Nauczycielka miała narkotyki ukryte w gumce do włosów. Znaleźli je uczniowie na szkolnej imprezie

35-letnia nauczycielka z Evansville w USA została zatrzymana po tym, jak uczniowie znaleźli narkotyki ukryte w szerokiej gumce do włosów, którą nosiła. Kobieta usłyszała dwa zarzuty - posiadania metamfetaminy oraz przyborów związanych z narkotykami.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 | pb//am na podst. Fox News, Newsweek
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

86

35-letnia nauczycielka z Evansville w USA została zatrzymana po tym, jak uczniowie znaleźli narkotyki ukryte w szerokiej gumce do włosów, którą nosiła. Kobieta usłyszała dwa zarzuty - posiadania metamfetaminy oraz przyborów związanych z narkotykami.

Do zdarzenia doszło w Helfrich Park STEM Academy, szkole w Evansville w stanie Indiana. 12 września odbywała się tam impreza dla uczniów i ich rodziców. Brała w niej udział wraz ze swoją córką - uczennicą tej szkoły - nauczycielka placówki, 35-letnia Sarah Duncan. Pod koniec zabawy kobieta pozowała wraz z uczniami do zdjęcia w budce fotograficznej. Po wykonaniu fotografii odkryli oni, że kobieta ma ze sobą narkotyki

Z komunikatu policji wynika, że przed zrobieniem zdjęcia 35-latka rozpuściła włosy. Dwóch uczniów zeznało potem, że po wykonaniu fotografii znaleźli pozostawioną przez nauczycielkę na stole szeroką aksamitną gumkę do włosów typu scrunchie z zamkiem błyskawicznym. "Zauważyli, że była cięższa niż typowa gumka do włosów, odsunęli suwak i zobaczyli w środku szklaną fiolkę zawierającą białą substancję w proszku, którą uznali za narkotyki" - przekazano.

O odkryciu powiadomiono dyrekcję szkoły i policję. Woźni potwierdzili przybyłym na miejsce funkcjonariuszom, że Duncan "gorączkowo szukała jakiejś gumki do włosów" po zakończeniu imprezy. Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili test narkotykowy, który wykazał obecność metamfetaminy w organizmie nauczycielki. Dwa dni później kobieta wraz z policją i zastępcą dyrektora szkoły udała się do pobliskiej kliniki na kolejny test narkotykowy. Z oświadczenia policji wynika, że miała próbować sfałszować jego wynik poprzez przyniesienie ze sobą próbki moczu niezawierającej narkotyków. Ona sama jednak zaprzecza. Jak mówiła policjantom, gumka do włosów, którą miała na sobie podczas imprezy szkolnej, była inna niż ta, w której znaleziono narkotyki.

Duncan została zatrzymana 20 września pod zarzutem posiadania narkotyków i akcesoriów narkotykowych i trafiła do aresztu w hrabstwie Vanderburgh. Wyszła z niego za kaucją w wysokości tysiąca dolarów. Wstępna rozprawa sądowa odbyła się we wtorek, a kolejną zaplanowano na 9 października. Kobieta została zwolniona z pracy w szkole.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski
  • Powoje

Wiek: 18 lat.

Set & Settings: mój pokój, wał przeciwpowodziowy, park, ulica, sklep.

Dawkowanie: 10g nasion Ipomoea Violacea na osobę. Dochodzą dwie lufy MJ.

Doświadczenie: Marihuana, "Mieszanki ziołowe", DXM, DMH, Ubulawu, Benzydamina, Mefedron, Piperazyna, Morfina, 2C-E, LSA

Oto mój pierwszy psychodeliczny trip, który to trip był swego rodzaju przełomem w obliczu mojego wcześniejszego doświadczenia z substancjami psychoaktywnymi.

  • Pridinol


Substancja: Pridinol, metanosulfonian pridinolu

Lek: Polmesilat

Dawka: różne, od 8 do 32mg

Kiedy?: październik 2005

Doświadczenie: MJ, amfetamina, efedryna, DXM, benzydamina, aviomarin, allobarbital, kodeina, tramadol, clonazepam, butaprem, zolpidem, MDMA, Salvia Divinorum, Kanna i parę innych.Notatka z pamiętnika:


  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Metoksetamina
  • Miks

Nastawienie pozytywne, ciemny pokój ze świecą, w mieszkaniu studenckim w Krakowie, tradycyjnie poświęcany psychodelicznym podróżom (dexojaskinia).

Pierwszy raz mieliśmy spróbować hometa. Substancja, o której długo czytałem, nareszcie zagościła w naszych skromnych progach, doniesiona przez pana listonosza.

Siedzimy wieczorem i postanawiamy spróbować co to ten 4-ho-met z głową robi. Gasimy światło, włączamy muzykę (Asura), zapalamy świecę i dzielimy dawkę. Odmierzamy z tripkompanem po ~20 mg 4-ho-meta i pod język, jak mxe.

Nie będę pisał tego raportu w tradycyjny sposób, z podziałem czasowym, T+x itd, chciałbym po prostu wylać z siebie myśli, które otaczają dzisiejszą noc z prorokiem i metoksetaminą.

  • Mieszanki "ziołowe"
  • Miks

Był to czwartek a następnego dnia miałem wolne, więc w bardzo dobrym nastroju postanowiłem udać się na mały melanż do znajomych.

Był to czwartek a następnego dnia miałem wolne, więc w bardzo dobrym nastroju. Postanowiłem udać się na mały melanż do znajomych. Mieliśmy coś zjarać a potem pójść na miasto się napić. Do jarania mieliśmy świeżo zakupioną maczankę Melmac Invaders, którą już znaliśmy (kilka miesięcy wcześniej często ją przypalaliśmy). Wszytko działo się w mieszkaniu u kolegi Sebastiana a potem u drugiego kolegi Tomka, który mieszka w tym samym bloku, tylko parę klatek dalej.

randomness