Policja przechwyciła 3 kg narkotyków

Trzy kilogramy narkotyków wartości ponad 100 tys. zł przechwycili funkcjonariusze CBŚ i policji.

Anonim

Kategorie

Odsłony

2114

Trzy kilogramy narkotyków wartości ponad 100 tys. zł przechwycili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie w dwóch różnych miejscach na Warmii i Mazurach - poinformowała w środę Bożena Przyborowska z zespołu prasowego KWP w Olsztynie.

Pierwszą partię narkotyków znaleźli funkcjonariusze CBŚ w samochodzie zabezpieczonym podczas akcji w jednej z miejscowości popegeerowskich pod Oleckiem. 1,5 kg marihuany ukryte było w kole zapasowym auta, które stało na posesji.

Drugą partię narkotyków przechwycili policjanci z zespołu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej KWP w Olsztynie. 1,5 kg amfetaminy, która była ukryta w zwykłej przesyłce pocztowej wysłały do Olsztyna z Warszawy tamtejsze grupy przestępcze. Według Przyborowskiej, paczka była cały czas obserwowana przez olsztyńską policję aż do chwili, kiedy listonosz dostarczył ją adresatowi. Wtedy zatrzymano 56-letniego odbiorcę paczki. Trwa ustalanie jaki ma on związek ze sprawą.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Ekscytacja, bardzo dobry nastrój, pozytywne nastawienie do życia. Puste mieszkanie przyjaciółki, brak ryzyka "przypału"

Witajcie!

Postanowiłam opisać jeden ze swoich najlepszych tripów pod wpływem LSD. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

Całe zdarzenie miało miejsce około 3 lat temu. Byłam jeszcze początkująca, jeśli chodzi o "te tematy" ;) Wraz z koleżanką, którą będę w tym raporcie nazywać Lilia, nie mogłyśmy się doczekać, aż nadarzy się okazja do ponownego spróbowania kartoników, które leżały grzecznie w mojej szufladce, schowane w stary portfel. W końcu- stało się! Jej ojciec wyjechał na kilka dni, więc miała mieszkanie tylko dla siebie. I dla mnie, rzecz jasna ;) A więc zaczynamy!

  • Etanol (alkohol)
  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Wieczorna, miła atmosfera z dobrym kumplem w jego mieszkaniu. Później doszedł jeszcze jeden osobnik i dziewczyna gospodarza.

Witam wszystkich czytelników w swoim pierwszym trip raporcie. Substancja którą wezmę tutaj na ruszt, jest kodeina i mój pierwszy raz z ową. Bez większych wstępów, zaczynajmy. Swoich towarzyszy określę jako K (kumpel, z którym spotkałem się u niego w domu), G (kumpel, który doszedł do nas po ~godzinie) i D (dziewczyna kumpla, która dołaczyła do nas po około 4 godzinach). Przedział czasowy będę określał standardowo T+X. 

  • Grzyby halucynogenne

GrzybySpośród ponad pół miliona znanych roślin, badacze opisali ok. 5000 odmian

grzybów wyróżniających się tym ze świata roślinnego, że są pozbawione chlorofilu.

Z tej liczby ok. 80-90 odmian ma właściwości psychodelityczne i jest spotykane

(oprócz dalekiej północy) na każdej szerokości geograficznej. Z tego w

Europie Środkowej opisano ok. 150 odmian.


randomness