Nie będzie amfetaminy.

Celnicy przechwycili BMK, półprodukt do wytwarzania amfetaminy.

Anonim

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

1869
Przemyt 8 litrów BMK, półproduktu do wytwarzania amfetaminy, ujawnili w środę celnicy na polsko-litewskim przejściu granicznym w Ogrodnikach. Mariusz Kowalczuk, rzecznik Urzędu Celnego w Białymstoku, poinformował, że z takiej ilości BMK można wyprodukować 6,5 kilograma czystej amfetaminy, wartości ponad 650 tys. zł. BMK próbowali wwieźć do Polski dwaj Litwini podróżujący toyotą cariną. Mówili, że jadą w celach turystycznych, w odwiedziny do przyjaciela, który właśnie został ojcem. Podejrzenia celników wzbudził wygląd zapasowego koła w samochodzie Litwinów. Było bowiem zbyt ciężkie i "obszarpane". Znaleziono w nim 17 buteleczek z tworzywa sztucznego z intensywnie "pachnącą" substancją. Okazało się, że to BMK.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Moje doświadczenie z innymi dragami jest raczej niewysokie, mam na koncie DXM, thc, amfe i efedrynę jako świadomie zapodane używki, a MJ intensywnie palę już 3 lata.


Zapragnąłem zobaczyć co jeszcze jest na tym świecie i jakoś spontanicznie padło na gałkę.
17.00
Technicznie zapodanie wyglądało tak:


  • Bad trip
  • Marihuana
  • Odrzucone TR

Nastawiłam się na niesamowitą banie. W 100% byłam przygotowana na ostre śmianie. Zimowe popołudnie, sobota, weekend u chłopaka na wsi.

Spacer na świeżym powietrzu. Palę fajkę razem z chłopakiem. On wcześniej nia palił, ja już nie raz. Zioło hodowane w domu, więc jest pewność, że niczego nikt nie dodał. Już w czasie palenia delikatnie mi siadło. Poczułam lekką dezorientację. Podczas powrotu do domu zrobiło mi się doćś mocno niedobrze. W przygotowaniu ne bełta stanęłam w krzakach, jednak nic. Sytuacja powtórzyła się nie raz więc postanowiłam zostać przed domem. Chłopak poszedł zrobić mi herbatę.

***

  • MDMA (Ecstasy)

około 40 tabletek exstasy w okresie 6 miesięcy

Zapewne każdy z nas zastanawiał się nad tym, kiedy weźmie ostatniego dropsa, wszyscy przecież mówią, że kiedyś na pewno im się to znudzi, że to nie będzie trwało wiecznie, że nie są od tego uzależnieni więc mogą w każdej chwili przerwać imprezki z cukierkami. Sęk tylko w tym, że nikt tego nie robi, nikt nie kończy, można raczej powiedzieć że exstasy "może być" dopiero początkiem!

  • Ketamina


Właściwie nie wiem od czego zacząć. Ketamina to strasznie chaotyczny

narkotyk. Doświadczenie jest bardzo intensywne, ale ciężko cokolwiek o nim

powiedzieć ;). To jest coś odwrotnego do kwasa, po którym dostrzegamy

idealną harmonię i ciągłość tętniącego życiem świata który nas otacza,

miłość, pokój... K to wręcz śmierć, fragmentacja otaczającej nas

rzeczywistości, zamknięcie się w swoim świecie. K to ciągłe dygresje i

przeskakiwanie z tematu na temat. Teraz nie dziwię się treści raportu