Podczas interwencji próbował połknąć woreczek z narkotykami. Przeliczył swoje możliwości

Podczas wieczornego patrolu wrocławskiego Śródmieścia, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Postanowili sprawdzić powód tego zachowania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP Wrocław
sierż. Krzysztof Marcjan
Komentarz [H]yperreala: 
Zwracamy uwagę na wyjątkową w materiałach służb prasowych policji wenę autora tekstu ;)

Odsłony

852

Podczas wieczornego patrolu wrocławskiego Śródmieścia, policjanci zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Postanowili sprawdzić powód tego zachowania. Okazało się, że 23-latek ma przy sobie narkotyki. Mając nadzieję, że uchroni go to przed zatrzymaniem podjął bardzo niebezpieczną próbę połknięcia zawiniątka z marihuaną. Przeliczył się jednak ze swoimi umiejętnościami, dobrze że nic mu się nie stało. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komendy miejskiej.

Wywiadowcy patrolujący jedną z ulic dolnośląskiej stolicy zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się młodego mężczyznę. Ten, na widok policjantów zmienił nagle kierunek marszu i próbował się oddalić. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, dlaczego ich widok wywołał taką reakcję.

Kiedy podchodzili do mężczyzny, ten w pewnym momencie włożył do ust zawiniątko z folii aluminiowej i próbował je połknąć. Być może powtarzał mickiewiczowskie wersy „Mierz siłę na zamiary, Nie zamiar podług sił”. Jednak nic z tego nie wyszło. „Ambitny” i bezsensowny plan uniknięcia zatrzymania spalił na panewce. Młody wrocławianin nie był w stanie połknąć zawiniątka, które zostało zabezpieczone przez policjantów.

Okazało się, że w środku znajdowała się marihuana w ilości kilku porcji handlowych. Mężczyzna został zatrzymany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili dodatkowo opakowanie, w którym również znajdował się susz roślinny oraz wagę, która prawdopodobnie służyła do odmierzania porcji narkotyków. Policjanci łącznie zabezpieczyli kilkanaście porcji środków odurzających, puste opakowania po narkotykach oraz znaczną sumę pieniędzy.

23-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Zgodnie z zapisem ustawy sąd może wobec młodego wrocławianina zastosować karę nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Powój hawajski

Moja sypialnia, pusty dom, kołderka i miłe nastawienie :)

Doświadczenie: MJ, DXM, Powój, Yopo, Amfetamina, Florist Hit(mieszanka), Kanna

Wiek: 18 lat
Masa: 60 kg

S&S: Moja sypialnia, pusty dom, kołderka i miłe nastawienie :)

Dawkowanie i substancja: 10g powoju Morning Glory + 150 mg DXM

  • Dekstrometorfan


Substancja: DXM

Dawka: 750 mg (wg faq 3 plateau)

Metoda spożycia: doustnie

Doświadczenie: kodeina, morfina, LSD, grzybki, amfetamina, DXM, efedryna, opium, benzydamina, diacetylomorfina, LSA, alprazolam, amitryptylinum, klonazepam, wenlafaksyna, midazolam, medazepam, fluoksetyna, diazepam, fentanyl, halotan, tramadol

Set & setting: wieczór – dom – obecni starzy

Trip report:


  • Marihuana


To był koniec czerwca słodki czas po maturze, i okres kiedy ma się przed sobą najdłuższe wakacje w życiu :D. Tak wiec trzeba czegoś więcej spróbować niż tylko alkohol. Oczywiście ziółko było już wcześniej konsumowane, ale zawsze pod tak dużym wpływem etanolu, że uniemożliwiał on wychwycenie skutków thc. Materiał załatwiła pewna osóbka :D, po dość kłopotliwej dla mnie wymianie w centrum miasta :D.

  • Benzydamina
  • Miks

Wolny dom i najbliżsi znajomi, noc nastrojowe światło. Ekscytacja miksem, dzień zerwania z dziewczyną ale pozytywny nastrój

Dzisiaj opowiem w skrócie mój najlepszy miks. Wszędzie szukałem trip raportów o tym miksie ale nie znalazłem. Więc podjołem ryzyko

Przefiltrowałem 6 saszetek benzydaminy i łykłem w kapsułkach, nie czułem smaku ale żołądek chciał to wydalić, ale powstrzymałem wymioty. Po ponad godzinie wleciała piksa. Sprawdzona mocna piksa.

Benzydamine brałem 5 raz a pikse 3 raz. Miałem większą przerwe by tolerancji nie było. Na początku lekkie powidoki. Zanim piksa zaczeła działać miałem bardzo przyjemny stan na benzie.