REKLAMA
Policja wyjaśnia, czy dwaj funkcjonariusze po pijanemu kłusowali w lesie

Policjanci z Sieradza (Łódzkie) wyjaśniają, czy ich dwaj koledzy z jednostki, po służbie kłusowali po pijanemu w podsieradzkich lasach.

Anonim

Kategorie

Źródło

interia.pl

Odsłony

1147
Jednemu z funkcjonariuszy przedstawiony zostanie zarzut jazdy samochodem po pijanemu - poinformował PAP w sobotę rzecznik łódzkiej policji podinsp. Tomasz Klimczak.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Dwóch mężczyzn zauważył w lesie myśliwy, który przypuszczając, że mogą to być kłusownicy, zawiadomił policję.

Policjanci zatrzymali poloneza, którym jechali mężczyźni. Okazało się, że są to policjanci z sieradzkiej komendy. Obaj byli nietrzeźwi; mieli około promila alkoholu w organizmie.

Trwa wyjaśnianie, co policjanci po służbie robili w lesie. "Ustalono już, że funkcjonariusze na pewno nie strzelali z broni służbowej; nie znaleziono przy nich też innej broni, ani jakiejkolwiek upolowanej zwierzyny" - dodał Klimczak.

Policjant, który prowadził samochód odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Prawdopodobnie zostanie też wydalony ze służby. Obaj funkcjonariusze to doświadczeni policjanci z ponad 20-letnim stażem.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie
  • Zolpidem

Wiek: 21

Waga: 65

Set and Setting: własny pokój

Doświadczenie: MJ, Bieluń, Salvia Divinorum (liście), DXM, Kodeina, Methoxetamine, LSD, Psylocybine, 4-Aco-DMT, Foxy Methoxy, 2C-C, 2C-E, 2C-P, 25D-NBOMe, Ampetamine, Extasy, 3,4 DMMC, Flufedron, Mefedron, Bufedron, Brefedron, MeOPP, JWH-210, JWH-018, Clonozepanum, Estazolam, Fenazepam, Zolpidem

Dawkowanie: DXM - 525 mg, Zolpidem - 10 mg

  • Kodeina

Nazwa substancji: Kodeina (lek Neoazarina – tabl)

Doświadczenie: niezbyt wiolkie: głównie: dxm, tramadol, tusippect i inne...

Dawka: doustnie 400mg (40 tabl po 10mg)


  • Ruta stepowa

Peganum harmala (Esphand; Haoma; Ruta stepowa)


ver.1.0.0
Peganum harmala - rysunek


  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Nastawienie pozytywne, chęć przeżycia lekkiego tripu w lesie.

 Swoją przygodę z psychodelikami rozpocząłem od NBOMe 25c. Z racji wielu przypadków hospitalizacji po NBOMach oraz tego że jestem bardzo podatny na wszystkie używki postanowiłem zacząć od bardzo małej dawki stopniowo ją zwiększając. Na pierwszy raz w domu zarzuciłem około 1/6 kartonika 1mg. Poczułem wtedy tylko lekkie wyostrzenie i nasycenie kolorów, niewielką euforię i empatię do członków rodziny i zwierząt.