Policja przechwyciła 3 kg narkotyków

Trzy kilogramy narkotyków wartości ponad 100 tys. zł przechwycili funkcjonariusze CBŚ i policji.

Anonim

Kategorie

Odsłony

2103

Trzy kilogramy narkotyków wartości ponad 100 tys. zł przechwycili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w dwóch różnych miejscach na Warmii i Mazurach - poinformowała w środę Bożena Przyborowska z zespołu prasowego KWP w Olsztynie.

Pierwszą partię narkotyków znaleźli funkcjonariusze CBŚ w samochodzie zabezpieczonym podczas akcji w jednej z miejscowości popegeerowskich pod Oleckiem. 1,5 kg marihuany ukryte było w kole zapasowym auta, które stało na posesji.

Drugą partię narkotyków przechwycili policjanci z zespołu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej KWP w Olsztynie. 1,5 kg amfetaminy, która była ukryta w zwykłej przesyłce pocztowej wysłały do Olsztyna z Warszawy tamtejsze grupy przestępcze. Według Przyborowskiej, paczka była cały czas obserwowana przez olsztyńską policję aż do chwili, kiedy listonosz dostarczył ją adresatowi. Wtedy zatrzymano 56-letniego odbiorcę paczki. Trwa ustalanie jaki ma on związek ze sprawą.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Katastrofa

idealne!

Trip raport ma bardziej charakter edukacyjny, zgadza się ćpaczki, uczcie się na czyjejś głupocie a nie na swojej wątrobie!

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Pozytywne nastawienie, dom z ogrodem

Spotkaliśmy się chwilę przed 14-tą u kolegi w domu z ogrodem, nastawienie pozytywne i duża doza ekscytacji. To w końcu dziś ten dzień, kiedy przeżyjemy naszą wspólną podróż na LSD. Była ona planowana z 2 tyg. wyprzedzeniem. Dawka, na którą się zdecydowaliśmy to 200ug Baby na Rowerze. Jeśli chodzi o wiek i doświadczenie, to wszyscy powyżej 20 lat, jeden kolega zerowe doświadczenie, pozostała trójka wraz ze mną kilka razy brała psychodeliki. Waga kolegów bardzo zróżnicowana.

T: 14:00

  • Marihuana

Jestem ... czy mnie nie ma... czekam.... obserwuje.... napalam sie....te ciala... te podrygjqce piersi.. czekam na goscia... leb mi peka od tematow wybuchajqcych mi w glowie... a moze od porannego tematu..juz 13a co sie ze mnq dzieje cholera.... nie wiem....