REKLAMA
"Nienawidzę dilerów. Ludzi, którzy sieją śmierć dla naszych dzieci"

W materiale TVN24 matka 19-latka, który zmarł na skutek zażycia dopalaczy, obwinia o jego śmierć dilerów.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

TVN24 Łódź
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst nie stanowi przedruku ze źródła.

Odsłony

786

W materiale TVN24 matka 19-latka, który zmarł na skutek zażycia dopalaczy, obwinia o jego śmierć dilerów.

Warto odnotować, że z opisu materiału wynika, że reporter TVN24, Piotrem Borowski, rozmawiał z kobietą w dniu, gdy przyszła ona do szpitala zobaczyć ciało swojego syna przed sekcją. Waszej ocenie pozostawiamy kwestię etyczności takiego postępowania.

"Zawiozłam go do ośrodka Monar pod Kołobrzegiem, do Marianówka, ale po trzech tygodniach uciekł" - mówi kobieta łamiącym się głosem. "Nie wiem jak ja mam to przeżyć po prostu, nienawidze tych wszystkich ćpunów, co sieją śmierć naszym dzieciom. Przecież to są młode dzieci, a rozprowadzaja narkotyki ci starzy, którzy mają po 40 lat."

Oceń treść:

Average: 4 (5 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 1P-LSD
  • Przeżycie mistyczne

Zaraz po pracy, na dworze chłodno aczkolwiek przejaśniło się. Słońce coraz niżej nad horyzontem. W domu spokój, nikogo nie ma, czysto i świeżo. Humor bardzo dobry, ponieważ wiem co mnie czeka

15:00 wyjście z pracy, szybko złapać tramwaj i kierować się prosto do domu. Plan oczywiścię się udało i już o godzinie 15:40 równo wziałem wszystkie blottery. Powrót do domu, włączam kompa, biore plecak lece do sklepu. 16:10 wychodzę ze sklepu i odczuwam pierwsze efekty - lekko skrzywiony humor, zmienia się postrzeganie przestrzeni, "spięcie" na karku oraz ogólna zmiana myślenia. Zaskoczyło mnie tak szybkie działanie, ale to zapewne przez dawkę, którą brałem. Blottery pogryzłem i zjadłem.

  • MDMA (Ecstasy)

  • LSD-25

Hail Satan!  • Marihuana

Po przeczytaniu raportu https://neurogroove.info/comment/9607#comment-9607 postanowiłem sam przeprowadzić eksperyment. Jako, że marihunaen on dłuższego czasu nie jaram (rok ponad) to myślę, że wynik jest jak najbardziej prawdziwy.

randomness