Policja zlikwidowała plantację konopi indyjskich

Siedem osób zatrzymali policjanci z Centralnego Biura Śledczego w związku z uprawą konopi indyjskich w jednej z podkieleckich miejscowości - poinformował PAP nadkom. Artur Niedbała z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1800

"Zatrzymano wstępnie siedem osób, w tym dwie kobiety. Wobec dwóch mężczyzn, trzydziestolatka i pięćdziesięciolatka, którzy byli już notowani w sprawach związanych z narkotykami, policja będzie wnioskować o zastosowanie aresztu tymczasowego" - powiedział PAP Niedbała.

Plantacja znajdowała się w wynajmowanym, specjalnie do tego przystosowanym domu w jednej z miejscowości powiatu kieleckiego. Konopie rosły w doniczkach, opalikowane, podsypane nawozem; zapewniono im specjalne oświetlenie.

Policjanci zabezpieczyli około stu doniczek z roślinami różnej wielkości, kilkadziesiąt suszących się krzaków i worek z odpadami roślin.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Tripraport

Wakacje dwa lata temu spędzane na wsi u dziadków koleżanki, zero jakiejkolwiek presji i stresu. Zdecydowałyśmy się na DXM bo będąc tam nie miałyśmy dostępu do niczego innego co umiliłoby nam pobyt na łonie natury

 

Wyjechałyśmy na tydzień za miasto. Postanowiłyśmy uczczić wakacje krótkim wypoczynkiem w spokojnej okolicy, i w ciągu jednego z letnich wieczorów urozmaiciłyśmy sobie pobyt tam słynnym Acodinem.

 

  • MDMA (Ecstasy)

A wiec tak zaczeło to sie wszystko gdy mialem prawie 17 lat wiec czyli 4 lata temu.Kiedys palilem trawe i bylo maksymalni dobrze ale nie nalłogowo raz po raz.Przyszło mi zdawac prawo jazdy nie chcialo mii sie uczyc wiec kolega dal mi grama fetki i powiedzial z tym nauczysz sie spiewajaca wzialem i pojechalem do domu.Kiedy starsi poszli spac to ja sobie posypalem kreseczke i jazda uczylem sie ale nic nie czulem wiec nastepna nastepna i bylo mi super testy wyrylem na pamiec a potem siedzialem w oknie i gadalem ze soba.Nic nie spalem rodzice wyjechali gdzies na imprezke wiec ja wzialem d

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Zazwyczaj pozytywne, spowodowane checia ucieczki od tego swiata lub checia przezycia mistycznej wycieczki wgłąb wlasnej duszy. Przyjmowany najczęściej w domu, raz w szkole i raz na mieście

Na wstępie zaznaczam, że opiszę tutaj parę moich stycznośći z tą piekną substancją. Daty będą przybliżone, ale myślę, że to nie ma kolosalnego znaczenia. Miłej lektury :)

mecz towarszyski Polska - Czechy 2023

  • Pierwszy raz
  • Tramadol

Cisza i spokój

Poczytałem o tramadolu i same fajne rzeczy są w tym serwisie. Pomyślałem, że spróbuję. Tydzień temu przez fuksa totalnego zdobyłem w przychodni 50 tabletek po 100 mg tramalu retard. Ucieszyłem się, bo miałem w pamięci zwisy mojego kolegi z jednego z serwisów dla ćpaczy na czacie. Zabawnie było... Ale nie o tym.

Tramalu nigdy nie brałem. To był mój pierwszy raz.