REKLAMA
NYDP skonfiskował narkotyki na łączną kwotę 13 mln dolarów

Nowojorska policja przechwyciła 33 kilogramy heroiny i dwa kilogramy fentanylu, które na wolnym rynku są warte 13 mln dolarów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polskieradionyc.com
Elżbieta Gruszfeld

Grafika

Odsłony

153

Nowojorska policja przechwyciła 33 kilogramy heroiny i dwa kilogramy fentanylu, które na wolnym rynku są warte 13 mln dolarów.

W piątek, prokurator generalny Eric Schneiderman ogłosił, że przedstawiono akt oskarżenia 25 osobom. Zarzuty dotyczą udziału w przemycie i zalewaniu kraju narkotykami.

Grupa zadaniowa do spraw walki z przestępczością zorganizowaną prowadziła od kwietnia 2015 roku w stanach: Nowy Jork , Massachusetts, Pensylwania, Arizona i New Jersey operację mająca na celu przerwanie pierścienia przemytu śmiercionośnych środków.

Jest to jedna z największych, pojedynczych konfiskat, jakie przeprowadziła powołana 46 lat temu grupa zadaniowa ścigająca przestępstwa zorganizowane (Organized Crime Task Force ).

Prokurator Schneiderman powiedział, że to kolejny krok w ograniczeniu dostawy narkotyków na ulice. Przekazał też przesłanie do handlarzy, że Nowy Jork nie będzie tolerował i pobłażał nikomu, kto przemyca śmierć do stanu i niszczy społeczność.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

JatoJa (niezweryfikowany)
Ładnie pokazane powiązania :)