REKLAMA
NYDP skonfiskował narkotyki na łączną kwotę 13 mln dolarów

Nowojorska policja przechwyciła 33 kilogramy heroiny i dwa kilogramy fentanylu, które na wolnym rynku są warte 13 mln dolarów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

polskieradionyc.com
Elżbieta Gruszfeld

Grafika

Odsłony

153

Nowojorska policja przechwyciła 33 kilogramy heroiny i dwa kilogramy fentanylu, które na wolnym rynku są warte 13 mln dolarów.

W piątek, prokurator generalny Eric Schneiderman ogłosił, że przedstawiono akt oskarżenia 25 osobom. Zarzuty dotyczą udziału w przemycie i zalewaniu kraju narkotykami.

Grupa zadaniowa do spraw walki z przestępczością zorganizowaną prowadziła od kwietnia 2015 roku w stanach: Nowy Jork , Massachusetts, Pensylwania, Arizona i New Jersey operację mająca na celu przerwanie pierścienia przemytu śmiercionośnych środków.

Jest to jedna z największych, pojedynczych konfiskat, jakie przeprowadziła powołana 46 lat temu grupa zadaniowa ścigająca przestępstwa zorganizowane (Organized Crime Task Force ).

Prokurator Schneiderman powiedział, że to kolejny krok w ograniczeniu dostawy narkotyków na ulice. Przekazał też przesłanie do handlarzy, że Nowy Jork nie będzie tolerował i pobłażał nikomu, kto przemyca śmierć do stanu i niszczy społeczność.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

JatoJa (niezweryfikowany)
Ładnie pokazane powiązania :)
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • LSD-25

Na spokojnie w domu z przyjaciolmi. Plan byl troche sie zrelaksowac, cos tam przerobic. Jestem swiezo po rozstaniu z facetem i mialam nadzieje troche rozluznic ten temat.

 

Faza wyjątkowo gładko się ładuje. Czuję rozluźnienie w emocjach, w ktorych jestem, jest mi milo, czuję że mam więcej miejsca na oddychanie, więcej przestrzeni w sobie.

T+1h Dalej jest miło. Spiewam sobie jakieś icarosy, rozmawiam ze znajomymi. Bawię się jest fajnie.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Total spontan. Lekko podpity, solidnie zjarany. Noc.

Witam. Nie przypuszczałem, że z tego wydarzenia będzie się dało zrobić TR, ale to co się stało przerosło moje oczekiwania. Pomijając oczywisty fakt, że cała historia zapewne nigdy się nie wydarzyła, zacząć powinienem od wyjaśnienia kontekstu kolei rzeczy. Wszystko działo się w innym wymiarze, więc nie wiadomo, czy milion lat temu, czy wczoraj.

Piękna zima była tej wiosny. Na wielkanoc spadł śnieg i połamał wiele drzew. Trwała szara, pochmurna majówka.

  • Marihuana
  • Zolpidem

by Ensoryt

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

 

randomness