Pracownicy Amazona mogą palić marihuanę

Firma Amazon zmienia zasady pracownicze dotyczące czasu wolnego i palenia marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

pcworld.pl
Jowita Wizerkaniuk
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy

Odsłony

101

Firma Amazon zmienia zasady pracownicze dotyczące czasu wolnego i palenia marihuany.

Amerykańska firma Amazon ogłosiła we wtorek, że popiera federalną legalizację marihuany i dokonuje przeglądu polityki pracowniczej. Firmie zależy na potwierdzeniu zaangażowania w byciu atrakcyjnym pracodawcą i zerwaniu ze stereotypem mówiącym o zawrotnym tempie pracy. Dave Clark, dyrektor generalny światowego działu konsumenckiego Amazon, ogłosił, że zmieniające się przepisy stanowe dotyczące marihuany oznaczają, że firma nie będzie już uwzględniała jej w testach narkotykowych przed zatrudnieniem, i że substancja będzie traktowana tak samo, jak alkohol.

Amazon nie zmieni jednak podejścia do testów w przypadku niebezpiecznych incydentów, które będą przeprowadzane, aby utrzymać kontrolę pod kątem utraty wartości w pracy. Amazon przygląda się również bliżej swojej polityce Time off Task (czasu wolnego w pracy), która automatycznie śledzi produktywność pracowników, analizując czas spędzany na przerwach. Dotychczas wpływał on stresująco na środowisko w pracy. Clark dodaje:

"Począwszy od dzisiaj, uśredniamy przerwy do dłuższego czasu, aby zapewnić (...) mniej hałasu — wzmacniając pierwotną intencję programu i skupiając się na rozmowach w sprawie czasu wolnego."

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

W swoim pokoju, matka śpi obok w pokoju, brata akurat nie ma w domu. Postanowiłem spróbować czegoś nowego. Byłem w bardzo dobrym humorze (chlapnąłem 4 browarki :D). Pozytywne nastawienie.

23.01.2008

Godzina 22:00

Matka już leży w łóżku, więc udałem się do kuchni, aby dokładnie oddzielić 150mg DXM. To był mój pierwszy raz z DXM, więc zaczełem od małej dawki, aby zobaczyć, czy nie jestem zbyt wrażliwy na tę substancję.

Godzina 23:30

Pojawiają się pierwsze efekty. Wszystko jest bardzo ciekawe. Rozglądam się po swoim pokoju, jakbym był w nim pierwszy raz. Ruchy rękoma pozostawiają lekkie smugi. Moje ręce wyginaja się w każdą stronę i ciągną przez cały pokój, ale jak dla mnie to za słabe efekty. Dorzucam 150mg DXM.

Godzina 1:00

  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Zimne, deszczowe i gnuśne popołudnie w domciu. Pomimo tego, że wszystko dookoła od rana chciało mi popsuć nastrój to na samą myśl o tripie od razu miałem banana na ryju. Także nastawienie całkiem dobre. Żadnych konkretnych oczekiwań- i tak wiedziałem, że nie ma sensu tworzyć sobie w głowie jakiś schematów co może się stać. Domowników, przynajmniej na początku, nie było.

Godzina około 17.00.

Wysupuję substancję na kartkę papieru. Dzielę pierw na połowe, potem połowe na połowę, wsypuję do szklanki z wodą i zdrówko! Resztki substancji, które pozostały na kartce czy kartoniku, którym starałem się usypać równą kupkę również konsumuje.

15 minut później

  • MDMA (Ecstasy)

  • 2C-C
  • Tripraport

Set & Setting: Deszczowe sobotnie popołudnie, lęk i odraza, chęć ucieczki od otaczającej rzeczywistości.

Dawkowanie: 50 mg 2C-C, Marihuana, odrobina Alkoholu.

Wiek: 20 lat mniej lub bardziej udanej egzystencji.

Doświadczenie: 2C-C, LSA, D.O.M.S, Marihuana, Haszysz, Alkohol, Mieszanki Ziołowe, Salvia divinorum, Koko.

Czas: ~8h.