REKLAMA
Podejrzany o przemyt narkotyków

Przemyt około 15 kg narkotyków z Turcji do Szwajcarii zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Koninie 23-letniemu mieszkańcowi Słupcy

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1766

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów. Prokuratura wystąpiła do konińskiego sądu z wnioskiem o jego aresztowanie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie Jacek Górski.

Rzecznik dodał, że konińska prokuratura przejęła śledztwo w sprawie przemytu narkotyków przez mieszkańca Słupcy od prokuratury szwajcarskiej w połowie października tego roku. Wśród przekazanych materiałów - jak podkreślił Górski - są dowody potwierdzające zarzuty postawione podejrzanemu.

Mieszkańcowi Słupcy, którego zatrzymano w Polsce, zarzucono, że trzykrotnie od listopada 2002 roku do lutego 2003 roku przemycił z Istambułu do Zurychu po mniej więcej 5 kg kokainy. Za każde dostarczenie narkotyków do adresata otrzymywał 5 tys. franków szwajcarskich.

Dla dobra prowadzonego śledztwa prokuratura nie ujawnia na razie więcej szczegółów w tej sprawie. Za przemyt narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MO (niezweryfikowany)
czemu strona byla przegladana 114 razy i jeszcze zadnych madrych (ani glupich) komentarzy?
psychomaniak (niezweryfikowany)
bo polacy sa leniwi i nie chce im sie pisac
Anonim (niezweryfikowany)
hy, jak tu się odnieść do tych wszystkich kłamstw??? nie można inaczej jak napisać , że Pan Prokurator wraz z całą tą bandą oszustów chcą chłopaka wrobić w coś z czym nie miał nic wspólnego! może chęć awansu dla Prokuratora , który prowadzi tą sprawę i kłamie na każdej rozprawie potwierdza tą teze??? Myślę , że tak i jeśli ta moderator chce wiedzieć o szczegółach tego oskarżenia zapraszam do kontaktu mailowego. pozdrawiam !
Anonim (niezweryfikowany)
Dowody: 1. w torbie nie było narkotyków!- potwierdzają to badania laboratoryjne w Szawjcarii cytuje treść myślową policji ze Szwajcarii " Jeśli uwzględni się , że ta zabezpieczona z jednej walizki ( którą znaleziono nie przy oskarżonym mieszkańcu Słupcy) heroina wykazała stopień czystości akurat 1% hydrochlorku heroiny ( act.16/4) to rzeczywiście powstaje pytanie , czy tutaj można jeszcze mówić o heroinie." 2. Sfałszowane pobyty w hotelach ,w Szwajcarii mieszkańca Słupcy! Nie było go w hotelu a jednak policja zabezpieczyła dowody , których NIE przedstawiono na rozprawie odpowiedź Sądu na to była - ŻADNA!!! no i co z tego, że sfałszowane! 3. Treść oskarżenia Prokuratora zakładała , że są zabezpieczone rozmowy telefoniczne! odnośnie oskarżonego mieszkańca S. UWAGA! Nie odnotowano żadnych rozmów telefonicznych z akcji.... ( więc o czym my tu rozmawiamy? ) 4. Zastraszanie Oskarżonego wogóle nie miało echa więc Polacy bądźcie świadomi, że Was też to może spotkać.... więcej więcej można było by pisać ale to trzeba by było zrobić na większym forum przed kamerami co pewnie w niedalekim czasie będzie miało miejsce ;-) pzdr
Zajawki z NeuroGroove
 • DOC
 • Katastrofa
 • Klonazepam
 • N2O (gaz rozweselający)

Humor dobry, gotowy na pierwsze od 7 miesięcy doświadczenie z psychodelikami, jednak trochę zmęczony podróżą i głodny. | Impreza typu psytrance w Gdańsku.

Po kilku miesiącach uprawiania sajkoszamanizmu, postanowiłem dać sobie spokój. Zauważyłem, że to nie jedyna dobra ścieżka w życiu oraz, że pod pretekstem niszczenia swojego ego, budowałem je coraz to większe. Mimo to, po siedmiu miesiącach od ostatnich grzybów, postanowiłem spróbować DOCa - substancji, która obrosła w legendy.

T+0

 • Dekstrometorfan
 • Grzyby halucynogenne

Set & Setting - własne podwórko przed domem.

Dawkowanie - 50 łysiczek lancetowatych + ~0,5g marihuany + 50 tabletek Acodinu.

Wiek i doświadczenie - 25 lat. Marihuana (7 lat), MDMA (ok 10 razy), łysiczki lancetowate (2 razy).

 • Mefedron
 • Pierwszy raz

Przed zażyciem mocno upojony alkoholem i zupełnie nie nastawiony na taki przebieg sytuacji , jednakże otwarty na nowe doznanie, po wcześniejszym przeanalizowaniu szczegółów technicznych substancji.

Chciałbym się podzielić z wami moim doświadczeniem z Mefedronem które pierwszy raz sprawiło że byłem w stanie jakiego wcześniej nie mógł bym sobie wyobrazić - dodam, że to był mój pierwszy kontakt z Euforyczną substancją.

 • Kodeina
 • pFPP
 • Pozytywne przeżycie

Gorszego nie było, wszystko w tekście.

Poniedziałek. Otwieram oczy, na zegarku ślini się godzina 7:50. Świetnie, za 10 minut zajęcia, dlatego odwróciłem się na drugi bok i poszedłem spać dalej, wszak spałem całe trzy godziny. Po chwili jednak dopadły mnie "wyrzuty sumienia" i zwlokłem dupsko z barłogu. Jako "chwila" mam na myśli 30 minut, oczywiście. Zaczołgałem się do łazienki. Stary, wyglądasz jak gówno. Szast-prast, OK, doprowadzony do stanu używalności. Budzik wskazuje 8:45, faaak.