Olsztyn: Zlikwidowano plantację konopi indyjskich

Do 10 lat więzienia za uprawę roślin

Anonim

Kategorie

Źródło

onet.pl/IAR 2003-06-11

Odsłony

2778
Planację konopi indyjskich zlikwidowała policja na osiedlu domów jednorodzinnych w Olsztynie. Ze znalezionych sadzonek konopi można było wyprodukować co najmniej 4 kilogramy marihuany warte na czarnym rynku ponad 120 tysięcy złotych.

2 kobiety i 3 mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat wynajmowali dom od kilku miesięcy. Konopie uprawiali w ogrodzie przy domu i w pobliskim lesie.

Policjanci znaleźli tam ponad 100 sadzonek, a w domu ziarna do wysiewu kolejnych krzewów i marihuanę. Mieszkańcy domu są teraz przesłuchiwani. Wszystkim grozi do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

.chudy. (niezweryfikowany)
10 lat za roślinki - o k....! <br> &quot;... a w domu ziarna do wysiewu kolejnych krzewów ... &quot; - a jak pewni byli, że do wysiewu a nie do konsumpcji :)
dziewica orleańska (niezweryfikowany)
10 lat za roślinki - o k....! <br> &quot;... a w domu ziarna do wysiewu kolejnych krzewów ... &quot; - a jak pewni byli, że do wysiewu a nie do konsumpcji :)
SaB (niezweryfikowany)
Ja tam byl im dal dozywocie, beda nam niewinna polska mlodziez deprawowac.. ZA HODOWLE 10, TYLE ILE ZA GWALT!!! Jebane chuje qrwa, a jak ktos pedzi alkohol metylowy ktory jest 1000000 razy niebezpieczniejszy od mj to qrwa jakies zawiasy dostanie albo kolegium....boshe,jak ja nie nawidze tego syfu i tych pieprzonych ignorantow.. Szanse na legalizacje coraz mniejsze...
f**k the system (niezweryfikowany)
wydaje mnie sie :) ze te 10 lat to nie za sama uprawe tylko za uprawe, posiadanie mj i zamiar sprzedaży(!)
roxyk_z_forum (niezweryfikowany)
znowu ... <br> pierdolenie naiwniacy nie skończą z tym :[
LaSziDo (niezweryfikowany)
Moge te 4kg spalic - Komisyjnie przy pani prokurator - Na Odpuszczenie ich grzechow :)
pio-k (niezweryfikowany)
nienawidze polskiejgo prawa wrrrrrrrrr <br>
kauboy czau-czau (niezweryfikowany)
NO COMMENTS!!!!! <br>A propo kiedy te buraki wkońcu przeczytają jakąś książkę do Farmakologii klinicznej żeby się dowiedzieć prawdziwych faktów o konopiach? Chyba nigdy. :(((
VASYL (niezweryfikowany)
Niech przeszukają domy tych co rządzą naszym krajem,wkońcu to oni mają z tego szmall...
Goodstuff (niezweryfikowany)
&quot;[...] 4 kilogramy marihuany warte na czarnym rynku ponad 120 tysięcy złotych. &quot; <br>Nie psy sa tepe, ale ten dila ktory kupuje to od nich za 30 pln. za 1 G. kokosow to gosc na tym nie zrobi! ;)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)
  • Tripraport

Za pierwszym razem dobre zaś pewna rzecz wprowadziła mnie w gorszą relacje Za drugim razem ataki paniki przez 20 minut wprowadziły mnie w bardzo zły stan Za trzecim najlepsze jakie mogłem mieć, jestem zadowolony z takiego chociaż efektu jaki był

Witam 

Od razu przed rozpoczęciem czytania powiem, iż ecstasy które brałem za drugim i trzecim razem były od najlepszego możliwego źródła polecanego przez każdą osobę której się spytałem o ten towar. Zaś za pierwszym od znajomego, który sam również brał tą samą pigułę pierwszy raz w życiu 3 miesiące przede mną.

Jeżeli nie da rady nic ustalić, dlaczego taka sytuacja wystąpiła. To mam nadzieje, że chociaż dostanę jakąś poradę a propos przyjmowania właśnie tych związków organicznych, które są podane w wątku.

  • Dekstrometorfan

Substancja: dekstrometorfan


Doświadczenie: małe - dxm po raz pierwszy, wcześniej tylko thc i etanol


Dawka: 450mg na 80kg wagi (15 tabletek tussidexu)


Set&setting: stan umysłu - lekki dół


intencje - oderwanie od rzeczywistości, doświadczyć nowego przeżycia


miejsce spożycia - mieszkanie, sam

  • 4-HO-MET

Nastrój świetny, piękna pogoda, natura, przyroda, spokojne miejsce,. Idealny moment na psychodeliki.

To moje drugie podejście do 4-HO-MET i do pisania tripraportu o tej substancji. Nie byłam szczególnie zachwycona pierwszym zażyciem, było to 25 mg, ale sytuację zapamiętam jako rzecz przyjemną i miłą. Tyle, że nie tak głęboką jak po LSD.  Bardzo dużo radości, śmiechu, jak po gandzi, ale troszkę bardziej duchowo-energetyczne doznanie.

To było w marcu. Od tamtej pory prócz marihuany i raz amfetaminy nie było nic, aż znalazł się dostęp do 4-HO-MET. Zakupiłam od razu 250 mg, na pół z współlokatorką. Konsystenacja mąki, tak zwany fumaran, czyli biały, drobny pyłek/proszek. 

  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

Własne mieszkanie godzina 23.00, trzech dobrych znajomych. Pół mrok świeczki lampa w rogu pokoju. Okna pozasłaniane kotarami. Wygodne kanapy, fajki zapalniczka tabaka wszystko przy sobie. Dobrze mieć rzeczy przy sobie.

Trip report przeniesiony z forum hyperreal.info.

 

23.00 – Dzielimy grzyby i zaczynamy konsumpcje, początkowy pomysł na robienie zapiekanek został odrzucony. Grzyby zostały bezpośrednio przeżute i połknięte. Z głośników leci seta Infected Mushroom - Open KaZantip 16.

{Świetny set. Powinien być hymnem wszelkiej maści anarchistów idealnie oddaje emocje na grzybach. Wyraża bunt, drwi ze świata i życia.}