Podejrzany o przemyt narkotyków

Przemyt około 15 kg narkotyków z Turcji do Szwajcarii zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Koninie 23-letniemu mieszkańcowi Słupcy

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1769

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów. Prokuratura wystąpiła do konińskiego sądu z wnioskiem o jego aresztowanie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie Jacek Górski.

Rzecznik dodał, że konińska prokuratura przejęła śledztwo w sprawie przemytu narkotyków przez mieszkańca Słupcy od prokuratury szwajcarskiej w połowie października tego roku. Wśród przekazanych materiałów - jak podkreślił Górski - są dowody potwierdzające zarzuty postawione podejrzanemu.

Mieszkańcowi Słupcy, którego zatrzymano w Polsce, zarzucono, że trzykrotnie od listopada 2002 roku do lutego 2003 roku przemycił z Istambułu do Zurychu po mniej więcej 5 kg kokainy. Za każde dostarczenie narkotyków do adresata otrzymywał 5 tys. franków szwajcarskich.

Dla dobra prowadzonego śledztwa prokuratura nie ujawnia na razie więcej szczegółów w tej sprawie. Za przemyt narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MO (niezweryfikowany)
czemu strona byla przegladana 114 razy i jeszcze zadnych madrych (ani glupich) komentarzy?
psychomaniak (niezweryfikowany)
bo polacy sa leniwi i nie chce im sie pisac
Anonim (niezweryfikowany)
hy, jak tu się odnieść do tych wszystkich kłamstw??? nie można inaczej jak napisać , że Pan Prokurator wraz z całą tą bandą oszustów chcą chłopaka wrobić w coś z czym nie miał nic wspólnego! może chęć awansu dla Prokuratora , który prowadzi tą sprawę i kłamie na każdej rozprawie potwierdza tą teze??? Myślę , że tak i jeśli ta moderator chce wiedzieć o szczegółach tego oskarżenia zapraszam do kontaktu mailowego. pozdrawiam !
Anonim (niezweryfikowany)
Dowody: 1. w torbie nie było narkotyków!- potwierdzają to badania laboratoryjne w Szawjcarii cytuje treść myślową policji ze Szwajcarii " Jeśli uwzględni się , że ta zabezpieczona z jednej walizki ( którą znaleziono nie przy oskarżonym mieszkańcu Słupcy) heroina wykazała stopień czystości akurat 1% hydrochlorku heroiny ( act.16/4) to rzeczywiście powstaje pytanie , czy tutaj można jeszcze mówić o heroinie." 2. Sfałszowane pobyty w hotelach ,w Szwajcarii mieszkańca Słupcy! Nie było go w hotelu a jednak policja zabezpieczyła dowody , których NIE przedstawiono na rozprawie odpowiedź Sądu na to była - ŻADNA!!! no i co z tego, że sfałszowane! 3. Treść oskarżenia Prokuratora zakładała , że są zabezpieczone rozmowy telefoniczne! odnośnie oskarżonego mieszkańca S. UWAGA! Nie odnotowano żadnych rozmów telefonicznych z akcji.... ( więc o czym my tu rozmawiamy? ) 4. Zastraszanie Oskarżonego wogóle nie miało echa więc Polacy bądźcie świadomi, że Was też to może spotkać.... więcej więcej można było by pisać ale to trzeba by było zrobić na większym forum przed kamerami co pewnie w niedalekim czasie będzie miało miejsce ;-) pzdr
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

1.)Nazwa substancji - Marihuana, jeden wór(nie liczyłem ile tam było

luf) średniej jakości ziółka.

2.)Poziom doświadczenia użytkownika- pale dość rzadko tzn. 2-3 razy

w miesiącu, papierosy również nie nałogowo, tylko po MJ i alkoholu,

innych dragów nie biorę. Tylko Maria i Alk.

  • LSD-25

Wjeżdzając pociągiem Intercity z Warszawy do Katowic dojrzałem fabrykę o nazwie "Montokwas", pierwszy akcent jak najbardziej na miejscu. :) W domu u J. posłuchaliśmy muzyki, porozmawialiśmy konsumując kanapki i orzeszki. Czeka nas długa noc, poszliśmy na małe zakupy. Po spacerze, dokładnie 10 minut przed północą zjedliśmy nasze kryształki, bilety na podróż do innego wymiaru. Pierwsze dwie godziny upłynęły na przemieszczaniu się między Balkonem a Pokojem z wOOx'em, słuchaniu tribalowej muzyki i rozmowach między mną a M. w stylu "- czujesz coś? - nic. - nic a nic? - zupełnie nic.".

  • 4-HO-MIPT
  • Buprenorfina
  • Etanol (alkohol)
  • Etizolam
  • Tripraport

Mój stan psycho-fizyczny: ogólnie zły, cierpię na niewyleczalne okropne bóle, psychicznie mam stwierdzoną depresję, niesamowicie ostrą bezsenność poza tym zaburzenia lękowe różnego typu. Ale sobie radzę. Nastrój: w miarę dobry, starałam się, nawet ubiór długo przygotowywałam by był w miarę ładny, fajny w dotyku i wygodny/lekki(w trakcie testów, które odrzuciłam zrobiłam niestety oczko w ostatnich pończochach na pasek), jedyny cień na krótkotrwałym stanie psychicznym to to, że chłopak w pewnym momencie się zirytował, jak chciałam zostawić zasunięte zasłony na początek fazy, mimo, że wiedział jak takie szczegóły są dla mnie ważne. Po wszystkim przepraszał zdaje się, ale do fazy nie byłam w 100% na dobrym nastroju,

Daty prawdziwe, tj. pisałam dokładnie wtedy, czyli większość na fazie. 

Na początku myślałam o niepublikowaniu tego, bo za chaostyczne, rozwleczone(szczególnie pod koniec) i nudne, chłopak mnie namówił, paru osobom się spodobało, no i uznałam, że może się przydać osobom, które nie brały.

Kopiowane z notatnika, a dziwne tu jest formatowanie, dlatego takie dziwne rzeczy dzieją się z tekstem, i tak wiele dziwnych odstępów(prawie co linię) poprawiałam ręcznie.

  • MDMA (Ecstasy)

O mnie - 16 lat (reszta zalogi 19-25), 180-pare cm, waga ok 80kg


Substancja - Extasy, 2,5 Rózowej Gwiazdki, MJ


Doswiadczenie - Alcohol, MJ, Amfa, Benzydamina (6x, ale wiecej nigdy, niszczy mózg, SERIO!), Tussipect, Galka


Set & Settings - Na poczatku zjebanie bo mialem nie jechac, ale sie diametralnie poprawilo :)


Zmiany w zyciu - Duze, inne spostrzeganie na swiat, szacunek do muzyki. Niewatpliwie powtórze doswiadczenie (niedlugo)