Podejrzany o przemyt narkotyków

Przemyt około 15 kg narkotyków z Turcji do Szwajcarii zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Koninie 23-letniemu mieszkańcowi Słupcy

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1767

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów. Prokuratura wystąpiła do konińskiego sądu z wnioskiem o jego aresztowanie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie Jacek Górski.

Rzecznik dodał, że konińska prokuratura przejęła śledztwo w sprawie przemytu narkotyków przez mieszkańca Słupcy od prokuratury szwajcarskiej w połowie października tego roku. Wśród przekazanych materiałów - jak podkreślił Górski - są dowody potwierdzające zarzuty postawione podejrzanemu.

Mieszkańcowi Słupcy, którego zatrzymano w Polsce, zarzucono, że trzykrotnie od listopada 2002 roku do lutego 2003 roku przemycił z Istambułu do Zurychu po mniej więcej 5 kg kokainy. Za każde dostarczenie narkotyków do adresata otrzymywał 5 tys. franków szwajcarskich.

Dla dobra prowadzonego śledztwa prokuratura nie ujawnia na razie więcej szczegółów w tej sprawie. Za przemyt narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MO (niezweryfikowany)
czemu strona byla przegladana 114 razy i jeszcze zadnych madrych (ani glupich) komentarzy?
psychomaniak (niezweryfikowany)
bo polacy sa leniwi i nie chce im sie pisac
Anonim (niezweryfikowany)
hy, jak tu się odnieść do tych wszystkich kłamstw??? nie można inaczej jak napisać , że Pan Prokurator wraz z całą tą bandą oszustów chcą chłopaka wrobić w coś z czym nie miał nic wspólnego! może chęć awansu dla Prokuratora , który prowadzi tą sprawę i kłamie na każdej rozprawie potwierdza tą teze??? Myślę , że tak i jeśli ta moderator chce wiedzieć o szczegółach tego oskarżenia zapraszam do kontaktu mailowego. pozdrawiam !
Anonim (niezweryfikowany)
Dowody: 1. w torbie nie było narkotyków!- potwierdzają to badania laboratoryjne w Szawjcarii cytuje treść myślową policji ze Szwajcarii " Jeśli uwzględni się , że ta zabezpieczona z jednej walizki ( którą znaleziono nie przy oskarżonym mieszkańcu Słupcy) heroina wykazała stopień czystości akurat 1% hydrochlorku heroiny ( act.16/4) to rzeczywiście powstaje pytanie , czy tutaj można jeszcze mówić o heroinie." 2. Sfałszowane pobyty w hotelach ,w Szwajcarii mieszkańca Słupcy! Nie było go w hotelu a jednak policja zabezpieczyła dowody , których NIE przedstawiono na rozprawie odpowiedź Sądu na to była - ŻADNA!!! no i co z tego, że sfałszowane! 3. Treść oskarżenia Prokuratora zakładała , że są zabezpieczone rozmowy telefoniczne! odnośnie oskarżonego mieszkańca S. UWAGA! Nie odnotowano żadnych rozmów telefonicznych z akcji.... ( więc o czym my tu rozmawiamy? ) 4. Zastraszanie Oskarżonego wogóle nie miało echa więc Polacy bądźcie świadomi, że Was też to może spotkać.... więcej więcej można było by pisać ale to trzeba by było zrobić na większym forum przed kamerami co pewnie w niedalekim czasie będzie miało miejsce ;-) pzdr
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pierwszy raz

SET Ja: podekscytowany, podniecony, nieco przestraszony P:wyluzowany, podniecony R:troche zestresowany SETTING piękna pogoda, dobre wibracje

Potrzebuje wieczności na zgłębienie tego, na co patrzę
a za chwilę patrzę
na coś innego

Dzieci z mięsa

 

  • Amfetamina

A oto moja pierwsza przygoda z amfą:

21.00 Impreza w czasie sesji, w akademiku u znajomych. Chcę kupić LSD na następny dzień, na imprę w klimatycznym klubie (to ma być mój pierwszy kwas). Niestety dil nie ma kwasa, tylko spida. I tak chciałem kiedyś spróbować, więc zgadzam się bez namysłu i staję się posiadaczem grama. Początkowo nie chcę zażywać tego dnia. Impra toczy się więc normalnie - browary, trawa. Wypijam jakieś 3 browce i spalam kilka lufek na spółę.

  • Metoksetamina

Wieczór/noc w domu, ojciec twardo spał, matka w osobnym pomieszczeniu przed komputerem

Prolog

  • Gałka muszkatołowa

Nazwa substancji: gałka muszkutołowa

Poziom doswiadczenia: dużo tego było, hehe...

Dawka & metoda: niecałe opakowanie, zjedzone


randomness