REKLAMA
Policja przechwyciła amfetaminę o wartości 1,7 mln zł

Policja zatrzymała 25-letniego chemika, który należy do najbardziej cenionych specjalistów w branży narkotykowej w Polsce

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

2239
Około 15 kilogramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości 1,7 mln zł przechwycili policjanci na terenie Małopolski. Zatrzymano trzy osoby zamieszane w przestępczy proceder.

"Policjanci Centralnego Biura Śledczego w Krakowie w wyniku wielomiesięcznych działań wytropili dobrze zorganizowaną grupę produkującą i handlującą amfetaminą. Odkryto dwa laboratoria w domach koło Limanowej i Rabce, gdzie znaleziono około 15 kilogramów narkotyku o wartości 1,7 mln zł" - poinformował rzecznik małopolskiej policji, Dariusz Nowak.

W jednym z laboratoriów policja zatrzymała 25-letniego chemika, który należy do najbardziej cenionych specjalistów w branży narkotykowej w Polsce, oraz ochroniarza. Trzeciego przestępcę zatrzymano w Warszawie.

Zdaniem policji produkowane narkotyki były sprzedawane w porozumieniu z grupą wołomińską w Warszawie, a także w Krakowie.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Osa (niezweryfikowany)
Cos oni za czesto lapia..
q (niezweryfikowany)
slepej kurze i czasem ziarno sie trafi...normalna rzecz....
erytho. (niezweryfikowany)
slepej kurze i czasem ziarno sie trafi...normalna rzecz....
LaSziDo (niezweryfikowany)
nic sie nie stalo :) <br>bedzie jeszcze wiecej
serfer (niezweryfikowany)
jeden z najbardziej cenionych specjalistow w kregach narkotykowych &quot; heh to jest prowadzony jakis rankingo czy cos ;)?
erytho (niezweryfikowany)
jeden z najbardziej cenionych specjalistow w kregach narkotykowych &quot; heh to jest prowadzony jakis rankingo czy cos ;)?
ktos (niezweryfikowany)
jak t mozliwe ze gram jest u nich wart 113zl???przeciez wsprzedazy detalicznej jest po 40-50zl a jak sie 10g kupie to sa 15-20 a jak 15000g ??to moze po 5zl czyli to bylo warte max 100 000zl a nie 1,7mln
Anonim (niezweryfikowany)
<p>15 kilo amfetaminy, a nie mieszanki tynku, kredy i apapu o ktorej mowisz.</p>
Filip (niezweryfikowany)
Inflacja :P wczoraj 40 dzisiaj powyzej 100 :D
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Co mną głównie kierowało - ciekawość oraz chęć nowych doznań. Nigdy wcześniej nie przeżyłem halucynacji więc towarzyszyła mi również ekscytacja przed nieznanym. Namówiłem mojego znajomego do podróży w tą nieznaną razem ze mną. Spotkaliśmy się u niego. Wieczór i tylko śpiąca babcia za ścianą.

Postaram się jak najdokładniej opisać to co czułem i widziałem przez całą noc.

  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • N2O (gaz rozweselający)

pokój hotelowy, wieczór, 2 pijących i jarających kolegów (D i J), pozytywne nastawienie na w miarę "imprezowy" klimat.

29.02.2008

Jest to mój pierwszy TR, więc z góry przepraszam za jakieś niedociągnięcia i zbędne pierdoły. Trip miał miejsce tydzień temu, więc na pewno nie jest tak dobrze opisany jakby mógł być.

  • MDMA (Ecstasy)
12:30 spożycie xtc ibn ladenów na spółę z samiczką
  • Inne
  • Pierwszy raz

Brak zajęć, których niewykonanie skutkowałoby jakimiś konsekwencjami. Miałem trochę wolnego czasu, który mogłem wykorzystać na relaks.

+23.00 wtorek.
Biorę 2,2 mg etizolamu w postaci blottera. Chwilkę go potrzymałem na języku aby sprawdzić czy ma jakikolwiek smak i po jakimś czasie okazał się wykazywać delikatną gorycz. Wtedy go połknąłem.

+23.30
Chyba coś zaczęło działać. Czuję rozluźnienie. Robię projekt na komputerze. Praca jest jakaś przyjemniejsza niż zwykle.
W ustach pojawiła się delikatna suchość. Czuje, że jak substancja zacznie działać to będzie bardzo przyjemna.

+

randomness