REKLAMA
Podlasie: zlikwidowano uprawę konopi indyjskich

Funkcjonariusze policji znaleźli ponad 130 blisko 3-metrowych krzaków konopi

Anonim

Kategorie

Odsłony

3420

Podlascy policjanci zlikwidowali kolejne uprawy konopii.

W jednej ze wsi koło Hajnówki, pod namiotem foliowym, funkcjonariusze znaleźli ponad 130 blisko 3-metrowych krzaków konopi.

Znaleziono również: opryskiwacze, nawozy, elektroniczny termometr z wilgotnościomierzem oraz około 20 gram suszu konopi indyjskich.

Właściciele posesji - 21-letni mieszkaniec Białegostoku i jego 44-letni ojciec - zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

W połowie sierpnia, w ramach akcji "Mak Konopie 2001" tylko w Białymstoku ujawniono 10 upraw konopi indyjskich.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

kisiel (niezweryfikowany)
jebać police to co żę zlikwidowali konopie i tak jest tego pod dostatkiem <br>
Reapper (niezweryfikowany)
po przeczytaniu artykołow o marihuanie mozna wywnioskowac ze jest to narkotyk lecz to nie jest kur... prawda to jest kur.... gowno prawda ziolo jest zajeb... i zeby Ci co piszą takie głupoty na jej temat se przyjarali nie byli by przeciwnikami tej jakże pieknej roslinki :)
ziom z trk (niezweryfikowany)
Tą wypowiedza w prosty sposób hcialbym zaznaczyc(wraz z calym sqadem TRK) ze popieramy wszelkie dzalalmosci majace na celu ustanowienie legalizacji w Polsce. <br>Obeznani z tematem juz przez wiele lat,podtrzymując ten wspanialy zwyczaj degustacji Kanabis zawzetego od naszyh przodków,z pelna satysfakcja moge stwierdzic ze to juz niedlugo sie stanie.To co zostalo przez nas wszystkih zrealizowane w czasie dazenia do normalnosci <br>(Legalizacji Marihuany) jest oczywiste ze zakonczy sie zwyciestwem.Niewspominajac o tym ze zawsze bylismy gura,z tym ze teraz bedzie to przypieczetowane prawnie. <br>Niemozemy miec juz zadnyh watpliwosci,niezadajemy sobie pytania &quot;jak? &quot;lub &quot;czy? &quot; tylko kiedy?. <br>Odpowiadam- ze &quot;teraz &quot; i na &quot;zawsze &quot;. <br>Konczac ta wypowiedz (kierowana z centrum polski) dodaje- &quot;my &quot; bardzo istotnego &quot;+ &quot; do calego przedsewzecia. __TRK__ZAWSZE RAZEM_NA_LUZE_:))))___
balaganiarz (niezweryfikowany)
skoro gandzia dziala na choroby dotad uznawane za nieuleczalne,czemu te glaby,jelopy w sejmie nie zalegalizuja nam blantow???przeciez na calym swiecie sa doniesienia o zdrowotnych mozliwosciach ziola!!!!powinnismy ich przepedzic,a wladze oddac rozsadniejszym ludziom(ktorzy oczywiscie zalegalizuja trawe). <br> BLANTO-JARACZE LACZCIE SIE!!!!
martusia (niezweryfikowany)
moim zdaniem marichuana powinna byc zalegalizowana!!!! zakazany owoc zawsze kusi wiec jak by juz to nie bylo zakazane! wydaje mi sie ze przestepczosc tez by zmalała wtedy pały mogły by sie zajmowac takimi sprawami jakimi powinny czyli tymi naprawde grubymi!! a nie wsadzaja ziomkow za palenie a co gorsza za pomowienia co dla mnie jest naprawde smieszne!!!!
Woźny! (niezweryfikowany)
Maria Konopnicka To Moja Dziewczyna!!!! Kocham Marihuane! Jebać Policje Tylko Bóg Moze nas Sądzić ELO! Marihuane stwozyl Bog Stworzyl ją dla Ludzi Wiec Po Huj Gliniaze to nam Kradną POZDRO ZIOMYYYY YOoooooooooo
Zajawki z NeuroGroove
  • Inhalanty

Pukając do kleju bram - part 3 - czyli ciemna strona mocy."primus in orbe deos fecit timor!"Tycjusz

  • DOC
  • Etanol (alkohol)
  • Tripraport

Zimowy dzień, który dość szybko zamienił się w wieczór, a potem noc i w końcu ranek. Początek w lesie, później w mieszkaniu kumpla, parku i ostatecznie w knajpie. Kondycja i ogólny nastrój - tego konkretnego dnia w miarę nieźle, choć w szerszej perspektywie bez szału. W podróży towarzyszyli mi: P i S, z którymi tripowałem już kilka razy, oraz H i J, z którymi odbyłem jednego delikatnego tripa dwa miesiące wcześniej.

Wstęp: Trip był testem nowej substancji, dlatego też zaczynałem ostrożnie. W czasie zbierania informacji o DOCu, natknąłem się na informację, że 3mg to zalecana dawka. Wywnioskowałem, że 2mg też powinno dać jakieś efekty, zapewniając jednocześnie komfort, który dobrze mieć kiedy bierze się coś po raz pierwszy. Zwłaszcza zimą w lesie. Z nielicznych opisów wynikało, że DOC jest dosyć podobny do LSD. Moje oczekiwania były zatem wysokie. Opis jak zwykle po długim czasie (3 lata).

  • Efedryna

Set & Setting: dom, lato, ciepło, nudno, leniwie

Doświadczenie: alkohol (kilka litrów tygodniowo), MJ tylko 2 razy, czyli 0 doświadczenia.

BMI: 21.

Ranek: dokonanie zakupu (długi, 45 min spacer z rana na otrzeźwienie ze snu)

9:05 Pierwsza dawka - 1/3 buteleczki popite energy drinem

9:10 jeszcze łyk i trochę energy drina

  • LSD-25

substancja: LSD-25 pod postacią małej szarej tekturki z truskawką.