Podejrzany o przemyt narkotyków

Przemyt około 15 kg narkotyków z Turcji do Szwajcarii zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Koninie 23-letniemu mieszkańcowi Słupcy

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1773

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów. Prokuratura wystąpiła do konińskiego sądu z wnioskiem o jego aresztowanie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie Jacek Górski.

Rzecznik dodał, że konińska prokuratura przejęła śledztwo w sprawie przemytu narkotyków przez mieszkańca Słupcy od prokuratury szwajcarskiej w połowie października tego roku. Wśród przekazanych materiałów - jak podkreślił Górski - są dowody potwierdzające zarzuty postawione podejrzanemu.

Mieszkańcowi Słupcy, którego zatrzymano w Polsce, zarzucono, że trzykrotnie od listopada 2002 roku do lutego 2003 roku przemycił z Istambułu do Zurychu po mniej więcej 5 kg kokainy. Za każde dostarczenie narkotyków do adresata otrzymywał 5 tys. franków szwajcarskich.

Dla dobra prowadzonego śledztwa prokuratura nie ujawnia na razie więcej szczegółów w tej sprawie. Za przemyt narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MO (niezweryfikowany)
czemu strona byla przegladana 114 razy i jeszcze zadnych madrych (ani glupich) komentarzy?
psychomaniak (niezweryfikowany)
bo polacy sa leniwi i nie chce im sie pisac
Anonim (niezweryfikowany)
hy, jak tu się odnieść do tych wszystkich kłamstw??? nie można inaczej jak napisać , że Pan Prokurator wraz z całą tą bandą oszustów chcą chłopaka wrobić w coś z czym nie miał nic wspólnego! może chęć awansu dla Prokuratora , który prowadzi tą sprawę i kłamie na każdej rozprawie potwierdza tą teze??? Myślę , że tak i jeśli ta moderator chce wiedzieć o szczegółach tego oskarżenia zapraszam do kontaktu mailowego. pozdrawiam !
Anonim (niezweryfikowany)
Dowody: 1. w torbie nie było narkotyków!- potwierdzają to badania laboratoryjne w Szawjcarii cytuje treść myślową policji ze Szwajcarii " Jeśli uwzględni się , że ta zabezpieczona z jednej walizki ( którą znaleziono nie przy oskarżonym mieszkańcu Słupcy) heroina wykazała stopień czystości akurat 1% hydrochlorku heroiny ( act.16/4) to rzeczywiście powstaje pytanie , czy tutaj można jeszcze mówić o heroinie." 2. Sfałszowane pobyty w hotelach ,w Szwajcarii mieszkańca Słupcy! Nie było go w hotelu a jednak policja zabezpieczyła dowody , których NIE przedstawiono na rozprawie odpowiedź Sądu na to była - ŻADNA!!! no i co z tego, że sfałszowane! 3. Treść oskarżenia Prokuratora zakładała , że są zabezpieczone rozmowy telefoniczne! odnośnie oskarżonego mieszkańca S. UWAGA! Nie odnotowano żadnych rozmów telefonicznych z akcji.... ( więc o czym my tu rozmawiamy? ) 4. Zastraszanie Oskarżonego wogóle nie miało echa więc Polacy bądźcie świadomi, że Was też to może spotkać.... więcej więcej można było by pisać ale to trzeba by było zrobić na większym forum przed kamerami co pewnie w niedalekim czasie będzie miało miejsce ;-) pzdr
Zajawki z NeuroGroove
  • Mieszanki "ziołowe"
  • Przeżycie mistyczne

Miałem tego dnia dobry humor, pucha na mieście więc hindu z braku laku i chęci porobienia się (nie wiem co mi do głowy strzeliło)

Strzeliłem tłoka z tego gówna około godz 12-13, efekt ogólnie jak po zwykłej baczce. Na początku zwężyło mi pole widzenia i mocno spowolniło ruchy, puściłem jakąś muzę i chillowałem. Po jakimś czasie zacząłem gadać do siebie najpierw słownie, potem w myślach. Przekilnałem dużo, bo miałem problemy z chodzeniem, kiedy zasłaniałem żaluzje i zamykałem okno mówiłem sobie - nie rób tego koleś, odpuść sobie stary, uciekaj stąd, co ty robisz.

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Własny, przyjazny pokój, partnerka obok.

  Autor tekstu zastrzega sobie prawo do powielania poniższych praktyk ze względów bezpieczeństwa

 Poniższy raport to opis przeżyć po inframuskularnym zapodaniu Metoksetaminy. Na początku wypada przedstawić moje doświadczenie z dysocjantami. Otóż: jestem bardzo "obcykany" w temacie DXM i spożywam tego specyfiku coraz mniej, ale na porządny trip musze wziąć minimum 750mg. Po dawce 1200mg mam już całkowitą depersonalizację ( 4plateau ). Także, jest tutaj nie mały wpływ na moje dawkowanie MXE.

  • MDMA (Ecstasy)

Data: 23 listopada 1999 02:10(nazwiska zmieniono, miejsca wycieto, daty zaponiano, fakty itd)pigula: Mitsubishi


kolorek: jasnokremowy


wymiary; gr-5mm sr-8mm


obrazek: 1 str. logo mitsuishi


2 str. linia podzialu


smak: gorzki


zrodlo: 3miasto


cena: 30 pln/sztrandomness