Policja przechwyciła amfetaminę o wartości 1,7 mln zł

Policja zatrzymała 25-letniego chemika, który należy do najbardziej cenionych specjalistów w branży narkotykowej w Polsce

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2239
Około 15 kilogramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości 1,7 mln zł przechwycili policjanci na terenie Małopolski. Zatrzymano trzy osoby zamieszane w przestępczy proceder.

"Policjanci Centralnego Biura Śledczego w Krakowie w wyniku wielomiesięcznych działań wytropili dobrze zorganizowaną grupę produkującą i handlującą amfetaminą. Odkryto dwa laboratoria w domach koło Limanowej i Rabce, gdzie znaleziono około 15 kilogramów narkotyku o wartości 1,7 mln zł" - poinformował rzecznik małopolskiej policji, Dariusz Nowak.

W jednym z laboratoriów policja zatrzymała 25-letniego chemika, który należy do najbardziej cenionych specjalistów w branży narkotykowej w Polsce, oraz ochroniarza. Trzeciego przestępcę zatrzymano w Warszawie.

Zdaniem policji produkowane narkotyki były sprzedawane w porozumieniu z grupą wołomińską w Warszawie, a także w Krakowie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Osa (niezweryfikowany)
Cos oni za czesto lapia..
q (niezweryfikowany)
slepej kurze i czasem ziarno sie trafi...normalna rzecz....
erytho. (niezweryfikowany)
slepej kurze i czasem ziarno sie trafi...normalna rzecz....
LaSziDo (niezweryfikowany)
nic sie nie stalo :) <br>bedzie jeszcze wiecej
serfer (niezweryfikowany)
jeden z najbardziej cenionych specjalistow w kregach narkotykowych &quot; heh to jest prowadzony jakis rankingo czy cos ;)?
erytho (niezweryfikowany)
jeden z najbardziej cenionych specjalistow w kregach narkotykowych &quot; heh to jest prowadzony jakis rankingo czy cos ;)?
ktos (niezweryfikowany)
jak t mozliwe ze gram jest u nich wart 113zl???przeciez wsprzedazy detalicznej jest po 40-50zl a jak sie 10g kupie to sa 15-20 a jak 15000g ??to moze po 5zl czyli to bylo warte max 100 000zl a nie 1,7mln
Anonim (niezweryfikowany)
<p>15 kilo amfetaminy, a nie mieszanki tynku, kredy i apapu o ktorej mowisz.</p>
Filip (niezweryfikowany)
Inflacja :P wczoraj 40 dzisiaj powyzej 100 :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Marihuana
  • Powój hawajski

mieszkanie, paru znajomych

 Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info. 

 

To miał być zwykły wieczór w towarzystwie czysto męskim, bez przeżyć płciowo istotnych. Piwo i kwiatostany konopii w szerszym gronie. Ta zwykłość bolala Franiela najbardziej. Głód solidnego odurzenia odzywał się w nim coraz donośniej. W końcu skrystalizował się w zamiarze konsumpcji paru nasionek rośliny z odległych wysp. Spożyte przed przybyciem przyjaciół na długo pozostawiły gorzki smak w jego ustach i  jak się później okazało, nie tylko w ustach. 

  • Benzydamina

Ćpuńskie Spotkanko wieczorkiem u mnie w pokoju, Jestem zniecierpiwony oczekiwaniem na kumpla

-1g benzo

-paczka Acco.

-kilka wodnych

Nigdy jeszcze nie próbowałem tego łączyć, wiec jest to mój pierwszy raz.

Wiek 16 Lat Waga 75kg

doświadczenie: dxm,amfetamina,THC,benzydamina,gałka muszkatałowa.

  • Grzyby halucynogenne

Wiek - 31 lat.


Doświadczenie: Wiele razy MJ, kilka razy DXM, benzydamina, ecstasy, raz klonazepam.
Wcześniejsze doświadczenia z grzybkami - ok. 10 razy (ilości od 20 - 50 sztuk), wszystkie je zaliczam jako kształcące i ostatecznie pozytywne.
  • Benzydamina
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)

S&S: Wolna chata, większość czasu siedzieliśmy w małym (7,5m2) pokoju z zasłoniętymi firanami i ze zgaszonym światłem, podczas tripu raz wyszliśmy kupić browary

Dawka: 1,5g Benzydaminy, 225mg DXM i 2 piwa

O mnie: 16lat, 175cm, 55kg

Doświadczenie: THC, Amfetamina, Mefedron, Metedron, DXM, Alkohol, Datura, Gałka, Kodeina, Inhalanty, sporo shitu z dopalaczy