REKLAMA
Olsztyn: trzech nastolatków odpowie za marihuanę i dodatkowo za zrobienie bongo z butelki

Zwracamy uwagę na osobliwość w postaci wykopania rzadko przywoływanego przepisu karnego, co można uznać za niepokojący sygnał.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

donald.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Zwracamy uwagę na osobliwość w postaci wykopania rzadko przywoływanego przepisu, co można uznać za niepokojący sygnał. Nie tak dawno RPO wypowiedział się zresztą o tej konstrukcji prawnie krytycznie, zauważając, że w zasadzie nie wiadomo, o co w tym konkretnie chodzi. Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

641

Ełccy policjanci walcząc z przestępczością narkotykową prowadzili w ostatnim czasie rozpoznanie środowiska związanego z nią. Funkcjonariusze ustalili, że w jednej ze szkół na terenie miasta uczeń może posiadać narkotyki.

Podczas akcji przeprowadzonej w szkole okazało się, że obserwowany 19-latek faktycznie posiadał przy sobie woreczki z marihuaną. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli narkotyki także w domu nastolatka.

Kolejne przestępstwo narkotykowe wykryli strażnicy miejscy. Podczas patrolu funkcjonariusze zauważyli dwóch 17-latków, którzy korzystając z własnoręcznie zrobionego bonga zażywali substancje odurzające.

17-latkowie tłumaczyli, po raz pierwszy próbowali narkotyków.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast przystosowywanie przyrządów do niedozwolonego zażywania narkotyków zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 5.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • MDMA (Ecstasy)

1. Extasy


Sprawdzone wcześniej piguły.

2. Poziom Doświadczenia - było już troche tego...

3. Dawka 1,5 pixy popite tonikiem :-)

4. Set&Settings


Byłem bardzo zmęczony, dwa dni w trasie bez snu.


Chciałem jak zawsze super się pobawić i wyluzować.

5. Efekty:

  • Ketamina
  • MDMA
  • Pierwszy raz

Impreza klubowa ze znajomymi, nastrój bardzo pozytywny, "imprezowy szał"

Spisanie tego krótkiego tripraportu uznałem za stosowne jako, iż było to moje pierwsze zetknięcie z Ketą, w dodatku w anturażu imprezowym. A ponieważ niewątpliwie wielu podąży jeszcze obraną przeze mnie ścieżką, przeto pozostawię po sobie ten lichy pomniczek by i oni z mego doświadczenia zaczerpnąć mogli przed swym debiutem.

 

  • Gałka muszkatołowa

Przeczytałem na waszej stronie o gałce muszkatołowej i jej działaniu. Pomyślałem, że warto wypróbować jej działanie na sobie.


  • Dekstrometorfan

Nazwa substancji: bromowodorek dekstrometorfanu (tussidex)

Poziom doświadczenia: zioło, lsd, speed, gałka, dxm, bieluń (sic!), tramal

Set & settings: wieczór ok. godziny 22, sam w pokoju, odpowiednia muzyka, niezłe samopoczucie.Trip : Doświadczenie z DXM mam spore więc postanowiłem zarzucić troszke więcej niż zazwyczaj (zazwyczaj 900-990mg).

randomness