Pies wykrył narkotyki w kole zapasowym

Pięć i pół kilograma marihuany wykrył pies Straży Granicznej w kole zapasowym samochodu wjeżdżającego do Polski przez przejście graniczne w Kołbaskowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2233

Narkotyki warte są 110 tys. zł - poinformował rzecznik Pomorskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk Jacek Ogrodowicz.

Kierowca został aresztowany na trzy miesiące przez Sąd Rejonowy w Szczecinie. Grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Auto zostało wytypowane do szczegółowej kontroli. Pies wskazał miejsce, w którym mogą być ukryte narkotyki. Gdy samochód prześwietlono rentgenem, na zdjęciu zobaczyliśmy pięć pakunków w kole zapasowym. To była marihuana - powiedział Ogrodowicz.

Irys jest pięcioletnim owczarkiem niemieckim. Pełni służbę od 2002 roku. Jest jednym z 39 psów pracujących w Pomorskim Oddziale Straży Granicznej, wyszkolonych m.in. do wykrywania materiałów wybuchowych i broni. Wielokrotnie wykrywał narkotyki, np. w popielniczkach autokarów.

Szkolenie psów Straży Granicznej trwa kilka miesięcy. Co dwa lata odbywa się tresura doskonaląca.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Chojnice (niezweryfikowany)
Ah te psy , też konfidenci
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytywne

WSTĘP

  • Dekstrometorfan

  • 3-MMC
  • Estazolam
  • Pozytywne przeżycie

Set raczej pozytywny, jak zwykle, oczekiwania małe. Ta substancja po prostu nie wypierdala z butów, jest po prostu milutko. Setting mógł wydawać się do bani; Zarwana nocka, rano do pracy, wystawienie się na widok publiczny i możliwe krzywe akcje, ale ja człowiek o pozytywnym nastawieniu wiedziałem, że tego dnia sprostam wszystkiemu. :)

Wakacje, wakacje, przydałoby się gdzieś wyjechać, poobijać i zabawić w głównej mierze.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: nautic

Substancja.: 0.5g susz i 0.8g ekstrakt x5 Salvia Divinorum

Wiek: 21 lat

randomness