REKLAMA
Nikaragua: 300 kg kokainy na posterunku policji

300 kg kokainy przejęte przez policję, jej czarnorynkowa wartość oceniana jest wstępnie na 6 mln dolarów.

Anonim

Kategorie

Odsłony

1910
Ponad 300 kg kokainy przejęła gwatemalska policja w pobliżu granicy z Kostaryką. Aresztowano przy tym 33-letniego Kostarykańczyka. Szef gwatemalskich służb Justo Zamora powiedział wczoraj w miejscowej rozgłośni radiowej, że narkotyki znaleziono w pobliżu komisariatu w Peńas Blancas, 165 km na południe od stolicy, Managui. Laboratorium policyjne stara się ustalić jakość przejętego narkotyku, którego czarnorynkowa wartość oceniana jest wstępnie na 6 mln dolarów.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

gabi (niezweryfikowany)
Czy jest możliwość uzyskania praktyki w laboratorium kryminalistyki? Chciałabym też dowiedzieć się czy takie laboratorium istnieje we Wrocławiu.
gabi (niezweryfikowany)
To mój numer
Zajawki z NeuroGroove
  • Bad trip
  • Benzydamina

wieczór w dniu ostatniego meczu Polaków na euro, mieszkanie ojca dziewczyny z właścicielem w środku, położone w centrum ruchliwej dzielnicy metropolii, nastawienie dosyć pozytywne, samopoczucie również niczego sobie.

Kiedy teraz o tym myślę, nie mam pojęcia co mnie podkusiło, żeby zaproponować na tamten wieczór benzydaminę. Z jednej strony wciąż pamiętałem jak fatalnie czułem się po cipaczu ostatnim razem, z drugiej strony – po serii nieudanych eksperymentów z fenetylaminami, miałem ochotę na coś co pokaże mi coś czego na co dzień nie widać., a jeśli chodzi o benzydaminę, już pół roku temu nabrałem pewności, że ona to potrafi. Oprócz 6 paczek Tantum Rosa kupiliśmy też opakowanie Asco Ruticalu – dzięki niemu aplikacja benzy okazała się w sumie bezbolesna, ale o tym za chwilę.

  • Leonotis leonurus (wild dagga)

Substancje przyjęte:

Haszysz: ~0,5g

Paganum Harmala: 1,5g

Dagga: ~0,7g

Epena: ~1g


  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

Codzienna depresja

Cześć wszystkim. 

Najpierw zajmę się raportem z ostatniej podróży, a potem podzielę się z Wami tytułowymi przemyśleniami. Jeśli ktoś chce trafić do nich szybko, niechaj znajdzie niebieski, wytłuszczony tekst.

Część pierwsza: ostatni trip

  • Marihuana


Moje doświadczenie z ziołem zaczęło się stosunkowo niedawno. Pewnie do dzisiaj nie sięgnąłbym po nie gdyby nie pewna osoba... Ale zacznę od początku...


randomness