REKLAMA
Ponad 20 gramów heroiny ukryła w...

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o przemyt narkotyków na teren Polski.

Koka

Kategorie

Źródło

policyjni.pl

Odsłony

2885

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o przemyt narkotyków na teren Polski. Przy kobiecie funkcjonariusze znaleźli ponad 20 gram heroiny, które miała ukryte w intymnym miejscu.

Lubuscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali samochód osobowy, którym poruszały się trzy osoby- dwaj mężczyźni i kobieta, mieszkańcy Zielonej Góry. Jak się okazało, kobieta ukryła w miejscu intymnym ponad 20 gram heroiny.

Ja ustalili policjanci cała trójka przewoziła środki odurzające z Berlina, a następnie rozprowadzała na terenie Zielonej Góry.

Zatrzymanym osobom prokurator przedstawił zarzut przemytu wewnątrzwspólnotowego znacznych ilości narkotyków. Grozi im za to do trzech lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

sweet (niezweryfikowany)
<p>Jeśli TYLKO ta laska miała te marne 20g to naprawdę można ich oskarżyć o Przemyt Znacznych Ilości Narkotyków..</p> <p>Kocham prawo tego państwa, które w ogóle nie dostrzega jednostki tylko patrzy przez fałszywy pryzmat ogółu..</p> <p>&nbsp;</p> <p>Dajcie żyć ludzie, KURWA...!!!</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<p>"Dajcie żyć ludzie, k...a...!!!"</p> <p>popełniłeś błąd, to nie są "ludzie"!</p>
Evangelion00_PL (niezweryfikowany)
<p>towar jak towar na chuj drążyć temat</p>
nautilus (niezweryfikowany)
<p>Ciekawi mnie skąd wiedzieli, że oni coś przemycają?? Jakoś jaki widzę dziewczynę na ulicy to nie wiem co ona ma w ... ? Czyżby jakaś przychylna osoba poinformowała "organy represji"?</p> <p>&nbsp;</p>
Anonim (niezweryfikowany)
<P>Mieszkali dosłownie obok mnie :) Lekka lipa, nie powiem.</P>
Zajawki z NeuroGroove
  • 25I-NBOMe
  • Przeżycie mistyczne

Pomagałem koledze nauczyć się do kolokwium. Kiedy skończyliśmy był już późny, piątkowy wieczór, czułem silne zmęczenie psychiczne. Wcześniej wypiłem 300ml piwa. Byłem zmęczony i raczej nastawiony na typowo rozrywkowo/ imprezowy trip. Tymczasem substancja zrobiła mi niespodziankę fundując mistyczne przeżycie.

Rzeczy nieoczywiste zaczęły zdawać się trywialne. Miejsce racjonalnego myślenia zajęło postrzeganie abstrakcyjne. Z każdą sekundą zalewała mnie fala nowych doznań. Moja percepcja zmieniła się w nieznany mi dotąd sposób.

Otaczający mnie świat zacząłem postrzegać jako czterowymiarowy. Pokój stał się czaso-sześcianem. Jak mogłem być takim głupcem i nie dostrzec tego wcześniej? - pytałem raz po raz w myślach sam siebie.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Mieszkanie, pokój. Oczekiwania pozytywne, ze względu na wcześniejsze kontakty z tym psychodelikiem. Nastrój neutralny.

Ok. 23 zarzuciłem pół blottera 220ug. Obawiałem się, że pełny może mnie za bardzo pozamiatać, a wcześniej brałem też tylko 110. Byłem sam w mieszkaniu. Na pierwsze efekty czekałem do około 24. Ogólna zmiana nastroju na bardziej pozytywny, chęć rozmowy. 

  • Dekstrometorfan
  • Gałka muszkatołowa

Wiek: 20 lat

Substancja: Trzy, własnoręcznie starte gałki marki kotanyi, dodam że były w środku prawie całe białe czyli dość świeże. Po trzech godzinach od zarzucenia gałki idzie 150mg DXM na "raz". To wszystko na moje skromne 65Kg. Jest to pierwszy tego typu miks, osobno z każdą substancją mam dość duże doświadczenie.

Doświadczenie: Alkohol, Amfetamina, Benzydamina, Dekstrometorfan, Gałka muszkatołowa, Kodeina, Konopie, Mieszanki "ziołowe", Szałwia wieszcza, oraz jako dodatki: Difenhydramina, Dimenhydrynat, Hydroksyzyna.

  • Lophophora williamsii (meskalina)


Zbigniew Drozdowicz

randomness