Powąchała ten kwiat i impreza szybko się dla niej skończyła

Raffaela Weyman przedstawiła na TikToku historię ze swojego życia, która może być nauczką dla innych. Kanadyjka wraz z przyjaciółką wąchały zerwany kwiat, nie wiedząc, z czym mają do czynienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

o2.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

454

Raffaela Weyman przedstawiła na TikToku historię ze swojego życia, która może być nauczką dla innych. Kanadyjka wraz z przyjaciółką wąchały zerwany kwiat, nie wiedząc, z czym mają do czynienia.

Nieznajome rośliny mogą okazać się niezwykle niebezpieczne. Przekonała się o tym Raffaela Weyman. Kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów przedstawiła na TikToku historię, która przydarzyła się jej podczas imprezy.

Raffaela wraz ze swoją przyjaciółką zerwały pewien piękny, żółty kwiat. Kobiety były nim tak zauroczone, że nieustannie wąchały go i robiły sobie z nim zdjęcia. Chwilę później poczuły się na tyle źle, że opuściły imprezę i udały się do domów. Autorka nagrania napisała, że po powrocie zasnęła i miała "najbardziej szalone sny". Po raz pierwszy w życiu doznała paraliżu sennego.

Okazało się, że przyjaciółki miały do czynienia z Anielską Trąbą. Wyjątkowo piękny kwiat jest używany do produkcji "oddechu diabła", który jest halucynogenem i jednym z najbardziej niebezpiecznych narkotyków świata. Według "Vice News" roślina eliminuje wolę osoby wąchającej. Powoduje to, że człowiek całkowicie traci kontrolę nad własnymi działaniami, jednak zachowuje się przy tym normalnie wobec innych. [pamiętajcie, że czytacie niusa z o2 - redakcja H ;) ]

Raffaela wraz z przyjaciółką miały wielkie szczęście. Według amerykańskiego Departamentu Stanu w Kolumbii z powodu narkotyku rocznie hospitalizuje się aż 50 tysięcy osób. Nagranie, która zamieściła na TikToku Kanadyjka będzie z pewnością przestrogą dla innych.

Oceń treść:

Average: 9.7 (3 votes)

Komentarze

Anielski oddech... (niezweryfikowany)
To bardzo ciekawe.
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa


Nazwa Substancji: Gałka muszkatołowa cała firmy KAMISDoświadczenie: Salvia Divinorum, Datura Innoxia, Ipomea Purpurea, Sceletium tortuosum, Salvia Officinalis, Atropa balladonna L., Cannabis, Psilocybe semilanceata, Conium maculatum, Equisetum telmateia, Convallaria majalis, hofmann, extasy i alko oczywiście oraz parę innych roślinek,których nazw nie pamiętam.


  • Amfetamina
  • Katastrofa
  • Marihuana

Czas wakacji, własnie wrociłam z tygodniowego wypadu nad morze. Zmeczenie i wykonczenie organizmu dawało sie we znaki. Dzwoni kumpela, za chwile pojawia sie w drzwiach i mówi, żebym pakowala manatki. Tłumacze, ze musze odpoczac, ale juz wiem co ma na myśli: "narkotyczny wypad". Do czego jak do czego, ale do tego typu rozrywki nie trzeba mnie dlugo namawiac. Jedziemy do najpiekniejszego panstwa, ktore moze zapewnic nam te atrakcje. 

  • Katastrofa
  • MDMA (Ecstasy)

koncert electro na plazy nad jednym z polskich jezior, znajomi, mile nastawienie

Ku przestrodze, moze ktos kto to przeczyta bedzie mial z tylu glowy ze ecstasy to nie tylko zabawka

 

Snilo mi sie ze wybieralem sie na koncert electro i znalazlem na lawce w parku kilka rozowych supermenow.

Zawsze sprawdzam co jem, wiec ochoczo wpisalem w domu w google "pink superman ecstasy". Ku mojemu lekkiemy zdziwieniu, pojawily sie wyniki "PMMA pink superman death" o zgonach po zjedzeniu różowych supermenów. Wyskoczyły ostrzeżenia, "nie jeść tego", "zgony po superman" itd. Na dole jej zdjęcie, bardzo twarda, brudny róż, bez przedziałka z tyłu.

.

  • Marihuana

Był to jeden z weekendów w wakacje 2003. Zaczeło się w piątek, wiadomo jak każdy weekend. do wyboru mam dwie opcje: impreaz housowa albo wyjazd na dziełke z ekipą, wybieram tą pierwszą zwłaszcza, że opcja działkowa jest aktualna cały weekend. a jak impreza to trzeba jechać do sklepu--->telefon--->dojazd, odbiór--->powrót, wszystko w 15min. bez problemów. zakupiliśmy z kumplem jedną sztukę fety, 6 draży i funfa(5g zioła)-wszystko dla nas dwóch- i czekamy do godziny wyjścia. ustawiliśmy się o 21 z nim i z kumplem z lachą.