REKLAMA
Narkotyki znalazł pies

Na przejściu granicznym w świecku strażnicy zatrzymali mazdę, podejrzewając, że są w niej narkotyki

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

1634

Na przejściu granicznym w świecku strażnicy zatrzymali mazdę, podejrzewając, że są w niej narkotyki. Skrupulatnie przeszukali auto, ale nic nie znależli. Tymczasem pies wywąchał amfetaminę, ukrytą w zbiorniku na płyn do spryskiwania szyb. Żeby się do niej dostać trzeba było rozebrać samochód na części. W pojemniku było 2 kg amfy.

Auto prowadził mieszkaniec Łodzi, Jerzy Sz., który odpowiada teraz przed łódzkim Sądem Okręgowym.

W śledztwie ustalono, że oskarżony przed wyjazdem do Niemiec pożyczył mazdę od znajomego. Na ten czas zostawił mu swojego mercedesa. Kiedy wpadł, policjanci ustalili, że auto to zostało skradzione na szkodę niemieckiej firmy w Tuszynie.

Do zarzutu przemytu amfetaminy prokurator dopisał też kupno skradzionego samochodu. - Nie wiedziałem, że w tym aucie były narkotyki - mówił oskarżony. Na temat mercedesa w ogóle nie chciał rozmawiaą. (st)

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Benzydamina
 • Marihuana
 • Miks

Dobre, podniecenie, boska moc

Witam, pisze swój 2 TR. Proszę o wyrozumiałość i możliwy brak chronologiczny ale wiedzcie że będzie mocne.

Dzień urodzin naszego przyjaciela D. Ja, K i E

Ogarnelismy jedynkę. Przy okazji weszliśmy do apteki po tamtum rosa. Wzięliśmy 4 saszetki. Zarzuciliśmy około godziny 19:30.

19:30

E prawie zwymiotował, ja, D i K przeżyliśmy ten smak. D szedłem samemu na przystanek odprowadzić swoją dziewczynę. My czekaliśmy na jego powrót. Poszliśmy do naszych ukochanych schodów ale były zajęte.

Około 20:20

 • Dekstrometorfan
 • LSD-25
 • Miks

Setting: dosyć nietypowy – pusty pokój "jedynka" w hotelu w Lyonie, dookoła tylko łóżko, TV, łazienka. Set: pozytywny, chęć nagrodzenia się po dwóch tygodniach intensywnej pracy, chociaż w momencie łuskania tabletek z blistra odruchy wymiotne i wahanie.

14.11.2008

Timing: było to w okolicach marca 2008.

 • Przeżycie mistyczne
 • Szałwia Wieszcza

 

Pierwsze przeżycie z tą magiczną substancją.

Spożywałem wraz z kolegą ekstrakt x15 zakupiony w Smartshopie w Amsterdamie.

Ekstrakt paliliśmy za pomocą drewnianej fajki w parku wieczorem gdzie atmosfera była idealna.

Ciężko będzie mi to opisać, lecz postaram się jak tylko umiem.

Pierwszy buch.

Po chwili obraz typowo rozpłaszczony nic po za tym, więc decyduję się na następny krok.

Drugi buch.

Uczucie lekkiego swędzenia nic więcej.

Trzeci buch.

 • 4-HO-MET
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

Pewnego słonecznego dnia odezwała się do mnie znajoma z miejscowości obok. Usłyszałem od niej, ze zamówiła coś specjalnego i jeżeli mam dzisiejszy i kolejny dzień wolny to mam koniecznie wpadać. Po dwóch godzinach zjawiłem się u niej, było około 18. Wchodzę do mieszkania, szybkie przywitanie, patrzę na stół a tam samarka z naklejką od dobrze mi znanego RC. Uśmiechnąłem się w myślach, bo o ile znałem jej zamiłowanie do substancji mieszających percepcję to nie spodziewałem się, że będę miał tego dnia okazję znów spróbować jeden z moich ulubionych psychodelików.