Nietypowy wypadek w USA. Drogę zablokowało ponad 220 kg marihuany

W stanie Missouri doszło do nietypowego zdarzenia. W wyniku wypadku stanowa autostrada została zablokowana ponad 226 kg narkotyków. Co najciekawsze, wypadek miał miejsce w... Światowym Dniu Marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

auto-swiat.pl
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

54

W stanie Missouri doszło do nietypowego zdarzenia. W wyniku wypadku stanowa autostrada została zablokowana ponad 226 kg narkotyków. Co najciekawsze, wypadek miał miejsce w... Światowym Dniu Marihuany.

Do nietypowego wypadku doszło wczesnym rankiem 20 kwietnia w hrabstwie Callaway, w stanie Missouri, na autostradzie międzystanowej nr 70. Półciężarówka GMC Sierra, która próbowała ominąć rozbite na drodze auta, wjechała w tył dużej ciężarówki, a następnie uderzyła w pickupa. W rezultacie transportowany towar zablokował drogę.

Jak się później okazało, paczki rozsypane na drodze były wypełnione marihuaną. Zgodnie z informacjami podanymi przez policję z Missouri, na autostradzie znalazło się ponad 226 kg narkotyków.

Dwóch mężczyzn i kobieta, którzy przewozili narkotyki, trafili do szpitala, ale nie odnieśli poważnych obrażeń. Większe kłopoty czekają ich po jego opuszczeniu, bowiem w stanie Missouri handel narkotykami jest przestępstwem pierwszego stopnia.

Dość symboliczny jest też fakt, że do wypadku doszło 20 kwietnia, który został uznany za Światowy Dzień Marihuany.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana

Set & Setting: plener -> dom -> szkola, b. dobry nastrój

Dawkowanie: 800mg piracetam, 2l wino agropol, 0.5l piwo tatra, 0.25g marihuana, 900mg dxm (14mg/kg)

Doświadczenie: alkohol, thc, dxm, amfetamina

T = czas przyjęcia głównego środka, czyli DXM (21:40)

Jest godzina 20:00

T-2:00

Brat pisze mi, czy pójdę z nim na piwo.

Hmm, czemu nie.

  • Chloropromazyna

DAWKA: nie pamiętam, ale na pewno przekroczyliśmy dzienną kilkukrotnie :)

  • MDMA (Ecstasy)

  • LSD-25
  • Marihuana

Pozytywne nastawienie, plaża w Płocku, festiwal muzyki elektronicznej, ulice Płocka

Płock, a przynajmniej jego stare miasto, robi naprawdę dobre wrażenie, tym bardziej że już pół godziny po zameldowaniu się w hotelu, przy kuflu „ciemnego miodowego” z mikrobrowaru Tumskiego nieznajomi-znajomi, którzy użyczyli nam miejsca przy swoim stoliku zaproponowali, że podzielą się swoją kokainą. I jak tu nie powtórzyć oklepanego frazesu, że „muzyka łagodzi obyczaje” oraz „festiwalowa atmosfera udzieliła się wszystkim, sprawiając że stają się lepszymi ludźmi”? (Pątnik na pielgrzymce do Częstochowy na pewno nie darowałby Wam swojej kokainy, prędzej ukradłby Waszą!)

randomness