD no i grzyby. Grzyby dokładnie jadłem 4 razy w ilosciach od 30 do 75.

Ten artykuł opisuje moje drugie spozycie tego psychodelika.Ten trip przypadł na 12.11.2004.
randomness