Producent polskiej heroiny zatrzymany we Wrocławiu

28-latka zajmującego się produkcją narkotyków zatrzymała wrocławska policja. W jego mieszkaniu znaleziono dwanaście kilogramów słomy makowej do produkcji tzw. polskiej heroiny, odczynniki oraz amfetaminę.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2364

Zatrzymany wrocławianin mógł z towaru posiadanego w mieszkaniu wyprodukować 1000 cm sześciennych polskiej heroiny. Przyjmując, że 1 cm, to jedna działka - łatwo policzyć, ilu narkomanów mogłoby skorzystać na tej nielegalnej produkcji - powiedział Artur Falkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zatrzymany mężczyzna znany był już wcześniej policji. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

BenY (niezweryfikowany)
no to teraz będą braki na rynku i narkomani na głodzie bedą robic rozpierdol
rhoxi (niezweryfikowany)
wlasnie tacy tylko powinni byc karani
chilum (niezweryfikowany)
wlasnie tacy tylko powinni byc karani
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA
  • Tripraport

Pasterka.

Witam. Postanowiłem nieco zmienić formę, wybierając opis akurat tego, ale i być może kolejnych TR. Jak wiadomo, jest to oczywiście jedynie bajka:-)

  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

Mieszkanie w bloku.Sobotni ranek. Grudzień. Dużo czasu. Myśl o zapaleniu dla relaksu.

Z góry uprzedzam, że nikt nie uwierzy w to co jest poniżej napisane. W ogóle to nic w życiu ani nie piłem ani nie ćpałem ani nie jarałem. Wszystko sobie ubzdurałem i nic podobnego się nie wydarzyło, a nawet jeśli to dawno i nie prawda. A ja jestem tylko waszym wyobrażeniem i kto to widział żeby jaranie MJ dawało takie skutki. Więc jak macie zgłaszać itd. to darujcie sobie dalszą lekturę.

T+00: Wyciągam lufkę, zapalam świece, bo ma większy ogień od zapalniczki. Smaże szkiełko dokładnie z jednej strony, z drugiej, czekam aż wystygnie odwracam tyłem do przodu i ten sam zabieg.

  • Gałka muszkatołowa
  • Pierwszy raz

Ciekawość na nowe doświadczenie, chęć pofazowania i czillery, posiadówka u kolegi.

A więc chciałem się z wami podzielić jaką wspaniałą substancją jest gałka muszkatołowa, a raczej zawarta w niej mirystycyna.

 

Chwilę po 16 przychodzę do koleżanki i mówię: ty, walę gałkę. A ona w lekki śmiech. Nie mogę się doczekać zabawy na 2 dni.

 

Wchodzę do kuchni i zaczynam gałkę tarkować prowadząc live na instagramie z przedsięwzięcia. No cóż 4 gałki zmielone więc zaczynam konsumpcję, zalewam to wodą przygotowaną i wypijam. W smaku jak popiół z miętą i posmakiem orzecha laskowego - można normalnie bełta puścić.

 

18:00 - Nic nie wchodzi.

  • Szałwia Wieszcza

mieszkanie, pokój, przyciemnione światło, muzyczka (metal), godzina 20.

17.06.2008