REKLAMA
Prokurator z Massachusetts: Priorytetem walka z opioidami, a nie marihuaną

Uprawa i handel marihuaną stanowią przestępstwa federalne, ale prokuratorzy w stanie Massachusetts będą się skupiać na walce nie z nią, a z opioidami, oświadczył w środę prokurator Andrew Lelling.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.com

Odsłony

47

Uprawa i handel marihuaną stanowią przestępstwa federalne, ale prokuratorzy w stanie Massachusetts będą się skupiać na walce nie z nią, a z opioidami, oświadczył w środę prokurator Andrew Lelling.

Lelling zaznaczył, że przysięgał egzekwować prawo federalne, niemniej zapewnił, że jego priorytetem są opioidy.

– W ubiegłym roku 2,1 tys. ludzi zmarło w Massachusetts z powodu przedawkowania opioidów, a nie marihuany. Na to więc będę przeznaczać swoje środki – stwierdził.

Prokurator generalny Stanów Zjednoczonych Jeff Sessions wycofał niedawno taryfę ulgową wprowadzoną przez Baracka Obamę, zgodnie z którą prokuratorzy federalni mieli nie egzekwować rygorystycznie federalnych praw dotyczących marihuany w stanach, które ją zalegalizowały.

Po tej decyzji Lelling, który objął funkcję U.S. Attorney w grudniu, nie wykluczał, że pociągnie do odpowiedzialności osoby posiadające lub handlujące marihuaną. Zmartwiło to wielu zwolenników legalizacji w Massachusetts, którą wyborcy poparli w listopadzie 2016 roku. Prokurator ze swoich słów się nie wycofał, ale podkreślił, że więcej uwagi będzie poświęcać niebezpieczniejszym substancjom, takim jak np. fentanyl.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MET

Doświadczenie - mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina, 4-HO-MET

Info o mnie - 20 lat, 73 kg, 176 cm

S&S – park, dwór, świat, ale głównie mój umysł i myśli

Co/ile – ~20mg 4-HO-MET

  • Bieluń dziędzierzawa
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • MDMA
  • Tripraport

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment - w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

"Czerwony jak burak, rozpalony jak piec, suchy jak pieprz, ślepy jak nietoperz, niespokojny jak tygrys w klatce"


Jesień 2006

Set & Setting:

Przybyliśmy na miejscówkę w której zwykle zaczynały się substancjonalne przygody. Głodni wrażeń, lecz z jakże ograniczonym dostępem do psychodelików, skusiliśmy się na eksperyment -  w imię nauki! Bo jakże by inaczej...

  • Efedryna

Od pewnego czasu eksperymentuję z różnymi substancjami narkotykopodobnymi.

Pośród mych działań najbardziej oryginalne (i może nawet śmieszne) było

palenie herbaty, czy liścia laurowego z fifku. Oczywiście do obu

`przysmaków` już na pewno nie powrócę i szczerze nie polecam komukolwiek

tych specyfików.  • 25D-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, na raczej lajtowy trip w mieszkaniu.

Gdy okazało się, że tego dnia będę miał wolnych kilka godzin, dużo nie myśląć postanowiłem umilić sobie ten czas 25D-NBOMem. To był 3 raz z tą substancją, jednak całkowicie inny od poprzednich.

(Chronologia może być dość mocno pomieszana)