REKLAMA
Odpowie za narkotyki przez... siusianie pod barem

Policjanci z Łęcznej mieli ukarać dwóch mężczyzn załatwiających potrzebę fizjologiczną w miejscu publicznym, tymczasem sprawa okazała się bardziej poważna.

Koka

Kategorie

Źródło

wp.pl

Odsłony

2286

Policjanci z Łęcznej mieli ukarać dwóch mężczyzn załatwiających potrzebę fizjologiczną w miejscu publicznym, tymczasem sprawa okazała się bardziej poważna. Podczas legitymowania mężczyzn pod miejscowym barem, jeden z nich wyrzucił torebkę z marihuaną.

W czwartkowy wieczór uwagę policjantów patrolujących teren Łęcznej zwrócił niecodzienny widok. Stróże prawa zauważyli, jak w pobliżu baru przy ul. Al. Jana Pawła II dwóch mężczyzn bez skrępowania oddaje potrzebę fizjologiczną. Ponieważ wykonywanie takiej czynności w miejscu publicznym jest wykroczeniem - nieobyczajnym wybrykiem, policjanci podążyli w ich kierunku w celu podjęcia interwencji.

Kiedy stróże prawa dotarli na miejsce, jeden z mężczyzn na widok mundurowych przestraszył się. Oczywiście nie chodziło tu skrępowanie podczas załatwiania potrzeby. Powód okazał się bowiem zupełnie inny. Mężczyzna podczas legitymowania próbował wyrzucić niepostrzeżenie woreczek foliowy. Ten fakt nie umknął uwadze policjantów. 22-letni Łukasz M. przyznał się do posiadania marihuany. Wyjaśnił, że narkotyki znalazł na ulicy. Ponadto był nietrzeźwy, miał promil alkoholu w organizmie.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki, zaś ich właściciela zaprowadzili na komendę. Wkrótce 22-latek odpowie za przestępstwo posiadanie narkotyków i nieobyczajny wybryk. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. Jego kompan odpowie zaś za wykroczenie.

Oceń treść:

Average: 3 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Muchomor czerwony


-nazwa substancji: Muchomór Czerwony (+ marihuana)

-poziom doswiadczenia: ganja, #, gałka muszkatołowa, łysiczki, accodin, amfetamina, lsd i bieluń wzięte nie podziałały...muchomorek po raz pierwszy.

-dawka: ok. 6-7 średnich kapeluszy wysuszonych w postaci wywaru na 3 osoby. Po około 0,5 godz. gotowania na bardzo małym ogniu wyszło po 1,5 kieliszka dosyć gęstego brunatnrgo płynu.


  • 4-ACO-DMT
  • Tripraport

Nastawienie do doświadczenia raczej pozytywne, chociaż wcześniej tego dnia mój nastrój wahał się od zadowolenia do żalu i złości. Moje mieszkanie, otoczenie bezpieczne, zatem byłam gotowa nawet na bardzo silne doznania.

Właściwie byłam już bliska rezygnacji z pisania tego raportu, ale ostatecznie po dzisiejszej lekturze zapisków innych użytkowników tego portalu jednak zmieniłam zdanie.

  • Etanol (alkohol)
  • LSD-25
  • Tripraport

Luźny wiosenny dzień na łonie natury

Siódma rano. Na przystanku kolejowym wycyckujemy ze starym ziomkiem po połówce kartona. Nie mogę doszukać się żadnego smaku więc konkluduje że może w końcu trafił się nam kwas. Wspinamy się na okoliczne wzgórze - w międzyczasie porywisty wiatr nawiewa chmury, które zasłaniają całe niebo. Siedzimy na wzgórzu - gadka szmatka - śmiechawka. TO jest DOBRE - tak jak mówił "sprzedawca". Złocista energia rozgrzewa moje ciało - lekko pobudza i wprawia w doskonały nastrój. Mija pół godziny. Ponieważ dawka śmierdzi mi malizną - myślę tylko o tym, żeby dorzucić.

  • Dekstrometorfan

26.07.03 godz.20


miejsce: nadmorska wioska. Baltyk.


Doswiadczenie: acodin, aviomarin

Cel: dobra zabawa, nowe doswiadczenie, chec wykorzystania wolnosci

Dawka: Haribo-27 tabsow Acodinu 15


Kwadracik: 23 tabsy tej samej substancji

Godz. 20.00


Lykamy polowe, zapijajac kawa, 10 minut przerwy, pozostala dawka.

Godz. 20.20 idziemy na plaze

randomness