Policja i straż kontra chuligani i dilerzy

Policja i straż miejska w Warszawie wypowiadają wojnę chuliganom i dilerom narkotyków. Od lutego służby te współpracują w ramach programu "Sektor", który na razie obejmuje centrum stolicy.

Anonim

Kategorie

Źródło

IAR

Odsłony

1503

Wiceprezydent Warszawy Władysław Stasiak mówi, że akcja Sektor kieruje się zasadą zero tolerancji dla łamania prawa. Stasiak chciałby, żeby w Warszawie kształtował się nawyk powiadamiania służb porządkowych o każdym takim przypadku, nawet o przepychance w autobusie nocnym.

Od lutego do maja tego roku zanotowano o połowę mniej rozbojów niż przed rokiem, spadła także liczba kradzieży w centrum Warszawy. Policja i Straż Miejska zatrzymały także cztery razy więcej dilerów narkotyków niż w analogicznym okresie przed rokiem. Od lutego do maja wystawiono w stolicy ponad 5 i pół tysiąca wspólnych patroli policji i straży miejskiej.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

El Igorro (niezweryfikowany)
Policyjna przyszłość nadchodzi wielkimi krokami. Zona Zero to tylko początek. <br>Z hippisowskim pozdrowieniem... PiS &amp; War
Buddha (niezweryfikowany)
A podobno to Balicki szukał tematu zastępczego. <br>A tu nagle przed wyborami wielka nagonka na chuliganów no i przede wszystkim DILERÓW, przecież trzeba jakoś podnieść notowania. <br>Ja proponuję akcję Polska bezpieczna od głupich polityków.
szturman (niezweryfikowany)
&quot;.....nawet o przepychance w autobusie nocnym... &quot; ehhh , ktoś nam chce zastępować wszechmogącego/wszechwiedzącego ..... idąc tym tropem ... niedługo trzeba będzie sie tłumaczyć z wyjścia do WC ..... dużo osób przecież w kiblach wali kreski w nos :)) <br> <br>szkoda tylko że pan wiceprezydent niewidzi bezrobocia i burdelu do okoła który on i jemu podobni nam zafundowali .... i takiemu człowiekowi mam sie spowiadać ?!?! taki chu.... !!!!!!
szturman (niezweryfikowany)
&quot;.....nawet o przepychance w autobusie nocnym... &quot; ehhh , ktoś nam chce zastępować wszechmogącego/wszechwiedzącego ..... idąc tym tropem ... niedługo trzeba będzie sie tłumaczyć z wyjścia do WC ..... dużo osób przecież w kiblach wali kreski w nos :)) <br> <br>szkoda tylko że pan wiceprezydent niewidzi bezrobocia i burdelu do okoła który on i jemu podobni nam zafundowali .... i takiemu człowiekowi mam sie spowiadać ?!?! taki chu.... !!!!!!
Tomoraminium (niezweryfikowany)
HA <br>I znowu przyjadą pod witosa <br>i nas wszystkich spiszą...jak co dzień <br> <br>no bo jak jezdzisz na desce <br>to jestes &quot;huliganem &quot; i &quot;przestępcą &quot; <br> <br>=) <br> <br>gupie pały <br> <br>
SonOfKyuss (niezweryfikowany)
Taa, a każdy zatrzymany &quot;diler &quot; miał zapewne przeciętnie circa &quot;100 porcji narkotyku &quot; - według ustaleń psów, rzecz jasna. <br>Czyli z 1 g... <br> <br>Nic tylko pogratulować &quot;sukcesów &quot;. Nie ma to jak podbijać sobie statystyki.
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Pełna euforia, komunikacja niemalże telepatyczna, dostrzeganie piękna w naturze i utożsamianie się z nią.

Psylocybina.... Piękno które dane było mi posmakować... Opowiem swoje pierwsze dwa razy, ponieważ nie chcę tworzyć dwóch TR :)

  • Bad trip
  • Inne

W swoim domu, przyjaźnie, lekko spięty bo w domu była rodzina

Jest to mój pierwszy TR więc proszę o wyrozumiałość. Wszystko było miesiąc temu więc nie mogę pamiętać wszystkich szczegółów.

 

Dzień jak co dzień, tyle że dzisiaj do mnie przyszedł list z Niemiec a w nim znalazłem substancję opisaną na górze. Zamówiłem z Deep Webu kolejne "darmowe" probówki za które nie miałem zamiaru płacić. Szykowałem się na sylwestra z kolegami więc zbierałem co tylko się da, a ze względu na to że ten środek jest tak popularny i tani wybór padł na to. Dzisiaj także miałem spróbować i zobaczyć efekty działania tego cuda.

 

  • Marihuana

To była ostatnia sobota. Zwyczajny ciepły majowy dzień. Przynajmniej tak mi się wydawało. Około 17 wpadła do mnie dziewczyna. Postanowilismy spalić bata.

I tak tez miało być tym razem.

Pech chciał ze brakło nam bletek. Zmuszeni byliśmy więc polecieć ze szkła.

Osobiście nie przepadam za tą metodą ale cóż było robić.


Ubiłem duże działo zwyczajnej lufki. Dawka mniejsza przecież niz w joyu. Przysmażylismy to z myślą o następnej. Nic ztego.


  • LSD-25
  • Marihuana
  • Tripraport

Podekscytowanie nadchodzącym tripem planowanym już od dłuższego czasu i mającym odbyć się podczas pobytu w Norwegii; nadzieja na kanapowy, introspektywny trip która niestety zostaje dość brutalnie rozwiana.

Wyprawa na dworzec w Oslo od początku jawi się w moim umyśle jako coś abstrakcyjnego. Z pewnym niepokojem wyczekuję momentu, w którym poznam K – naszego kwasowego towarzysza. Dość dotkliwie odczuwam to, że jestem w całkowicie nieznanym miejscu, otoczona masą ludzi spieszącą się nie wiadomo dokąd i po co, podświadomie wyłapuję niezrozumiałe strzępki norweskich rozmów. Czekam na K razem z P, jednocześnie przecierając oczy i usiłując wyplenić z nich resztki zaspania będące skutkiem zerwania się z łóżka o nieludzkiej wręcz godzinie.

randomness