Policja rozbiła narkotykowy gang

Ponad kilogram przechwyconych narkotyków i pięcioro złapanych dilerów to skutek akcji gdańskich policjantów. Dziś sąd zdecyduje, czy dwaj podejrzani trafią do aresztu

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

1334

Dwaj ostatni podejrzani "Marchewa" (l. 21) i "Blacha" wpadli w policyjną zasadzkę we wtorek przy ulicy Czyżewskiego w Gdańsku. Dilerzy przyjechali tam ciemną mazdą. Przy sobie mieli amfetaminę i haszysz. Kiedy do akcji wkroczyli policjanci, przestępcy początkowo myśleli, że to konkurencja. Gdy zobaczyli policyjne odznaki, rzucili się do ucieczki. Jeden z przestępców sypnął w twarz goniącemu go funkcjonariuszowi amfetaminą. Chwilę potem dwaj dilerzy leżeli skuci na ziemi.

Przy nich znaleziono ponad pół kilograma amfetaminy i haszyszu. Policja zarzuca im hurtowy handel narkotykami. Dzień wcześniej funkcjonariusze weszli do mieszkania Łukasza W. (l. 24) i Martyny G. (l. 21). Mężczyzna trafił już do aresztu i jest podejrzany o sprzedaż narkotyków. Jego koleżanka dobrowolnie poddała się karze i dostała wyrok w zawieszeniu.

Cała czwórka jest związana z narkotykową grupą Piotra P. ps. "Bąbel". Ten 47-letni przestępca został aresztowany pod koniec ub. tygodnia. Jest dobrze znany policji. Pięć lat temu funkcjonariusze złapali go z kilogramem amfetaminy. Prócz "Bąbla" za kratki trafili dwaj pomniejsi dilerzy. W ich mieszkaniach znaleziono amfetaminę, nielegalny spirytus oraz tzw. tabletki gwałtu - przestępcy wrzucają je do napojów w lokalach, a później wywożą i gwałcą otumanione dziewczyny. Wszystkim podejrzanym o handel narkotykami grozi 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Obsrany (niezweryfikowany)
No, wreszcie moge spokojnie wyjść na ulice. Dopóki nie złapali tych zwyrodnialców siedziałem w domu i srałem w majtki ze strachu.
Ana (niezweryfikowany)
to musi byc ci ciezko w zyciu z majtkami w ktorych jest TYLKO kupa!:) to takich jak ty powinni zamykac za koszmarnie gejowskie texty;) pozdra obsrany
SQN KING KRK (niezweryfikowany)
Wy kórwy psy zajebane.CHWDP!w cipce sobie pogrzebcie a zostawcie chłopaków w spokoju korwiszczały!!!!!Policja ten materiał sama przećpa!!!jak maja CBŚ ćpunów!!! <br> <br> <br> <br> <br> Pozdro dla wszystkich zielonych konfidentów!!
anonymus (niezweryfikowany)
te pixy gwaltu to ghb?
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna


-->Wiek: 22/K/169cm/50kg-->Poziom doświadczenia:

mj - sporo jako nastolatka, a więc parę latek temu, ostatnio -

sporadycznie

pixy - kilka ale to nie było mistrzostwo świata, a z dwojga

złego preferuję czystą amfę

feta - zaczęłam 3-4 m-ce temu, minimum 1-2 x w tyg., odstawiłam

miesiąc temu

aha, sporo alkoholu od wieku "nastoletniego" do okresu z fetą

od miesiąca - zero ćpania, zero alkoholu - mam wakacje od syfu :D

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Set: urlop, trwające od kilku dni radosne podniecenie w związku z tripem, w szerszej perspektywie - trochę standardowych, siedzących gdzieś z tyłu głowy problemów, nic wielkiego Setting: sobota, schyłek lata, lekko zasnute chmurami niebo. Puste mieszkanie, pobliskie jezioro wraz z okalającym je lasem, tramwaj

21:32. Stoję na maleńkim balkoniku w bloku z wielkiej płyty i palę papierosa. Stara rura ze mnie - myślę sobie - skoro o tej godzinie po urodzinowych gościach został tylko zapach łychy, paczka po bibułkach i tytoń wdeptany głęboko w ruski dywan. 

I ten zupełnie niepozorny, starannie poskładany kawałeczek folii aluminiowej, zatknięty zapobiegawczo w suchym i chłodnym miejscu, gdzieś między jajkami a kostką masła. 

  • LSD-25

Autor: Gwynnbleid

Uczestnicy: Ja i X

Wiek: Obaj po 22

Doświadczenie: MJ, DXM, Poppers, Kodeina, no i LSD

S&S : całkiem dobre nastawienie, polanka na odludziu

Substancja : Hoffmann z Holandii

W końcu nadszedł czas na spróbowanie tak oczekiwanego kwasa. Nigdy nie próbowałem, nie wiedziałem czego się spodziewać, jakie będą efekty no i ile LSD zawiera blotter.

Na tripa namówiłem znajomego. Nazwiemy go X.

  • Inne
  • Kofeina
  • Pozytywne przeżycie
  • Tabaka

Klimatyczna muzyka, pozytywne nastawienie.

 Zacznę od tego co to jest "czaj" nie każdy musiał o tym słyszeć, w więzieniu tak nazywa się napar z dużej ilości herbaty, często dodawany był jeszcze tytoń i kawa, więźniowie z powodu braku dostępności używek kombinowali jak mogli i ktoś kiedyś wymyślił czaj. Teina czyli tak na prawdę kofeina z herbaty.

 Na wszelich portalach ludzie słyszeli coś tam, kolega powiedział, kumpel ojca, niektórzy próbowali lecz mieli niemiłe doświadczenia spowodowane wymiotami. Po wielu próbach znalazłem własną wersję tej używki która daje pożądany efekt i przy okazji nawet jest smaczna.

randomness