Narkotyki zamiast dziecka w ciążowym brzuchu to pomysł dilerów z Południowej Karoliny

Władze poinformowały, że dwie osoby zostały aresztowane w zeszłym miesiącu w Południowej Karolinie i oskarżone o próbę handlu nielegalnymi narkotykami ukrywanymi pod sztucznym brzuchem ciążowym. Anthony Miller i Cemeka Mitchem wyglądająca na kobietę ciężarną, zostali zatrzymani 12 kwietnia podczas kontroli drogowej w powiecie Anderson.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

deon24.com
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła - pozdrawiamy serdecznie! Wszystkich czytelników materiałów udostępnianych na naszym portalu serdecznie i każdorazowo zachęcamy do wyciągnięcia w ich kwestii własnych wniosków i samodzielnej oceny wiarygodności przytaczanych faktów oraz sensowności zawartych argumentów.

Odsłony

40

Władze poinformowały, że dwie osoby zostały aresztowane w zeszłym miesiącu w Południowej Karolinie i oskarżone o próbę handlu nielegalnymi narkotykami ukrywanymi pod sztucznym brzuchem ciążowym. Anthony Miller i Cemeka Mitchem wyglądająca na kobietę ciężarną, zostali zatrzymani 12 kwietnia podczas kontroli drogowej w powiecie Anderson.

Policjanci obserwowali Millera, który jechał zygzakiem na autostradzie międzystanowej 85 i prawie zderzył się z 18-kołowym pojazdem – poinformowało biuro szeryfa. Po zatrzymaniu samochodu i rozmowie para przekazała funkcjonariuszom sprzeczne informacje na temat terminu porodu Mitchem.

Gdy policjanci nabrali podejrzeń co do ich zeznań Mitchem zaczęła uciekać a narkotyki szybko wypadły z jej gumowej atrapy ciążowego brzucha, poinformował departament szeryfa.

Do aresztowania doszło w kwietniu, ale biuro szeryfa przekazało informację o nim dopiero w Dzień Matki.

Jak poinformowało biuro szeryfa, podczas zatrzymania funkcjonariusze odkryli ponad 1500 gramów kokainy.

Akta sądowe pokazują, że zarówno mężczyźnie jak i kobiecie odmówiono zwolnienia za kaucją i pozostają oni w areszcie w więzieniu powiatu Anderson. Nie wiadomo, czy mają adwokatów.

Millerowi i Mitchem postawiono zarzuty za handel ponad 400 gramami kokainy. W przypadku skazania duetowi grozi do 30 lat więzienia i grzywna w wysokości 200 000 USD, zgodnie z prawem Karoliny Południowej.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Katastrofa
 • Marihuana
 • Marihuana

nastawiałem sie do tego kilka dni, sam dzień podróży nie był jeden z najlepszych, od samego rana chodziem zdenerwowany, kumple tylko czekali żeby wypić makumbe i czekać.

Do dnia spożycia magicznego płynu "kakało" przygotowywalismy się kilka dni, musielismy zorganizować kilka namiotów żeby móc później iść spać spokojnie, nie ze strachem przypału. Wszystko działo się w poniedziałek, ale opiszę tagże dzień wcześniej.

 • Golden Teacher
 • Grzyby halucynogenne
 • Grzyby Psylocybinowe
 • Pierwszy raz

Podekscytowanie; Dom Babci; Trip z Przyjacielem i Dziewczyną; Waga: 65kg

   Spis treści:

 • 4-HO-MET
 • Pozytywne przeżycie

Pokój na piętrze w moim domu. Noc. Rodzice śpią piętro niżej. Ekscytacja na myśl o tripie, połączona z lekką obawą przed pierwszym w życiu podaniu i.v.

T+0 (23:50)
Pomysł wzięcia 4-ho-meta właśnie teraz, wpadł mi do głowy spontanicznie, niecałe pół godziny temu. Siedziałem na gg i pisałem z dwoma kumplami. Miałem zdawać im relację z tripa, który za chwilę się zacznie. Wszystko już było gotowe. Strzykawka z 2 ml roztworu leżała na biurku. Trochę się bałem, bo miało to być moje pierwsze w życiu podanie i.v. Dominowała jednak ekscytacja na myśl o zbliżającej się podróży.

 • Hydroksyzyna
 • Kodeina
 • Morfina
 • Oksykodon
 • Retrospekcja

Własny pokój

Przygodę z substancjami zacząłem właściwie od kodeiny. Zachłyśnięty kulturą Amerykańską i podekscytowany opisem efektów przez użytkowników, spróbowałem 150mg tejże. Oczywiście nic nie poczułem - za drugim i trzecim razem też, więc stwierdziłem, że dam sobie spokój. Moją uwagę przyciągnęły następnie psychodeliki, nieco później dysocjanty.

randomness