REKLAMA
Podejrzany o przemyt narkotyków

Przemyt około 15 kg narkotyków z Turcji do Szwajcarii zarzuciła Prokuratura Okręgowa w Koninie 23-letniemu mieszkańcowi Słupcy

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

1762

Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych czynów. Prokuratura wystąpiła do konińskiego sądu z wnioskiem o jego aresztowanie - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie Jacek Górski.

Rzecznik dodał, że konińska prokuratura przejęła śledztwo w sprawie przemytu narkotyków przez mieszkańca Słupcy od prokuratury szwajcarskiej w połowie października tego roku. Wśród przekazanych materiałów - jak podkreślił Górski - są dowody potwierdzające zarzuty postawione podejrzanemu.

Mieszkańcowi Słupcy, którego zatrzymano w Polsce, zarzucono, że trzykrotnie od listopada 2002 roku do lutego 2003 roku przemycił z Istambułu do Zurychu po mniej więcej 5 kg kokainy. Za każde dostarczenie narkotyków do adresata otrzymywał 5 tys. franków szwajcarskich.

Dla dobra prowadzonego śledztwa prokuratura nie ujawnia na razie więcej szczegółów w tej sprawie. Za przemyt narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

MO (niezweryfikowany)
czemu strona byla przegladana 114 razy i jeszcze zadnych madrych (ani glupich) komentarzy?
psychomaniak (niezweryfikowany)
bo polacy sa leniwi i nie chce im sie pisac
Anonim (niezweryfikowany)
hy, jak tu się odnieść do tych wszystkich kłamstw??? nie można inaczej jak napisać , że Pan Prokurator wraz z całą tą bandą oszustów chcą chłopaka wrobić w coś z czym nie miał nic wspólnego! może chęć awansu dla Prokuratora , który prowadzi tą sprawę i kłamie na każdej rozprawie potwierdza tą teze??? Myślę , że tak i jeśli ta moderator chce wiedzieć o szczegółach tego oskarżenia zapraszam do kontaktu mailowego. pozdrawiam !
Anonim (niezweryfikowany)
Dowody: 1. w torbie nie było narkotyków!- potwierdzają to badania laboratoryjne w Szawjcarii cytuje treść myślową policji ze Szwajcarii " Jeśli uwzględni się , że ta zabezpieczona z jednej walizki ( którą znaleziono nie przy oskarżonym mieszkańcu Słupcy) heroina wykazała stopień czystości akurat 1% hydrochlorku heroiny ( act.16/4) to rzeczywiście powstaje pytanie , czy tutaj można jeszcze mówić o heroinie." 2. Sfałszowane pobyty w hotelach ,w Szwajcarii mieszkańca Słupcy! Nie było go w hotelu a jednak policja zabezpieczyła dowody , których NIE przedstawiono na rozprawie odpowiedź Sądu na to była - ŻADNA!!! no i co z tego, że sfałszowane! 3. Treść oskarżenia Prokuratora zakładała , że są zabezpieczone rozmowy telefoniczne! odnośnie oskarżonego mieszkańca S. UWAGA! Nie odnotowano żadnych rozmów telefonicznych z akcji.... ( więc o czym my tu rozmawiamy? ) 4. Zastraszanie Oskarżonego wogóle nie miało echa więc Polacy bądźcie świadomi, że Was też to może spotkać.... więcej więcej można było by pisać ale to trzeba by było zrobić na większym forum przed kamerami co pewnie w niedalekim czasie będzie miało miejsce ;-) pzdr
Zajawki z NeuroGroove
  • Amfetamina

To bylo pewnego,pięknego,grudniowego dnia. Jak zwykle wstalam z wielka nie checią i wygramoliłam się do szkoły. Wpadłam do szatni przywitałam się ze znajomymi Pierwszym ich zdaniem wypowiedzianym w moim kierunku nie było słowo cześć, hej czy coś takiego było pytanie:Eeee mała kminisz coś...A ja oczywiście oczy jak 5 zł, ciśnienie takie - Pewnie - stwierdzilam szybko nawet bez chwili zastanowienia. Zrzuta była natychmiastowa. Wiedzieli że jak ze mna się kmini to towarek ma sie za pare minut...i poszlam zalatwilam.

  • 4-HO-MET
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Tripraport

 

Kto powiedział że trip raport musi być napisany przez jedną osobę? Pomimo delikatnego chaosu, który ciężko ominąć w tekście tego typu, uważam że to ciekawy sposób na opisanie działania danej substancji. Tekst współtowarzysza tripa został więc wątpliwie okraszony moimi dopiskami, enjoy.

 

  • Zolpidem

Substancje: stilnox 20 mg, hydroksyzyna 25 mg

Doświadczenie: niewielkie-głównie alkohol i benzodiazepiny

Opis tego tripu opiera się w dużej mierze na relacjach mojego kumpla (mieszkam w akademiku) i także oczywiście na moich :-)

  • Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • Fluoksetyna

Set & Setting: jezioro w lesie poza miastem, namiot na plaży, deszcz i ciemność, dzień wcześniej palenie do nieprzytomności

Wiek: 17 lat, 70 kilogramów. ,obaj mniej wiecej tak samo.

Nie zamierzam namawiać tym wpisem nikogo do brania benzydaminy, fluoksetyny w celach innych niż terapeutyczne i picia wódy. Stanowczo odradzam ww. substancje.