Producent polskiej heroiny zatrzymany we Wrocławiu

28-latka zajmującego się produkcją narkotyków zatrzymała wrocławska policja. W jego mieszkaniu znaleziono dwanaście kilogramów słomy makowej do produkcji tzw. polskiej heroiny, odczynniki oraz amfetaminę.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2368

Zatrzymany wrocławianin mógł z towaru posiadanego w mieszkaniu wyprodukować 1000 cm sześciennych polskiej heroiny. Przyjmując, że 1 cm, to jedna działka - łatwo policzyć, ilu narkomanów mogłoby skorzystać na tej nielegalnej produkcji - powiedział Artur Falkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zatrzymany mężczyzna znany był już wcześniej policji. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

BenY (niezweryfikowany)
no to teraz będą braki na rynku i narkomani na głodzie bedą robic rozpierdol
rhoxi (niezweryfikowany)
wlasnie tacy tylko powinni byc karani
chilum (niezweryfikowany)
wlasnie tacy tylko powinni byc karani
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-HO-MIPT
  • Pierwszy raz

Dobry humor, bardzo pozytywne nastawienie na trip. Pogoda dość słoneczna, ciepło. Wsparcie znajomego, który też jadł. Ogólnie przygotowałem wszystko tak by wyszło dobrze i nic mi nie przeszkodziło.

Wprowadzenie

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Absolutny spokój umysłu wynikający z pobytu w bajkowej lokalizacji położonej w górach. Oczekiwania ograniczały się do chęci przeżycia refleksyjnego doświadczenia.

Obudzony po 4 godzinach snu o godzinie 0:15 przyjmuje kartonik serii Voidrealm w między czasie przygotowując niezbędne przedmioty : kartke, kredki , butelke wody i słuchawki. Pamiętając swoją pierwszą podróż, która okazała się być okrutną konforntacją mojego ego. Postanawiam poddać się medytacji w intencji spokoju oraz totalnemu poddaniu się nadchodzącym przeżyciom. 

  • Benzydamina
  • Marihuana
  • Pierwszy raz

Mieszkanie kumpla, chwilowo klatka bloku oraz las /park

Z góry uprzedzam, że jest to mój pierwszy Trip Raport, więc postaram się opisać wszystko jak najlepiej i wszystko, co pamiętam. Byli ze mną mój ziomek jak brat M  i jeszcze dwóch kumpli T i W.

 

  • Gałka muszkatołowa

Stan, warunki etc.: Generalnie nastrój ani specjalnie zły, ani dobry. Siedzę w domu, sierpień. Lekki ból głowy. Zaciekawienie ralacjami o gałce, na które przypadkiem wpadłem na hyperreal.Doświadczenie: to było dawno i nieprawda ;) A co do gałki, lata temu zjadłem półtorej i nic, uznałem wtedy pogłoski o jej tajemniczej mocy za jakąś miejską legendę ;)