Pies wykrył środki odurzające u uczniów podczas spotkania z policjantami w ramach akcji „Stop narko

Do nieoczekiwanego zdarzenia doszło w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Podczas wizyty policjantów w jednej ze szkół średnich w ramach akcji „Stop narkotykom” pies towarzyszący funkcjonariuszom wykrył środki odurzające, które posiadało trzech uczniów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

www.temi.pl
Krystian Kobielski
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

166

Do nieoczekiwanego zdarzenia doszło w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Podczas wizyty policjantów w jednej ze szkół średnich w ramach akcji „Stop narkotykom” pies towarzyszący funkcjonariuszom wykrył środki odurzające, które posiadało trzech uczniów.

To miało być zwykłe spotkanie przestrzegające młode osoby przed niebezpieczeństwem używania środków odurzających. W pewnym momencie wyspecjalizowany do wykrywania narkotyków pies skupił się na trzech 17-latkach.

– Policyjny pies zareagował w sposób wskazujący na to, że wyczuł narkotyki. Szybko też wskazał osoby, które mogły mieć kontakt z narkotykami. Policjanci u trzech wskazanych przez Herę [imię psa – red.] uczniów znaleźli narkotyki – relacjonowała oficer prasowy ostródzkiej policji aspirant Anna Karczewska na antenie Radia Olsztyn.

Jak się później okazało, 17-latkowie posiadali blisko 30 gramów substancji zabronionych. Wśród nich była marihuana, amfetamina i mefedron.

Uczniowie po przesłuchaniu zostali przekazani swoim opiekunom. Wszyscy staną przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Ketamina
  • LSD-25
  • Przeżycie mistyczne

Dobry nastrój, ciekawość, puste mieszkanie w nocy, mistyczny klimat i muzyka

Wielokrotnie zabierałem się za pisanie tego raportu, mogło to być nawet kilkanaście razy, ale za każdym razem w końcu się poddawałem, usuwałem wszystko i wracałem do punktu wyjścia. Opisanie tego tripu w jakkolwiek spójny, nieimprowizowany sposób wydawało się niemożliwe już dzień po, dlatego ostatecznie decyduję się zamieścić wiadomości, które pisałem do znajomego bezpośrednio po „przebudzeniu się” z tripa, kiedy tylko jako tako odzyskałem świadomość tego kim jestem i gdzie się znajduję (po drobnych poprawkach).

  • Efedryna


Poziom zaawansowania - Absolute BeginnerPierwszy kontakt z efedryną:


  • Klonazepam

Dawno to bylo wiec nie pamietam dokladnie jak to bylo. A bylo to tak:

  • Amfetamina

A to moja przgoda.. Poniedzialek rano, dwoni telefon. "Jedziesz do

Gdyni?"-slysze. Pytanie! Pewnie ze jade. Takie wyjazdy to lubie.

Spontan. Szkolke sie oposci, to pewne, ale co tam.. Biore ze soba

sztuczke zielonego, szklana tubke, prawo jazdy, plastykowy pieniadz I

w droge!

Jedzie nas w sumie trzech, ja jako "zapasowy" kierowca. Firmowy

Nissan wiezie nas przez ulice stolicy - kierunek polnoc. Wieziemy

jakies duperele do filli firmy w Gdansku, zreszta cel podrozy

randomness