Perfidna zemsta zazdrosnego policjanta na byłej dziewczynie

...tak chodzi dokładnie o to, o czym pomyśleliście.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

1023

David Scott Burroughs był zastępcą szeryfa w hrabstwie Anson w Karolinie Północnej. W marcu 2018 roku policjant poinformował swoich kolegów, że wpadł na trop dilera narkotykowego, który sprzedawał heroinę i metaamfetaminę prosto ze swojego samochodu. Szybko okazało się, że rzekomy przestępca, był w rzeczywistości ofiarą zemsty.

Były policjant David Scott Burroughs nie mógł pogodzić się z rozpadem swojego związku. A kiedy była ukochana znalazła sobie nowego chłopaka, wpadł na okrutny plan odzyskania jej względów. W marcu 2018 roku kupił kilka działek heroiny i metaamfetaminy, a następnie ukrył je w samochodzie jej nowego partnera.

Następnie zaalarmował kolegów z pracy, że widział dilera narkotyków, który sprzedawał nielegalne substancje na jednej z ulic. Szeryf hrabstwa Anson, Landric Reid poinformował WSOCTV.com, że Burroughs zgłosił im sprawę w niedzielę, a gdy podjechali sprawdzić auto w środę, narkotyki nadal były w tym samym miejscu. – To była czerwona lampka – powiedział szeryf, wyjaśniając, że gdyby właściciel auta handlował to w przeciągu tych kilku dni sprzedałby cały zapas.

Dochodzenie wykazało, że Burroughs wprowadził policję w błąd, ponieważ chciał się zemścić i wyeliminować rywala. Miał nadzieję, że dzięki temu odzyska byłą ukochaną. Zamiast tego stracił pracę i trafił do aresztu.

Oceń treść:

Average: 3 (5 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

pozytywny nastrój chęć wzięcia DXM poraz pierwszy samemu. Mieszkanie, własny pokój.

Jest godzina 02:08 14 lutego 2019 roku, czwartek.

Jestem dalej pod wpływem mojego drugiego razu z "DXM".

Powoli ustępuje lecz wzrok dalej płata figle, focus ma errory.

Chciałbym opisać swój drugi raz z DXM, jako że jest to mój pierwszy raz samemu(prawie, jest na mieszkaniu współlokator, nazwijmy go W).

 

[Środa]

[Godzina 10]

Wyszedłem z ostatniego egzaminu na który nie przygotowałem się jakoś super, wykładowca wziął sobie zadania z kosmosu,

  • Inne

Psychodeliki


- mówi mama


rację ma ma


rac nie pali,


a czytając


faję tli< niebezpiecznie.. >

Wiem już niestety


na czym polega prawdziwa paranoja,


jestem w szoku!


Po trochu


przyswaja mi się świat realny


na nowo


kolorowo być miało


się zeschizowało

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Spokojny letni weekend poprzedzony lekturą na temat LSD. Chęć odkrycia substancji dla rzekomego duchowego działania (przy jednoczesnym - w miarę możliwości - wewnętrznym stonowaniu się, tj. bez żądzy wielkich obrazów i napalania się). Dwójka znanych towarzyszy, żadnych obaw o możliwe "dziwne biegi wydarzeń".

Wprowadzenie: Niniejszy raport został pomyślany jako druga część psychodelicznego tryptyku. Pomysł polega na tym, że każdy z trójki osób uczestniczących w podróży, napisał na jej podstawie TR opisujący wydarzenia sprzed 2,5 roku. Nie narzucaliśmy sobie żadnej odgórnej formy ani nie dzieliliśmy się tym, kto z nas opisze konkretnie wydarzenia a kto wstrzyma się od ich przytaczania pozostawiając je dla reszty. Na pewno część wątków będzie się więc powtarzała. Zamieszczam linki do pozostałych części tryptyku:

  • Inne

co: 0,5 litra Hills Absynthe na 3 osoby


doswiadczenie: doswiadczony :]


set&setting: nastawienie na popijawe i fajne przezycia

randomness