REKLAMA
Pod wpływem dopalaczy zaatakował personel szpitala

32-letni pacjent szpitala w Kaliszu najpierw szarpał się z lekarką, a potem uderzył w twarz sanitariusza. Jak informuje rzecznik lecznicy, mężczyzna był pod wpływem dopalaczy. Już usłyszał zarzuty.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24
ib/gp

Odsłony

239

32-letni pacjent szpitala w Kaliszu najpierw szarpał się z lekarką, a potem uderzył w twarz sanitariusza. Jak informuje rzecznik lecznicy, mężczyzna był pod wpływem dopalaczy. Już usłyszał zarzuty.

We wtorek przed godziną 23, mężczyzna trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy kaliskiego szpitala. Początkowo był spokojny, ale nagle zaczął się zachowywać agresywnie wobec szpitalnego personelu.

- Wdał się w szarpaninę z lekarką, ale nic poważnego jej nie zrobił. Bardziej ucierpiał sanitariusz, którego pacjent uderzył w twarz. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Nie był pod wpływem alkoholu - informuje Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji.

Choć nie był pijany, to zachowywał się dziwnie i nieobliczalnie. Paweł Gawroński, rzecznik prasowy szpitala mówi, że był pod wpływem dopalaczy.

- Jak wiadomo, nie ma testów, które jasno dają odpowiedź, czy ktoś brał dopalacze, czy nie. Nasz personel ma jednak duże doświadczenie w tej kwestii i potrafi rozpoznać, kto zażywał niebezpieczne substancje. Dlatego możemy stwierdzić, że ten mężczyzna był pod ich wpływem - tłumaczy Gawroński.

32-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. W środę usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności funkcjonariusza publicznego oraz kierowania wobec niego gróźb karalnych. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
To teraz takie trendy.. "Nie był pod wpływem alkoholu" "Choć nie był pijany, to zachowywał się dziwnie i nieobliczalnie. ' ..zganianie wszystkiego co ludzie robią na dopalacze :).
Zajawki z NeuroGroove
  • Bieluń dziędzierzawa


Zdarzyło mi się brać bielunia dwa razy, według mnie to i tak mało, biorąc pod uwagę, że w moim

ogródku rosną dwa dwumetrowe krzaki.

Ale nie miałam okazji łykać ziarenek, piłam herbatkę z liści. Nigdy w życiu nie piłam nic aż tak

ochydnego, ten smak pamiętam do dzisiaj.


  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Nie bałem się kwasu. Okoliczności były piękne, pogoda sprzyjała, towarzystwo tylko jednej skwaszonej osoby.

Vitam, z góry narzucmy mi imię Maciek a mojej dziewczynie Wioletta. Tak więc postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę, taką psychodeliczna, planowaliśmy to od dawna a jednak ona miala z tym styczność 1szy raz, ja trzeci ale po ponad rocznym detoxie, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Nie uważam siebie za doświadczonego w psychodelikach. Same kartony które mieliśmy to byly hoffmany, ona miala takie piękne słoneczko, ja trójkąt illuminati, świetne blottery i nawet one miały te symboliczne znaczenie.. :)

  • Bad trip
  • Kannabinoidy
  • Marihuana

Niekorzystne

Siemano. Mam dla was kolejną porcję pamiętniko-podobnych wynurzeń amatora psychonauty ^^

Będą tu opisane dwie przygody- jedna była jedwabnym spacerkiem ku przyjemności, druga bezwzględną, jakże prostą konfrontacją z cieniem i złem. Piękny przykład dwulicowego działania psychiki =)

TRIP PIERWSZY (Jasny i milutki)

Zioło miałem ładne i pachnące, myślałem iż to czyścioch. A, jak dowiemy się potem, okazuje się, że to raczej natural maczany w laboratoryjnym THC.

 

  • Kodeina
  • Pozytywne przeżycie

Set: dobrze nastawiony do życia, całkiem dobry humor Setting: spokojny listopadowy wieczór w moim pokoju

Listopadowy poniedziałek... godzina późno wieczorna, niektórzy powiedzieliby że to już środek nocy. Za oknem ciemno, a w powietrzu rozlane mleko tak gęsto że nie widać końca wyciągniętej przed siebie ręki.

Na biurku syf jak zwykle. Jedyni nazwą to bałaganem, ja nazywam to nieładem artystycznym. Sterta pustych butelek, kilkudniowa kolekcja kubków po kawie, paczka fajek, jakieś kartki i pełno różnych innych drobiazgów, a na środku szklanka zalana do połowy zimną wodą.

randomness