Od dziś mieszkańcy Kolorado mogą zamawiać marihuanę online

Dobra nowina nadchodzi z Kolorado! Gubernator Jared Polis podpisał ustawę, która przyniesie długo wyczekiwaną zmianę dla miłośników konopi. Od teraz będzie można legalnie kupować konopie przez internet. Ta innowacyjna decyzja wywołała falę entuzjazmu wśród mieszkańców stanu.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakty Konopne
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

6

Dobra nowina nadchodzi z Kolorado! Gubernator Jared Polis podpisał ustawę, która przyniesie długo wyczekiwaną zmianę dla miłośników konopi. Od teraz będzie można legalnie kupować konopie przez internet. Ta innowacyjna decyzja wywołała falę entuzjazmu wśród mieszkańców stanu.

Zgodnie z doniesieniami z Marijuana Moment, dotychczasowe zapisy w prawie stanowym, które ograniczały sprzedaż konopi przez internet, zostały usunięte.

Celem wprowadzonych zmian jest usunięcie wyraźnego zakazu sprzedaży konopi online oraz wprowadzenie przepisów regulujących ten nowy rodzaj handlu, który teraz będzie w pełni legalny. Od teraz osoby dorosłe, które ukończyły 21 lat, będą mogły w prosty sposób nabywać konopie przez internet.

Jednak nowe przepisy nadal wymagają, aby kupujący osobiście odwiedzili sklep, aby dokonać weryfikacji swojej tożsamości. Pracownicy sklepu będą musieli obowiązkowo zweryfikować, czy imię i wiek podane w dokumentach tożsamości klienta zgadzają się z danymi podanymi podczas zakupu online. To istotne zabezpieczenie ma na celu zapewnienie legalności i bezpieczeństwa procesu zakupowego.

Decyzja gubernatora Polisa otwiera nowe możliwości dla przemysłu konopnego w Kolorado. Legalna sprzedaż konopi przez internet to kolejny krok naprzód w rozwijającej się branży. Pozwoli to na łatwiejszy dostęp do marihuany dla osób, które z różnych powodów nie mogły wcześniej skorzystać z tradycyjnych kanałów sprzedaży.

Teraz, dzięki temu przełomowemu rozwiązaniu, miłośnicy konopi w Kolorado będą mogli cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem zakupów online. To właśnie takie postępowe zmiany sprawiają, że Kolorado jest liderem w dziedzinie legalizacji konopi.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Bad trip
 • Marihuana

Nas

raport usunięty z obawy przed inwigilacją

 • Marihuana
 • Tripraport

W eksperymencie biorą udział: Dwie osoby i roślina.
Oto ich krótka charakterystyka:
1. Mój przyjaciel [MP]: 18-sto letni mężczyzna z dużym doświadczeniem z psychodelikami. Czujący sympatię do marihuany, nieprzepadający za alkoholem.
2. Ja [Ja]: 19-sto letni mężczyzna czującym sympatię do alkoholu i jak do tej pory nieprzepadający za marihuaną.
3. Roślina - ponad 7 gram Marihuany w postaci trzech dużych, pięknie pachnących, błyszczących pod światło topków. Grzechem było zapakowanie ich w foliowy pakiet.

 • Gałka muszkatołowa
 • Marihuana
 • Pierwszy raz
 • Tabaka

Doświadczenie: Gałka Muszkatołowa, thc, winko

Wiek: 19 lat (48 kg)

Ilość: 50 g (2 gałki) świeżo ztartych

Oczekiwania: Pierwszy raz- przeżycie mistyczne

Ludzie: koleżanka A i koleżanka P.

Treść:

Dzień 1, 30.10.11

 • Mefedron
 • Metedron
 • Pierwszy raz

strasznie podły nastrój, własny pokój, cisza i spokój

Mam bardzo podły nastrój od kilku dni. Nie chce mi się żyć, wszystko mnie irytuje, cały czas myślę o samobójstwie. Po katastrofie w mojej firmie, która miała miejsce ponad pół roku temu wpadłem w długi i kłopoty bez rozwiązania. Trzeba było pomyśleć coś o poprawieniu sobie nastroju bo już sam ze sobą nie mogłem wytrzymać.

Ponieważ sprawdzona maryśka śmierdzi w całym domu, pomyślałem o mefedronie. Maryśka co prawda jest dla mnie najlepszym sposobem na stres ale chciałem oszczędzić domownikom jej zapachu.