Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

dzierzgon-twojemiasto.pl
Robert Kaczmarkiewicz
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

401

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji został powiadomiony przez mieszkańca Dzierzgonia o odkryciu przez niego środków odurzających – znajdowały się w garażu, gdzie najczęściej przebywał syn gospodarza.

Na miejsce udał się patrol policji – funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna znalazł foliowy woreczek z białym proszkiem. Ponadto ojciec wyjawił, że syn od kilku dni zachowywał się dziwnie, w chwili powiadomienia policji był bardzo agresywny. Zaniepokojeni rodzice próbowali porozmawiać z synem, lecz on zbywał ich tłumacząc, że nic złego się nie dzieje. Później nie można też było nawiązać z nim logicznego kontaktu.

Młody mieszkaniec Dzierzgonia został przewieziony do szpitala, natomiast ojciec w obecności policjantów przeszukał rzeczy syna, wśród których znalazł woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 130 gramów narkotyku.

Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających i będzie odpowiadał z mocy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Przytulny dom kumpla, wrześniowa, lekko deszczowa noc (taka jaką lubię). Nastrój pozytywny i wielka chęć spróbowania czegoś nowego.

Pewnego razu wpadłem do mojego dobrego znajomego J. Okazało się, że ma wolną chatę więc zaproponowałem jakiś eksperyment. Chciałem namówić go na drugi raz z acodinem, ale się nie zgodził i zaproponował gałkę, którą kiedyś już brał. Ja, że zawsze byłem ciekaw jej mocy bez namysłu się zgodziłem i za 20 minut wylądowaliśmy w sklepie kupując 3 paczki świeżych gałek.

  • Inne


impreza ze snu freda...


fred spi.


bob wrzuca pigulerozkrusza srubokretem wsrod obcych sobie ludzi,


zapytanie


`chcesz pigule?`


na 3 czesci


maszek maszek maszek


kto je ta pigule


podzielona juzbob szybko przeciaga palcem po swojej kresce i z lubosica oblizujejakies szkilste te oczy wokolo...  • Benzydamina

S&S : Dom kumpla, nazwę go "C", i drugi kumpel niech będzie "Z".

Doświadczenie : Kofeina, Tytoń, Alkohol, THC, DXM.

Dawkowanie : 3 saszetki 'Tantum Rosa'

Jest ok. godz. 18.00, wsypuje z kumplem do szklanki zawartość saszetki, i nalewam wody. Mieszamy. Gotowe !

  • Grzyby halucynogenne


.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


.


jesli kiedys napisze z tego trip report, to znaczy, ze wszystko


poszlo na


marne...

randomness