REKLAMA
Policjant oskarżony o sprzedaż amfetaminy i wzięcie łapówek

Do dziesięciu lat więzienia grozi 26-letniemu policjantowi z Jarocina (woj. wielkopolskie), któremu Prokuratura Okręgowa w Kaliszu zarzuca sprzedaż środków psychotropowych oraz przyjęcie łapówek od kierowców

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP, 04.08.2003

Odsłony

1817
- Do wszczęcia śledztwa w tej sprawie doszło w oparciu o materiały przekazane przez Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji w Warszawie. Akt oskarżenia wobec byłego funkcjonariusza trafił już do sądu w Jarocinie - poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kaliszu Janusz Walczak.

Według niego, funkcjonariusz przyjął od czterech kierowców pieniądze w zamian za odstąpienie od wystawienia im mandatów za naruszenie przepisów ruchu drogowego. - Były to kwoty od 50 do 100 złotych - powiedział rzecznik.

Policjanta oskarżono także o sprzedaż jedenastu gramów amfetaminy na jednej z miejscowych dyskotek. - Sprzedaż środków odurzających zagrożona jest karą pozbawienia wolności od jednego roku do dziesięciu lat - poinformował Walczak.

Komendant jarocińskiej policji zawiesił funkcjonariusza w wykonywaniu obowiązków służbowych. - Jeśli zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu, zostanie zwolniony z pracy - zapowiedział zastępca szefa komendy powiatowej policji w Jarocinie Jerzy Krystkowiak.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dimenhydrynat

Raz ze znajomym zarzuciliśmy po 20 sztuk na łeb i zapaliliśmy do tego zajebistego skuna (jeden z lepszych jakie paliłem) i tak nas wyjebało poza rzeczywistość, ze krowy nam po osiedlu biegały, żaby na nas skakały, rozmawiałem z koleżanka, która w tym czasie była w Łebie, a gadka miedzy nami polegała na wymianie pojedynczych słów (część mówiliśmy a część tylko myśleliśmy sobie w głowach i nawet się dogadywaliśmy - cos ala telepatia, naprawdę dziwna sprawa).

  • LSD-25

  • Heimia salicifolia
  • Inne
  • Mieszanki "ziołowe"

Doświadczenie: mieszanki ziołowe, pixy na piperazynach i ketonach, dekstrometorfan, salvia divinorum, azotyn amylu, dimenhydrynat, amanita muscaria, zioła etnobotaniczne, marihuana, bromo-DragonFLY, mefedron, haszysz, 2C-C, 2C-E, LSA, pFPP, metedron, kodeina

Info o mnie: 20 lat, 72 kg, 176 cm

S&S: pub, ja+2 kolegów(niech będą się nazywali A i B), pozytywne nastawienie oraz chęć na mistyczno-barową podróż

  • LSD-25

a.. nazwa substancji : koty


b.. poziom doswiadczenia uzytkownika : doswiadczony


c.. dawka, metoda zazycia : po 2 kartony


d.. "set & setting" : gotowy na nowe wyzwania


e.. efekty : specjalne ;)


f.. czy dane doswiadczenie zmienilo Cie w jakis sposob : jak kazde inne,

czyz nie ?


g.. jezeli to nie byl Twój pierwszy raz z danym srodkiem, czym róznil sie

od poprzednich : wszystkim

randomness